Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kącik oponiarski. Letnie, zimowe. Tu i tylko tu:


Gość maciejwra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo musiałeś żle przechowywać i stwardniała straciła elastyczność .

Ja już w zimówki się nie bawię kupuje teraz opony całoroczne z krzemionką SILCA i pięknie pracują na temperatury.

To nie kwesta przechowywania tyko wieku. Z każdą zimówką się tak dzieje.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata to malo na zimowke? Ogrom ofert takich opon m.in. z zachodu nie bierze sie z niczego, a ze Polak patrzy tylko na wysokość bieznika to idzie to u nas jak woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kupowałem za dobre zimówki bo po trzech latach prawidłowego przechowywania nie zesztywniały były elastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. Mam dunlopy i vredesteiny, mialem savy i continental, wszystkie przez lato lezaly w temp max. 15-18st bez wilgoci, zabezpieczone czernidłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo małego zużycia byly dużo twardsze niz nowe, czy to bylo nawet uginając pod palcem kostki bieżnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak robiłem po sezonie zimowym zdejmowałem koła z opona mi zimowymi .

Myłem kercherem z aktywną pianą ,dobrze płukałem wodą ,po wyschnięciu silikon na boki i wycierałem do sucha,pompowałem na 3bar, zanosiłem komplet do garażu nie ogrzewanego chłodno przyjemnie.

Opony wyglądały jak nówki zaraz po kupnie.

I po trzech latach nigdy jaka by to nie firma opon to były elastyczne w trzecim roku użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś miał już do czynienia ze sklepem internetowym polskihurtopon.pl? Prowadzony przez firmę z Tych.

 

Przymierzam się do kupna oponek letnich, więc standardowo porównuję oferty na szerokim rynku a tu nagle rodzynek - Dunlop Bluresponse R16 za 237zł z wysyłką, gdzie na Ceneo zaczyna się od 280. Inne też znacznie taniej.

 

Strona internetowa wygląda na nową i jest raczej skromna i statyczna jak na taką platformę. Dużo opon w bazie ale żadnych danych o dostępności, wszędzie "duża ilość". Oferty wyskakują na Skąpcu ale bez komentarzy (jeszcze?). Sklep nie wysyła za pobraniem, gdyby wysyłał to pewnie bym się nie wahał i zamawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kupuje na Oponeo i zawsze przychodzą z tego roku co kupuje, świeżutkie jeszcze gorące .

A są przeceny dość duże trzeba obserwować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem :D dowiedziałeś się cos więcej ?

 

Nie bardzo, zrezygnowałem głównie ze względu na brak pobrania i słabe wrażenie firmy.

Z ciekawości co jakiś czas patrzę jak się zmienia cena moich opon przed sezonem i ten sklep pojawia się na górze listy w Skąpcu, ale nie pokazują komentarzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie

Stoję przed koniecznością wymiany opon.

Nikt nie ma namiaru na dobre promocje?

Nikt nie pracuje w hurtowni czy też nie ma tam szwagra? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukaj w sklepach internetowych, trafiają się opony po fajnych pieniądzach. Ja tak kupowałem do swojego i trafiłem komplet za niecałe 2000, a normalnie wyszło by 2250 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie tak zrobiłem jak kolego piszesz.

Jeżdżę teraz na nowych oponach Nokian Line SUV XL 215/60/17.

Kupione w Feuvert za 1540 zł. Data produkcji 05.2015 więc wszystko świeże i jak najbardziej ok. Cenę mieli lepszą niż Oponeo ;) 

Żeby tylko nie było, że to reklama. Towar ok ale cała transakcja pozostawiła po sobie niesmak spory, ogólnie zamieszanie i bałagan mają chyba w tej firmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakie polecacie opony całoroczne do Nissiana Qashqaia 215 65 R16? Nie jeżdżę w góry, rocznie robię po 7 tys. więc bardzo mało jeżdżę. Nie chce takich opon drogich...


zakupiłem nexeny Made in Korea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Szykuję się do zakupu opon letnich 225/50/17, znalazłem na oponeo opony Zeetex HP 1000. Ma ktoś tą oponę na swoim wozidle? Jakieś wrażenia? Opinie w stylu: nie kupuj chińczyków bo słyszałem że są złe mnie nie interesują :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah sąsiad je ma na Oplu Zafira i bardzo zadowolony  :spoko:

Te opony są produkowane specjalnie dla firmy Oponeo! i jak się wejdzie w opinie to mają bardzo dobre opinie  :D

Gruby zobacz jeszcze opony firmy IMPERIAL ECO SPORT montowaliśmy je ostro w norauto i też mają bardzo dobre opinie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi, znajdź jakieś letnie dla mnie i nie drogie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz rozmiar swój ,wybierz sezon zaznacz zeetex i imperial kupę tego ludziom montowaliśmy nawet na BMW M3 naleśniki z IMPERIALA  :D

Oponeo to kozak tam jest kupa różnych opon  :P

Ja np Kleberki wypatrzyłem w promocji nourauto szt 178zł kiedy normalnie 240zł i co przyszły gorące bo miały miesiąc tylko  :o

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...