Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ - aktualności salonowe,


pedro_01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy 10 przyklejonych ciężarków 5g na jednej feldze 17 alu (wspominana nowa Acenta 1.6) jest normalne?

Pozostałe felgi mają 6, 4 i 0 ciężarków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy 10 przyklejonych ciężarków 5g na jednej feldze 17 alu (wspominana nowa Acenta 1.6) jest normalne?

Pozostałe felgi mają 6, 4 i 0 ciężarków.

jest , jest gdyż są wyważone przez producenta i czasami tak mają )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest , jest gdyż są wyważone przez producenta i czasami tak mają )

Policzyłem dokładniej po odbiorze auta. Felgi mają po 13/8/6/4 przyklejane odważniki 5g.

Dodatkowo mają po jednym odważniku nabijanym od wewnątrz.

 

Po 3 dniach od odbioru zauważyłem jakąś wadę (nadlewkę) felgi przy tarczy.

Obok tego na tarczy schodzi już ciemna farba.

Edytowane przez aquariusmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ma ktoś informacje odnośnie tych 4 kamer umieszczonych w lusterkach i na znaczku przednim? Jak to się sprawdza i ile taka przyjemność koszyuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś informacje odnośnie tych 4 kamer umieszczonych w lusterkach i na znaczku przednim? Jak to się sprawdza i ile taka przyjemność koszyuje?

 

chyba nie miałeś okazji zobaczyć jak ten obraz wygląda na NC :(

 

jak masz NC + 1 kamera to przy AVM bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co AVM do bani?

jako sam system to OK ale w połączeniu z Nissan Connect 5" to kiepskie rozwiązanie - wg mnie bardziej utrudnia niż ułatwia - obraz kiepskiej jakości / w nocy widoczność bardzo słaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co AVM do bani?

jako sam system to OK ale w połączeniu z Nissan Connect 5" to kiepskie rozwiązanie - wg mnie bardziej utrudnia niż ułatwia - obraz kiepskiej jakości / w nocy widoczność bardzo słaba

 

Ja tam nie narzekam fakt że w nocy troche słabo widać ale powiem że cofanie jest o wiele łatwiejsze nawet w ciasnych miejscach mnie ułatwia i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No w sumie juz jakis czas jest obecny model wiec normalnym byloby zeby odswiezyc game modeli. Ale jak dla mnie QQ po FL ladniejszy jest. Tylko nareszcie nissan uświadomil sobie ze swiatla do jazdy dziennej to nie domena aut luksusowych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie w pierwszym poście odbiega nieco od wcześniej prezentowanego conceptu Hi-Cross (patrz niżej) . Zniknęło kilka ciekawych elementów, zastanawiam się jak teraz wygląda wnętrze i deska rozdzielcza bo concept był (?) naprawdę obiecujący.

 

http://www.netcarshow.com/nissan/2012-hi-cross_concept/800x600/wallpaper_02.htm

http://www.netcarshow.com/nissan/2012-hi-cross_concept/800x600/wallpaper_09.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bryla podobna jest do conceptu a do wersji produkcyjnej jeszcze dwa lata wiec jeszcze w miedzyczasie moze kilka rzeczy poznakac wzgledem conceptu, jak zwykle zreszta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej czytałem, że nie będzie już QQ+2, a być może nawet scalą qqułkę z X-trailem, a tutaj stoi że zawsze będzie rozdzielenie na QQ i QQ+2 (o ile Google tłumacz dobrze to przełożył ;) ) Dla mnie to lepiej bo rozmiar QQ+2 idealnie mi pasuje.

 

Chociaż Mazda CX-5 też grzechu warta.....

Edytowane przez luc123456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mazda jest fajna, ale myślę, że nowy QQ będzie fajny. Jeżdżę obecnie zwykłym i jest dla mnie za mały. X-Trail wydaje się ok bo ma duży bagażnik. QQ+2 może też nie byłby zły. Jeśli zrobią coś większego niż QQ (w co wątpię bo rozmiarem wielu osobom wystarczy) może być ciekawie. Musi być coś za X-Trail-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to konieczne to przenieś, albo powiedz mi jak to zrobić. Na marginesie, nie ma go jeszcze w salonie :D

 

Jest to temat pod rozwagę dla moderatorów, Spójrz co pisze na 1- szej stronie;

 

Przeczytaj zanim napiszesz!!! Przed napisaniem nowego tematu zapoznaj się z zawartością działu. Użyj lokalnej wyszukiwarki w celu upewnienia się, czy temat nie był już poruszany (link szukaj u góry strony). Nie powielamy tych samych tematów i postów wielokrotnie. Tematy, które będą dotyczyły problemów już wcześniej opisywanych będą poprostu zamykane, a następnie usuwane.

 

To że go nie ma jeszcze w salonie , to wszyscy wiemy- i nie ma to nic do rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ciekawa jak wygląda na żywo z tymi czarnymi wstawkami w środku. Te srebrne z daleka wydają się całkiem całkiem a z bliska są trochę tandetne....

Zdecydowanie na plus - czarne relingi. Srebrne, u nas montowane, nie pasują do niczego na zewnątrz pojazdu.

Takie moje zdanie.

 

Na podstawie zdjęć tapicerki potwierdziło się co jest u nas z prawdziwej skóry a co z "ekologicznej". Z naturalnej na pewno to co u włochów w plaster miodu czyli samo siedzenie i oparcie a reszta to i tu i tam plastiki. Całkiem ładny wzór materiału BTW.

Edytowane przez luc123456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jak wygląda na żywo z tymi czarnymi wstawkami w środku. Te srebrne z daleka wydają się całkiem całkiem a z bliska są trochę tandetne....

Zdecydowanie na plus - czarne relingi. Srebrne, u nas montowane, nie pasują do niczego na zewnątrz pojazdu.

Takie moje zdanie.

 

Na podstawie zdjęć tapicerki potwierdziło się co jest u nas z prawdziwej skóry a co z "ekologicznej". Z naturalnej na pewno to co u włochów w plaster miodu czyli samo siedzenie i oparcie a reszta to i tu i tam plastiki. Całkiem ładny wzór materiału BTW.

No na żywo to zobaczymy dopiero w 1°- kwartale 2013- bo wtedy ma rozpocząć się sprzedaż tej wersji ze wszystkomi silnikami. Ładny też jest lakier " biała perła " - tylko dla tej wersji, no i sam system AVM- który za pomocą sieci mini-kamer pokazuje nam obszar 360° wokół auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy ale AVM jest już bo ja go mam w swoim aucie i chodzi całkiem dobrze nawet w nocy cofając widać sporo

właśnie też mnie dziwiły te posty, bo ja również to mam. I-WAY i Tekna mają to w standarcie. Accenta za dopłatą. Jedyny ból jak pada, bo kropla wody, która będzie na kamerze zamazuje obraz. Powiem, że trzeba się do tego przyzwyczaic. Ja do tej pory czuję się nieswojo patrząc przy parkowaniu w monitor, a nie w lusterka. Przydałby się większy ekran.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...