Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

Użytkownicy Juke na forum - luźne dyskusje


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A możesz mi wstawić tu kilka zdjęć z takimi propozycjami? ;)

Bo może się skuszę,żeby ożywić moje sterylne biele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi wstawić tu kilka zdjęć z takimi propozycjami? ;)

Bo może się skuszę,żeby ożywić moje sterylne biele ;)

 

Chętnie bym to zrobil tyle ze nie posiadam takowego programu a i tak nie jestem tak uzdolniony aby dac rade, pozostaje mi tylko fantazja i to co widzialem na zlotach samochodowych jak mialem w miare sportowego cabrioleta :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj szkoda...myślałam że w necie gdzieś widziałeś takie połączenia...ja szukałam,ale nic fajnego nie znalazłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj szkoda...myślałam że w necie gdzieś widziałeś takie połączenia...ja szukałam,ale nic fajnego nie znalazłam...

 

 

zobaczcie tutaj mozna sie troche pobawic ...

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/71437-galeria-naszych-jukeow/page-12?do=findComment&comment=938743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić takie felgi? I czy podejdą do Juke?  I jaki to jest rozmiar ? 

Są śliczne...(ładniejsze od tych z katalogu :nissan:  białych,które zamówiłam.... :angry:    )

CHCE TAKIE  :dribble:

post-69331-0-00810800-1378115183_thumb.jpg

post-69331-0-37323900-1378115191_thumb.jpg

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po wakacyjnej przerwie....

 

@ Ewelineczka Cieszę się że jednak się zdecydowałaś na Jukea, mam nadzieję (właściwie jestem prawie pewien) że będziesz zadowolona z dokonanego wyboru. Co do Twoich pytań odnośnie wyboru tapicerki to tylko kwestia indywidualnych preferencji i mocnego postanowienia dbania.... o wybrany kolor tapicerki ....jasna będzie wymagała częstrzej konserwacji zwłaszcza zimą i w deszczowe dni. analogicznie sprawa ma się do przeszyć te jasne znacznie chętniej się brudzą...

 

Oczywiście jak wiesz ja preferuję skóry i ciemne kolory, nie z powodu łatwiejszej (teoretycznie i praktycznie) konserwacji... lecz po prostu dla tego, że takie lubię. Nie mniej jednak kieruj się tym co Tobie odpowiada i nie oglądaj się na zdanie innych. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe że piszę wprost co myślę (nawet jeśli to jest jakoś niewygodne dla mnie)... mam nadzieję że moją szczerość w wyrażaniu opinii z czasem docenisz, ponieważ teraz dla Ciebie jest najważniejszy czas... czas wyboru... później wprowadzanie zmian do auta będzie znacznie trudniejsze i kosztowniejsze, tak więc tak jak pisłem Ci na priv trzymamy z Rafionino kciuki za Ciebie i Twoją nową gablotę.

 

Z niecierpliwością czekamy na porcję nowych fotek Twojego Juke'a w tej galerii

 

Co do mojego autka to już jest prawie dotarte... po mału przyzwyczajam go do wyższych obrotów... dopiero pokazuje swój potencjał gdy przestawiają mu się fazy rozrządu.... nie jest to powalająca wersja silnikowa, ale po mieście rewelacyjnie daje radę.... na trasie także jest w miarę zadowalająca....

 

Dobrze że zdecydowałaś się na automat... wg opinii na forum bardzo poprawia i tak rewelacyjny komfort prowadzenia tego przyjemnego autka... pozdrawiam i jeszcze raz życzę zadowolenia z dokonanego wyboru modelu auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Designer , każdy ma prawo do własnego zdania...i wypowiedzi ... (nawet jeśli ma się to komuś nie podobać )  :whistle:

 

 

 

 

 

...... Nie mniej jednak kieruj się tym co Tobie odpowiada i nie oglądaj się na zdanie innych................

 

 

Tak właśnie robię  :punk:

To ma być moje auto i mnie się ma podobać... :thumbsup:

 

 

 

......., tak więc tak jak pisłem Ci na priv trzymamy z Rafionino kciuki za Ciebie i Twoją nową gablotę.

 

 

To chyba o czymś nie wiem,bo nie doszło nic ... :rofl:

Ale super ,że trzymacie kciuki ....,żeby moja gablota spełniała moje oczekiwania  :hug:

 

P,s

To teraz możesz docisnąć swojemu gazu ...niech szaleje żuczek  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Designer , każdy ma prawo do własnego zdania...i wypowiedzi ... (nawet jeśli ma się to komuś nie podobać )  :whistle:

 

 

Tak właśnie robię  :punk:

To ma być moje auto i mnie się ma podobać... :thumbsup:

 

 

To chyba o czymś nie wiem,bo nie doszło nic ... :rofl:

Ale super ,że trzymacie kciuki ....,żeby moja gablota spełniała moje oczekiwania  :hug:

 

P,s

To teraz możesz docisnąć swojemu gazu ...niech szaleje żuczek  :dribble:

 

Yes!!! yes!!!! yes!!!! ....  jak mawiał dajmy na to "poeta" .... :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelineczka, mam coś takiego dziwnego, że niecierpliwię się strasznie i nie mogę się doczekać, aż wrzucisz foty.... ze swoim żuczkiem... Ten samochód jest super.... Teraz, gdy mogę wykorzystać jego pełnię możliwości mam takiego banana na twrzy od ucha do ucha... mam odczucie jakby to auto było specjalnie zaprojektowane dla mnie... dziwna historia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartoszN , no ja mam taką cichą nadzieje...;)

Już przebieram nóżkami....i zacieram rączki :)

 

Designer ,fajnie,że "czekasz ze Mną"....zawsze to raźniej...hihi

Na pewno też będę zadowolona z juke tak samo jak Ty. :)

 

Rafioninio ...nie przesadz z tym pucowaniem perełki,bo lakier zmyjesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 dni to było wczoraj dziś już 22... na przedterminowe oddanie raczej bym nie liczył, ale kto wie.... czasem też tak bywa.... Np. moim przypadku termin odbioru auta był przesuwany dwukrotnie, oczywiście nie ten ostatecznego odioru, lecz ten wcześniejszy nieoficjalny uzgodniony w salonie. Czasem więc idzie się dogadać jeśli chodzi o wcześniejszy odrobinę odbiór. Krytycznym momentem jest dokonanie przez dilera przeglądu zerowego i wykonanie prac personalizacyjnych zgodnie z zamówieniem Klienta. Ja trochę nawydziwiałem bo zamówiłem dodatkowo alarm, czujnik parkowania i jakieś inne duperszmity... no i musiałem czekać na felgi które wybrałem z katalogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też domówiłam dużo dupereli :) ,ale pan mnie poinformował,że są już zamówione i czekają na autko. Tak,żeby przyśpieszyć odbiór :) Zresztą ja pewnie będę musiała poczekać jeszcze kilka dni na doszycie skór i lakierowanie....

Ale tyle to już wytrzymam....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zetrę co zetrę :P I z niecierpliwością czekam na tego twojego żuczka kto wie, może go zobaczę w Krakowie jak będe szedł na autobus do szkoły.

BO szczeże to jak jestem to codziennie widzę conajmniej po 3 Juczki w Krakowie :P

 

PS: Raz ja pisze 16-letni syn a raz tata właściciel ale ja zdecydowanie częściej :P Zrobie prawko za 2 lata i bede śmigał :P

Ps2: Ale na pewno nie staruszkiem  :devil:

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafioninio ...uśmiałam się ;)

To ciekawe...piszecie z jednego konta ...pozdrowienia dla tatusia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...