Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drzwi otwierają się normalnie, do góry podnoszą się, można powiedzieć dodatkowo, dopiero po otwarciu się w klasyczny sposób, no przecież nie wsiadam/wysiadam tak normalnie. Rozwiązanie typowo na pokaz bo bez używania tego można drzwi otwierać/zamykać  i wsiadać "normalnie"

bez "siary" jak to ująłeś.

Edytowane przez MM-TECH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, trzeba pogratulować, ale najważniejszy jest i tak moment jak wciskasz gaz w podłogę, auto ryczy a na liczniku po kilku sekundach powyżej 200 :dribble:  za to kocham ten samochód!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy czytacie ze zrozumieniem?

Drzwi otwierają się normalnie, do góry podnoszą się, można powiedzieć dodatkowo, dopiero po otwarciu się w klasyczny sposób,

Tłumacząc to na zrozumiały język, nie trzeba ich otwierać do góry by wsiąść do auta

 

 

Dla niektórych "wioską na kilometr" śmierdzi zakładania stożków czy "tjuning" w postaci przyciemniania lamp - kwestia gustu.

Edytowane przez MM-TECH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ze zorzumieniem a porowannie akurat srednio trafione z lampami bo nie jeden polski projekt wsrod najlepszych aut w Polsce ma przyciemnione szyby/lampy ale akurat zaden nie ma lambo-drzwi..."bajer" do ktorego ja bym sie nawet nie przyznalal na forum a tym bardziej na ulicy. Co do filtrow stozkowych tez widac ze malo wiesz o modzeniu aut bo w nie jednym akurat taki filtr sie sprawdza w porownaniu z seryjnym...zenada.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

MM-Tech - możesz przybliżyć zakres prac wykonanych przy detailingu? Przymierzam sie do zrobienia tego u siebie a rozmawiając z dwoma firmami w Szczecinie słyszę zawasze " cena zaczyna się od..." Ile to u ciebie kosztowało?

Tu powinienem sie przredstawić i podziękować kilku kolegom za pomoc w szukaniu Zetki. Skończyło się na salonie Zaborowski w Warszawie, a mówiąc prawdę czarnego "skrzydlaka" z Krakowa sprzątnołeś mi sprzed nosa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM-Tech - możesz przybliżyć zakres prac wykonanych przy detailingu? Przymierzam sie do zrobienia tego u siebie a rozmawiając z dwoma firmami w Szczecinie słyszę zawasze " cena zaczyna się od..." Ile to u ciebie kosztowało?

Tu powinienem sie przredstawić i podziękować kilku kolegom za pomoc w szukaniu Zetki. Skończyło się na salonie Zaborowski w Warszawie, a mówiąc prawdę czarnego "skrzydlaka" z Krakowa sprzątnołeś mi sprzed nosa ;)

 

tutaj sprawdzałeś ?

carglow.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj sprawdzałeś ?

carglow.pl

Byłem, rozmawiałem - ogólnie dobre wrażenie chociaż warsztat maleńki...

Jestem umówiony na październik bo teraz jestem kilka tygodni za granica. Możesz coś więcej powiedzieć o tej firmie? Strona www wyglada profesjonalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat mały, ale wystarczy aby się auto zmieściło :) Chłopak przez kilka lat zajmował się tym hobbystycznie. W końcu miał tylu chętnych, że porzucił regularną pracę i z hobby zrobił swój biznes.

Nie będziesz zawiedziony, widziałem na żywo kilka aut po renowacji - nowe z salonu tak nie wyglądają :D Zresztą nowe auta też poprawia po fabryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przy przeglądzie swojej 370z u Zaborowskiego zapytałem jak wygląda sprzedaż 370z w porównaniu do GT-R. Ponoć od 2009 roku kiedy mniej więcej oba auta pojawiły się na rynku, 370z sprzedało się około 25 sztuk, a GT-R ponad 100 :-). Wygląda na to, że łatwiej można spotkać na ulicy GT-Ra niż zetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć od 2009 roku kiedy mniej więcej oba auta pojawiły się na rynku, 370z sprzedało się około 25 sztuk, a GT-R ponad 100 :-). Wygląda na to, że łatwiej można spotkać na ulicy GT-Ra niż zetkę.

To że Z sprzedaje się słabo wiem, ale żeby jeden dealer w PL sprzedawał 20-25 GTR rocznie to wiadomość szokująca

 

I gdzie tu ten polski kryzys? :):) :)

 

Kryzys nie dotyczy ludzi z taką kasą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Z sprzedaje się słabo wiem, ale żeby jeden dealer w PL sprzedawał 20-25 GTR rocznie to wiadomość szokująca

 

 

Kryzys nie dotyczy ludzi z taką kasą :rolleyes:

Ja kupiłem Zetkę na wiosnę, ale nigdy wcześniej nie spotkałem tego samochodu na drodze, a mieszkałem w Londynie 1,5 roku i nie takie cuda tam jeżdżą. Odkąd mam auto spotkałem kilka razy 350z i jestem tego pewien, że u nas w mieście tylko ja mam Zetkę, a GTR są przynajmniej 3. Z jednej strony fajnie że to samochód rzadki, ale gdybym kogoś spotkał to przynajmniej możnaby pogadać jak się jeździ i powymieniać doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Zetkę na wiosnę, ale nigdy wcześniej nie spotkałem tego samochodu na drodze, a mieszkałem w Londynie 1,5 roku i nie takie cuda tam jeżdżą. Odkąd mam auto spotkałem kilka razy 350z i jestem tego pewien, że u nas w mieście tylko ja mam Zetkę, a GTR są przynajmniej 3. Z jednej strony fajnie że to samochód rzadki

Londyn nie jest dobrym przykładem. W PL spotkałem kilka 370Z i wiele 350Z  a  GTR żadnego

Ale cieszę się, że (370Z) to rzadko spotykany na drodze samochód. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Londyn nie jest dobrym przykładem. W PL spotkałem kilka 370Z i wiele 350Z a GTR żadnego

 

 

Właśnie się dowiedziałem ze mamy w Mielcu GT-Ra 2011 grafitowy

Edytowane przez slothy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapraszam do Marek do zadbaneauto.pl - 2500 zł

czyszczenie, polerka, odswiazanie elementow, podwojna ceramika

 

Co dokładnie znaczy 'odświezanie elementów'? I o co chodzi z 'podwojna ceramiką'? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że plastiki nabiorą koloru np trójkąty przy lusterkach czy inne elementy deski w środku 

zamiast wosku, kwarcu, to jest w nanotechnologii powłoka - lane szkło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...