Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kącik oponiarski. Letnie, zimowe. Tu i tylko tu:


Gość maciejwra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przylazły dziś te opony i do mnie :D Data 5115, więc już nie ciepłe ale jeszcze świeże ;) W przyszłym tygodniu zakładam i się zobaczy, na ile jest warte doradzanie Eduarda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojedziesz do zakładu nabijaczy młotem ołowiu na felgi bo sezon ,to nic nie da :D

A jeśli pojedziesz do zakładu który spieszy się powoli to będziesz zadowolony :)

Grzmot pyknij foto samych opon bo ciekaw jestem kordu czy się zmienił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę do kumpla, zrobi jak sobie. Foty jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i taki kolega to czyste złoto  :D

Ja mam też kolegę pod blokiem co ma zakład wulkanizacyjny,dokładny tak że wymiana trwa godzinę!

Jak trzeba to optymalizacje opony na feldze mam w cenie   :P

W ciemno skupują ode mnie moje używane opony za dobre pieniądze  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem fotki.

post-68386-0-12218700-1458677173_thumb.jpg

post-68386-0-00791700-1458677188_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieżnik jak na Lato alagancki   :spoko:

Kraksu nie zmienili dokładnie taki jak w oponach Dębicy  :P


 

 

Reklamacja uznana.  Trochę papierów musiałem wypełnić. chcieli abym im opony odesłał, a ja że mam je na kołach i użytkuję non stop. nie mam innych na wymianę za te założone. Babeczka wymiękła po trzech mailach i teraz pozostało przepychanie kto zapłaci za wymianę w jednym ze współpracujących z nimi warsztatów.

Pozdr

To tak naprawdę wina nie wiedzy wulkanizatora!! nie powinien jej zakładać na samochód!!!

Było zostać na starych do czasu dosłania opony bez wad!!

Ja takie zdejmowałem i do magazynu na zwrot z opisem WADLIWA!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował opony na Oponeo ? ----------------------------> doczytałam - kupowaliście.

Transport faktycznie jest gratis i jak długo się czeka?

 

Będę wdzięczna za jakiekolwiek rzetelne info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opony mają na miejscu to u mnie były na następny dzień po zamówieniu. Transport mają gratis nawet 1 sztuki.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie polecacie letnie laćki do p11 195/60 R15, nie drogie, warte cenny i ładne z wyglądu.

Przeglądnij sobie oponeo, na pewno coś znajdziesz w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieżnik jak na Lato alagancki   :spoko:

Kraksu nie zmienili dokładnie taki jak w oponach Dębicy  :P

To tak naprawdę wina nie wiedzy wulkanizatora!! nie powinien jej zakładać na samochód!!!

Było zostać na starych do czasu dosłania opony bez wad!!

Ja takie zdejmowałem i do magazynu na zwrot z opisem WADLIWA!!!!!!!

założyli, bo nie było kontaktu ze mną. Felgi zostawiłem i nowe opony. stary kpl był w bardzo kiepskim stanie, mocno pocięty. Na jesieni naciąłem się na jakiś drut kolczasty czy coś takiego i dlatego woleli założyć te nowe. zakład jest blisko mojego domu, znamy się. Zresztą napisali mi rozprawkę na temat opon i opieczętowali, coby była ważniejsza, do wysłania do oponeo. Z Panią z oponeo doszliśmy do konsensusu i prześlą drugi kpl na wymianę (koszt po ich stronie) a tym czasem ujeżdżam to co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kapcie na felach. Nie było kłopotu z wyważeniem. Na razie się obracają bez problemu :D Po tysiaku dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My podczas wyważania, nigdy nie mieliśmy jaja Zeteexa  :D

Po 1000 km to nie będzie co ciekawego pisać ,ale po 2500tyś to opona się ułoży na feldze to wtedy napisz  :D

Pamiętaj pompować kapkę więcej, szczelność lepsza i życie opony dłuższe a i rotuj co 10.000 km wtedy kumplecić równo będzie się zużywać   :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęć się nie liczy  :P

 

Jutro wyciągnę z kosza na śmieci  taśmę z oponeo , naklejkę z opon i przykleję na kołpak ... zrobię foto :D

będzie się liczyć ? ;)

póki co - link  http://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-n-blue-eco-185-65-r15-88-t#106232593_reviews  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooo Ty... mam tak zjechane kołpaki, że wstyd tutaj pokazywać :P

a na gołych stalówkach opony wyglądają ohydnie... wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a miał ktoś opony Prestivo PV-S1 w swoim samochodzie?? Ojciec sobie takie upatrzył bo ktoś mu polecił i chce u siebie takie zamontować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Potrzebuję poradę.

Mam Nissan Qashqai II rocznik 2015 1,2 na kołach 215/60/R17 alu. (letnie) aktualnie potrzebuję kupić stalowe koła zimowe felgi i opony.

Z uwagi na cenę chciałbym zmienić 17'' (letnie) na 16'' (zimowe).

Czy zakup opon 215/65R16 to dobry wybór dla tego modelu - zamienik tych aluminiowych felg 17''.

Czy kola 16'' będa dobrze wyglądąły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...