Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Użytkownicy Juke na forum - luźne dyskusje


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

juke001a.jpg

 

juke002a.jpg

 

 

 

A ja dzisiaj widziałam tego żuczka na żywo ;)

Byłam na piwko w" RANCHO TEXAS"   :whistle:

I stał sobie lśniący i wyróżniający się juke....Super jest :dribble:

 

ZOJA61  co kto lubi;)

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj widziałam tego żuczka na żywo ;)

Byłam na piwko w" RANCHO TEXAS"   :whistle:

I stał sobie lśniący i wyróżniający się juke....Super jest :dribble:

 

ZOJA61  co kto lubi;)

Fantastyczna bryczka,miałaś szczęście ,że go na żywo widziałaś :dribble:

 

a co do kolorów to oczywiście masz rację"co kto lubi"  i co się komu podoba :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niektórzy twierdzą ,że czarny :P

 

Tak Henryk Ford tak twierdził. W haśle reklamowym forda T (pierwszego seryjnie produkowanego samochodu na świecie) było takie mniej więcej sformułowanie; możesz forda T zamówić w dowolnym kolorze, pod warunkiem, że będzie to kolor czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków to prawdziwa kopalnia Juke'ów..... To już chyba czwarty nowy Klubowcz z tego miasta w tym kwartale.... Zapraszamy i witamy w Klubie.....

 

ps. Upszejma prośba do Wszystkich którzy głosowali na zdjęcie mojego JUKA o ponowne zagłosowanie w konkursie fotograficznym lato 2012. Głosować można do końca września.

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dnia że bym nie spotkała żuczka ... Witam w klubie ludzi nieprzeciętnych ....

 

Hehe co racja to racja :P No bo ja się w Juku nie czuję przecietnym  :icecream: . AA ii to chyba twojego Juka widziałem Nadia, Białą tekne w krakowie pod rondem Grunwaldzkim chyba :P

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe co racja to racja :P No bo ja się w Juku nie czuję przecietnym  :icecream: . AA ii to chyba twojego Juka widziałem Nadia, Białą tekne w krakowie pod rondem Grunwaldzkim chyba :P

A no bardzo mozliwe, bo przejezdzalam tam ostatnio  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rafionino

 

Witaj jak się jeździ JUKIEM? (pytanie retoryczne) Miałeś już większą trasę ?

 

ps. Upszejma prośba do Wszystkich którzy głosowali na zdjęcie mojego JUKA o ponowne zagłosowanie w konkursie fotograficznym lato 2012. Głosować można do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za równe 7 dni mój żuczek ma przyjechać do salonu !!!!!  :punk:  :punk:  :punk:  :punk:  :punk:

I już się nie mogę doczekać  :D  :D  :D

 

Nadia piękna perełka ...do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za równe 7 dni mój żuczek ma przyjechać do salonu !!!!!  :punk:  :punk:  :punk:  :punk:  :punk:

I już się nie mogę doczekać  :D  :D  :D

 

Nadia piękna perełka ...do zobaczenia :)

Ja też siedzę jak na szpilkach i też nie mogę się doczekać aż wrzucisz foty swojego wymarzonego JUKE'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze,że Ja będę zachwycona ,,,, :devil:

I nikt nie będzie miał takiego samego żuczka  :icecream:

Edytowane przez ewelineczka
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnoo raczej ewelineczka będziesz miec Juka jedynego w swoim rodzaju jedyny egzemplaż taki na świecie chyba :P

 

AA noo i oczywiście panie i panowie głosujemy na naszego dobrego kolegę Designera, który pomógł już wieeeeeeeeelu z nas jest miły i uprzejmy fajnie byłoby go wesprzeć w konkursie Nissan na lato i fajnie gdyby w kalendarzu znalazł się jakiś Żuk :P.

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/90718-iii-edycja-konkursu-fotograficznego-m%C3%B3j-nissan-lato/

Edytowane przez Rafioninio
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za poparcie fotki mojego Juke'a w konkursie klubowym Lato 2013. .. każdy głos jest na wagę złota... każdy może zagłosować... Cieszę się że Jukowcy klubowi są tak solidarni... JUKE' i górą!!! Damy radę... Można głosować do końca września... Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za poparcie... Pozdrawiam Designer.. Dla wszystkich co fajnie piszą daję dziś po plusiku tylko tak mogę się honorowo odwdzięczyć..

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo noo prosimy jeszcze raz panowie i panie głosować jak się wam fotka podoba udowodnijmy wszystkim że mimo że mamy najmłodszy dział to jest nas już całkiem sporo :P tak malo nam brakuje do 1 miejsca bo zaledwie paru głosów. 

 

AA i pozdrowienia dla ewelineczki mam nadzieje że gdzieś cię znajde w tym krakowie jak znajde gdz na parkingu to chyba az sobie cykne fote jak pozwolisz :P Czekam z niecierpliwością na twoja maszynke skręca mnie z tego oczekiwania :P  Prosimy o jak najszybsze fotki !!! iii odliczamy dni no to zaczynam ;

 

:dribble:  :dribble:  :dribble:  :dribble:  :dribble:  :dribble:  :dribble: .

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafioninio DZIĘKUJĘ :)

Jak gdzieś zobaczysz całego białego żuczka to mój ;) i cyknij sobie przy nim fotke hihihi

Ja myślę,że zrobimy sobie mały zlocik krakowskich żuczków,bo jest ich już sporo :)

 

No ale mój pewnie odbiore w połowie października dopiero...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce mi się śmiać jak czytam te posty cały czas wokół tego samego :ball:  ! Jakże różnią się od naszych merytorycznych postów z przed dwóch/trzech lat kiedy to Juke rzeczywiscie był nowością. I to tempo uzyskiwania statusu " konkretnego gościa "- ha ha !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jechałem z Krakowa na Śląsk. Przed wyjazdem tankowałem na Shell'u koło IKEI i koło mnie tankował biały JUKE a za kierownicą bardzo ładna ciemnowłosa kobieta :) 100 km dalej na Śląsku już w Katowicach na autostradzie dogoniłem kolejnego białego JUKA i za kierownicą kolejna ładna kobieta (tym razem kasztanowe, chyba, włosy)... To już trzecia która ma lub będzie miała białego JUKA i którą widziałem (Ewela Ty jesteś trzecia :) )

I muszę stwierdzić w związku z tym że już wiem gdzie się podziały ładne kobiety - śmigają w swoich jukach :dribble::thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...