Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ - aktualności salonowe,


pedro_01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na oficjalnej stronie nissana można pobrać nową broszurę akcesoriów do QQ, gdzie na jej ostatniej stronie oferowane są światła LEDowe do jazdy dziennej. Trzeba przyznać, że ładnie się prezentują. Napisałem maila do dilera w Płocku ile takie cudo kosztuje. Wcale się nie rozczarowałem: 1195 zł z groszami plus montaż 160 zł. Nikt myślący "zdroworozsądkowo" nie tego za taką kwotę. Myślę, że za 195 zł to by miało wzięcie i serwisy by zarabiały a tak mogą się tylko patrzeć w tą swoją broszurkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na oficjalnej stronie nissana można pobrać nową broszurę akcesoriów do QQ, gdzie na jej ostatniej stronie oferowane są światła LEDowe do jazdy dziennej. Trzeba przyznać, że ładnie się prezentują. Napisałem maila do dilera w Płocku ile takie cudo kosztuje. Wcale się nie rozczarowałem: 1195 zł z groszami plus montaż 160 zł. Nikt myślący "zdroworozsądkowo" nie tego za taką kwotę. Myślę, że za 195 zł to by miało wzięcie i serwisy by zarabiały a tak mogą się tylko patrzeć w tą swoją broszurkę ;)

Z ciekawością ją obejrzałem .

Na broszurkę to jeszcze można popatrzeć. Myślałem ,że są to ledy zespolone w reflektorach i wtedy nie dziwiłaby cena. W temacie "światła do jazdy dziennej" ostatnio wiele dyskutowano-krytykowano ... więc polecam "krytykantom zakładania we własnym zakresie takich świateł " takie "orginalne" lampy ! Myślę ,że na pewno "orginalną" mają cenę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kolejne artykuły potwierdzające wypieranie silnika 2.0 dCi przez nowy silnik 1.6 dCi

 

http://aktualnosci.auto-swiat.pl/1-nissan-qashqai-nowym-silnikiem-16-dci

http://www.carsuk.net/nissan-qashqai-1-6-dci-replaces-2-0-dci/

 

PS. Jeszcze raz zwracam uwagę wszystkim tym co punktują dyskusję, że jest to nie fair. Mam tu na myśli negatywne punkty wystawione zarówno mnie, jak i koledze Sygma. Jeżeli z czymś się nie zgadzacie, to napiszcie, a nie punktujcie bezmyślnie... Jeżeli świadomie czymś wprowadziliśmy Was w błąd to wtedy rozumiem ujemny punkt, ale żeby za samo nie zgadzanie się z poglądami w dyskusji?!

 

Pozwolę sobie odświeżyć temat...

mamy można powiedzieć połowę roku 2013 a silnik 2.0 dCi jest dalej w ofercie

 

no i to by było na tyle......  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Myślałem że będzie troszkę bardziej masywny, skoro ma łączyć w sobie QQ i X-Trial-a. A tył jakiś taki mały, ścięty jak w Koleosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak bedzie taki jak ten prototypowy zielony to bedzie sukces. Odbije sie dosc znacznie od Kii i innych klonow.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będzie troszkę bardziej masywny, skoro ma łączyć w sobie QQ i X-Trial-a. A tył jakiś taki mały, ścięty jak w Koleosie.

 

 

Qashqai pozostanie Qashqaiem a X-Trail będzie X-Trailem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.carmagazine.co.uk/Secret-new-cars/Search-Results/Spyshots/Nissan-Qashqai-2014-first-spy-shots-of-new-family-crossover/

 

Wczorajsza stronka - gdzie podałem linka - wygasła - sorry

Edytowane przez castoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Maskowanie niewiele ukrywa - zarys kszałtów jest mniej więcej widoczny. Nowa generacja będzie chyba, jak w przypadku Hondy Civic, drobną ewolucją, a nie rewolucją. NIe podoba mi się tylko podział przednich nadkoli z maską - z boków ma ona kształt jak starym 126p.... ;)

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim wydaniu tygodnka "motor" jest pokazany następca qashqai'a

 

to tylko grafika która niewiele ma wspólnego z tym jak będzie wyglądał New QASHQAI :)

 

przykro mi ,że Cię rozczarowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko grafika która niewiele ma wspólnego z tym jak będzie wyglądał New QASHQAI :)

 

przykro mi ,że Cię rozczarowałem :)

 

 

Nic się nie dzieje, mi wystarcza ten co obecnie posiadam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

to tylko grafika która niewiele ma wspólnego z tym jak będzie wyglądał New QASHQAI :)

 

przykro mi ,że Cię rozczarowałem :)

 No tutaj to już nie tylko grafika

 

 The Nissan Qashqai has been a big hit in the international markets. The crossover SUV has been in the existence since 2007 and received a mid-life facelift in 2010.

2014-Nissan-Qasqhai-rendering.jpg

The year 2013 would see the model progressing to its second generation. The vehicle has started testing in Europe and here is a nice rendering of the upcoming 2014 Nissan Qashqai created by an a manipulator named Jean-Francois Hubert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szału nie ma " ... zmieniony grill i reflektory. Z pobieżnego oglądu to drugi liftting.

Ale to już coś nowego ...

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w listopadzie 2013 czyli za max do 2 m-cy wszystko się wyjaśni jak będzie wyglądał nowy QQ a podobno w listopadzie pojawią sie u dealerów na zamkniętych prezentacjach fizycznie nowe QQ - ale to jeszcze nie potwierdzone

 

wg mnie to nie będzie tak wyglądał jak na zdjęciu powyżej  nowy QQ ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniku "Motor" nr 39 z 23.09.2013 przedstawili pierwsze zdjęcia nowych: X-Trail oraz Qashqai.

 

w przypadku X-Traila to OK ale QQ to nie ten co za około 1 m-c poznamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim numerze Motoru są zdjęcia nowego QQ i x-trail'a. Bardzo podobne do siebie, czy ładne - rzecz gustu.

Nowy QQ może mieć bardzo małą benzyne 1.2 z turbo 100 koników, podobne lepsze wykonanie wnętrza.

Mój QQ niedługo skończy 5 latek i może skuszę się na nowego?

R

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w głowie Mazdę CX-5, 2,0 benz z automatyczną skrzynią... i nie wiem czy nowy QQ będzie w stanie tak pozytywnie mnie zaskoczyć żebym zmienił zdanie, boję się też powtórki z obecnego modelu, który miał wiele "chorób wieku dziecięcego"...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w głowie Mazdę CX-5, 2,0 benz z automatyczną skrzynią... i nie wiem czy nowy QQ będzie w stanie tak pozytywnie mnie zaskoczyć żebym zmienił zdanie, boję się też powtórki z obecnego modelu, który miał wiele "chorób wieku dziecięcego"...

no cx-5 super autko. Szkoda tylko ze jak kupowałem mojego to tak dlugo trzeba było czekać na mazdę. Ja jednakowoz myśle dołożyć pare złotówek i kupić glk ale to dopiero za 2-3 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę QQ oprócz tego ,że większości się podoba to przyczynia się do zainteresowania SUVami :)  moim zdaniem nowy QQ będzie dużo lepszy niż obecny zresztą tak jak nowy X - gdyby nie to ,że oba stracą na właściwościach poza drogą utwardzoną - na 99% na prześwicie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...