Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy ma jakis haczyk

 

Może święty mikołaj sprzedaje i chce komuś zrobić prezent na święta za tą cenę ;) A serio to pewnie leasing do przejęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to trochę deprymujące kiedy 6 mcy temu zapłaciłem za swojego 3 razy tyle... ale widocznie zima to najlepszy czas na zakupy.

Wesołych Świat szczęśliwemu nabywcy !!!

Edytowane przez DanteS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie deprymowalbym się. To jakas lipa. Jakby bylo ok to pojadę jeszcze dziś go kupie choć nie potrzebuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni dzwonię i nikt nie odbiera...

Na emila też nic mi nie odpisali...

 

A turbinę fajną już bym do niego miał:

10881556_1034648029885296_44564972482268

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od pana odpowiedź:

"Hello,

  I received a letter regarding my car, it is in excellent condition
inside and outside, no hidden defects. I had a work contract here in
Poland and needed a car. Now I finished my contract and moved back to
my birth place United Kingdom, London and the car is here with me, the
title of ownership is cleared of all obligations and it has the
steering wheel on the left side.

  If you like the car we can use a logistical company who can arrange
the delivery, payment and sales documents.
  If you are still interested and you like the car e-mail me.

  I am sorry for writing in English but it is really difficult in Polish."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to Polacy czy (bez urazy) inne araby robią takie przekręty?

Poza tym angielski w liście przedstawia wiele do życzenia...

Jeszcze raz: Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu bylo widac ze lipa. W innym przypadku warto byloby kupic tylko po to by sprzedać z duuuuzym zyskiem i zarobic pare latwych monet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie , ale trochę realizmu pomyślcie czy wy byście sprzedali samochód za połowę  wartości rynkowej.

Naiwność ludzi jest  jednak nieograniczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Panowie użytkujący 370z, jak jest z pozycją za kierownicą?

 

Przymierzam się do zakupu 370z, byłem dziś u Zaborowskiego w Warszawie. Mam 188 cm i 90 kg, fotel na maksa odsunięty do tyłu, na maksa w dół, kierwonica do góry i zawadzałem prawą nogą o kierownicę w momencie wciskania hamulca, wersja z automatem, powiem szczerze, że sprawiło to dość duży dyskomfort nawet na postoju. Nie udało się wziąc auta na przejażdżkę, bo nie miało przeglądu zerowego, mają je dopiero przygotować i wtedy będę mógł sobie polatać.

 

Jakie są wasze doświadczenia z końcową ceną zakupu w salonie w Polsce?

 

Mnie interesuje czarne Platinium w pomaraczowych skórach w manualu, niestety na stocku nie ma takiego auta w Polsce, albo handlowiec mijał się z prawdą.

 

Za czarnego co stoi na placu z przebiegiem 13 km, automat, Platinium chcą finalnie 170 k zł. Za auto do produkcji takie jak napisałem wyżej 188 k zł, odbiór w kwietniu.

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Art,

Gratuluje wyboru i życzę udanych negocjacji.

Ja kupiłem swojego u p. Zaborowskiego w lipcu tego roku. 192cm i 100kg nie powiem ze mieszczę sie bez uwag ale na pewno uda sie znaleźć odpowiednia pozycje za kierownica. Siedziałem w Porsche Cayman i wcale nie bylo lepiej.

Co do ceny... mój był wystawiony za 149k (premium automat 2013r) a jeszcze sie kilka tys udało urwać. Polecam krzyżowe negocjacje - najlepiej znaleźć jeszcze jeden salon w PL.

... Cóż jeszcze - do zobaczenia w maju na zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DanteS,

 

dzięki za odzew.

 

auto, które brałeś w lipcu było wystawione gdzieś w ogłoszeniach allegro,otomoto, etc?

 

Dałeś mi do myślenia, wersj Premium od Platinium jest cennikowo około 10 tyś zł tańsza. Wiec jakby trochę ponegocjował to by może za 160 tyś zł wyrwał tego automata co stoi na placu.

 

Nie upieram się przy nowym, wszystko zależy od danej chwili, będzie dobra oferta u dilera, to kupię. Jest jeden szkopuł, musi być czarna w pomarańczowych skórach, manual, Platinium. Mam czas, nie pali się z zakupem.

 

Z jednej strony jak patrzę, że jeden z użytkowników wrzucał w tym temacie neidawno swoją ofertę na to co szukam z przebiegiem 10 tyś km, za 105 tyś zł, to chyba lepiej kupić dwulatka z minimalnym przebiegiem z salonu PL i mieć w kieszeni około 50 tyś zł.

 

Zobaczymy, czekam jak trochę pogoda się poprawi, zrobią zerowy przegląd i pojadę sobie polatać do Wróblewskiego tym automatem.

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedał hamulca ma regulowaną wysokość - można spokojnie go ok 2,5cm opuścić, choć w ASO mogą nie wiedzieć jak to się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio,

 

dzięki, to bardzo przydatna informacja.

 

PS. swoją drogą świat jest widzę mały, mamy wspólnych znajomych, Janka(Kenaj'a) lata temu latał Golfem III ABF Turbo, potem poszedł w S2, i Artura miał już 3 Saab'y 95 Aero, niedawno sprzedał czarnego 95 Aero Kombii ori Hirsh'a, robiłeś mu pompę paliwa :)

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DanteS,

 

dzięki za odzew.

 

auto, które brałeś w lipcu było wystawione gdzieś w ogłoszeniach allegro,otomoto, etc?

 

Dałeś mi do myślenia, wersj Premium od Platinium jest cennikowo około 10 tyś zł tańsza. Wiec jakby trochę ponegocjował to by może za 160 tyś zł wyrwał tego automata co stoi na placu.

 

Nie upieram się przy nowym, wszystko zależy od danej chwili, będzie dobra oferta u dilera, to kupię. Jest jeden szkopuł, musi być czarna w pomarańczowych skórach, manual, Platinium. Mam czas, nie pali się z zakupem.

 

Z jednej strony jak patrzę, że jeden z użytkowników wrzucał w tym temacie neidawno swoją ofertę na to co szukam z przebiegiem 10 tyś km, za 105 tyś zł, to chyba lepiej kupić dwulatka z minimalnym przebiegiem z salonu PL i mieć w kieszeni około 50 tyś zł.

 

Zobaczymy, czekam jak trochę pogoda się poprawi, zrobią zerowy przegląd i pojadę sobie polatać do Wróblewskiego tym automatem.

 

cheers,

Art

Mała poprawka... To jest platinum. Kiedy szukałem Z-tki w lecie po obejrzeniu kilku 2-3 latków w "idealnym" stanie skończyło sie na salonie. Wtedy były chyba 3 szt w tej cenie u dilerow, nie wszystkie były wystawione na otoMoto. Zdaje sie ze Japan Cars używa swojego portalu ogłoszeń. Zaborowski wygrał tym ze auto było zarejestrowany 2 tyg przed kupnem i ma pełne 3 lata gwarancji, poza tym byli trochę bardziej elastyczni w negocjacjach.

Jest czarna perła z rudymi skórami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art370z pod koniec 2015 ma się pojawić następca 370z. Jeżeli planujesz zakup nówki i starczy Ci cierpliwości może warto poczekać? :-) Co do ceny, jak dobrze poszukasz aut z zeszłego rocznika powinno udać się kupić automat z navi w okolicach ~150 k. Swoją drogą świetny wybór, jeżdżę 370z 4 miesiąc i jestem zachwycony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...