Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A niech wypuszcza z 2.0 silnik od mercedesa A45 - obecnie siedzi w Infiniti Q50 i ma 207KM, myślę że ze 400KM bym z niego zrobił i 550Nm więc lipy by nie było :P

Z drugiej strony żeby taką moc osiągnąć w 3,7L wystarczyło by dołożyć turbo i zaledwie 0,3bara dmuchnąć to jakieś 400KM i 500Nm by generował :D

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wrzącą 2 litry to zrobią taki postrzał w kolano jak toyota z gt86... 3 litry turbo to takie minimum żeby nie było pedalsko. Albo niech wrzuca piec z gtra mk1 i każdy będzie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jak widzę że tylko zmniejszają w kółko te silniki w autach to tego nie rozumię. Skoro silnik 3,7 w mieście pali 12l/100 a lubię otworzyć do maksa to po co komu 2,0T!? W ten weekend musiałem pożyczyć peugeote 206 bo nie mam zimówek i po autostradzie jadąc cały czas 140-160 silnik 1,6 spalił 8,5l/100. Zetką jak jadę 200-220 to mam 10,5l/100 i po co komu małe silniki? :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki peugeot nie jest przystosowany do 140-160 tylko 100-120 a to ze jedzie wiecej to nie znaczy ze bedzie boski przy takim toku rozumowania. Nie ma co gdybac, bedzie jakaś wersja i tyle. Mamy jeszcze jedna odsłonę 370 do odkrycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zetka jest jakaś biedna co chwila zmienia właściciela...

Ciekaw jestem z tym prawy progiem z przodu co było robione... ??

 

Jak ktoś okazyjnie tanio kupił, trochę zainwestował to niby czemu nie może wziąć normalnej ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nietrafiona okazja...

... już siebie widzę jak kupiłem wymarzone autko w idealnym stanie

Edytowane przez DanteS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem właśnie aż się pojawią spekulacje w temacie :D Nie widzę nic złego w zmianie samochodów, ale ile osób tyle opinii dlatego nie zwracam na to uwagi. Ale chyba na każdym forum, które znam jest dokładnie tak samo. Dla ciekawych poniżej zamieszczam powód zmiany. 

post-88219-0-18687200-1422623645_thumb.jpg

Edytowane przez minipk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest auto kupione nie tak dawno przez kogoś z forum? Co było u Cobociego na przeglądzie z  „draśniętym progiem”, mechanicznie sprawne. To co  w nie  można więcej zainwestować ,lepiej pociągnąć  szpachli nieco dodać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne zdjecie ze stanow ;)

Tak to auto było w Jeleniej Górze do sprzedania gość zszedl z cena do 55tys pln ;) bo chcial zwrocic auto do Swinoujscia do poprzedniego wlaściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze bylysmy ogladac auto i takie sa fakty co do 55tys pln bez opon zimowych zresztą bylo to tydzien przed tym jak zostala sprzedana. Wiec wiem dobrze za ile mogla pojsc. A kolega nie kupil jej za ta kwote po ogledzinach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że nie kupił bo kupiłem go ja i mam z tego dość dużą frajdę :) Resztę miejsca w poście pozostawię dla tych, którzy potrzebują się wypowiedzieć w temacie. Ja i tak nie byłbym obiektywny ;) więc zapraszam do pisania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli samochód w ciągu roku zmienia właściciela to albo z autem jest coś nie tak, albo po prostu pech. Ale jak auto było najpierw za 80, później zjechało do 70 - 60 to coś nie halo jak na 370Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba fajnie jak się tak uda bez roboty znaleźć frajera który da zarobić 20k albo więcej. Raczej z forum nikomu tego nie sprzedasz. Wiekszość osób które szukają tego typu wozu szperają po forach albo mają kumatych znajomych.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie może ktoś polecić dobry zakład w auto detalingu na śląsku? Chciałbym żeby mi przelecieli lakier i zabezpieczyli jakąś warstwą ochronną na wiosnę. Znalazłem kilka miejsc ale wiadomo, jak ktoś poleci to pewniej jechać :mobile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry,

 

Oglądał ktoś może ? http://otomoto.pl/nissan-370-z-limited-full-opcja-gwarancja-C36180802.html

 

coś takiego się pojawiło... a opiniee nie zachwycają np.

 

"

UWAGA OSZUŚCI! Kupiłem u nich drogie auto znacznie powyżej ceny rynkowej ze względu na \"idealny stan\" i zapewnienia sprzedawcy że wszystko jest jak nowe: - przebiegi kręcone o setki kilometrów, inne prawie nowe auto na placu gdy przyjechało miało 40 tyś mniej niż w ogłoszeniu niestety zauważyłem to po zakupie - podmienione części nie od tego auta - dziesiątki błędów na kompie usunięte przed sprzedażą wyskakujace zaraz po zakupie - ukryte naprawy klejem byle auto dało się opchnąć - auta pucowane są niemiłosiernie dobrze, wszystkie przetarcia zamazywane są ciemną mazią, które potem zostaje na ubraniach AUTA ODKUPUJĄ ZE SZROTÓW DOSŁOWNIE! TYLKO Z WADAMI SPRZEDAJĄJAKO LALECZKI! NIE JEDŹCIE TAM NIE DAJCI SIE ZWIEŚĆ BAJKOM SPRZEDAJĄCEGO !

Zalety
  • - Ładne biuro i plac budujące zaufanie
Wady
  • - sprzedają kombinowany szrot kupiony za grosze za granicą - kłamią w żywe oczy co do stanu pojazdu - oszukują - kombinują - po zakupie jesteś nikim nie chcą Ci dostarczyć dokumentów (20 telefonów, musiałem się pofatygować osobiście) - zaniżają kwoty na fakturach"

 

 

Pozdrawiam,

 

G.G.

Edytowane przez GaLaZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...