Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy Witamy !

Ps. Jakubie350 ty już na Poznaniu latałeś :P ??

Ja troszkę latałem 350Z po Poznaniu, uczę się i mega się wkręciłem puki co best time na półslikach to 1,51,3 sek - w tym roku chciałbym zejść grubo poniżej 1,50 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Jestem totalnym świeżakiem na forum i liczę na Waszą wiedzę odnośnie marki i modelu 350z. Otóż, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, w ciągu kilku dni zostanę posiadaczem wspomnianego przed chwilą modelu. Nim do tego jednak dojdzie, proszę o Wasze rady i opinię. Otóż jestem umówiony na oględziny tego egzemplarza:

http://allegro.pl/nissan-350z-europa-premium-pack-2003-rok-3-5-v6-i5052270529.html

Więc tak:

Na co zwrócić uwagę w tym modelu? Dodam, że miałem kupić Subaru WRX/STI i znając bolączki tych modeli do tej pory nie trafiłem na satysfakcjonujący mnie samochód, więc postanowiłem szukać dalej. A markę znam. Trafiło się jednak wyżej wymienione ogłoszenie i zaciekawiony tematem, chcę zobaczyć jak prowadzi się Nissan. Szukam mocnego, sportowego auta, a 350z wydaje się spełniać moje wymagania. Niemniej, nie wiem z czym się liczyć, decydując się na ewentualny zakup oraz na co zwrócić szczególną uwagę podczas oględzin. Subaru mam w małym palcu, jednak 350z będę miał okazję dosiąść po raz pierwszy. Nie pytam o spalanie, bo to jest dla mnie akceptowalne i liczę się z większym zapotrzebowaniem na paliwo niż w Scodzie Fabia 1.9 TDI ;) Słyszałem wiele pozytywnych opinii o 350z pod warunkiem, że nie dotyczy to egzemplarza składanego z czterech innych.

Proszę więc Was, doświadczonych kolegów, na co zwrócić uwagę i o co pytać. Dodam, że zamierzam sprawdzić auto u Dealera Nissana w Katowicach. Jednak każda Wasza rada jest w obecnym stanie rzeczy na wagę złota :)

PS. Będę wdzięczny za info na priv żeby nie śledzić wątków na forum z uwagi na napięty grafik w pracy w bieżącym tygodniu. Oględziny zaplanowane na Środę.

Pozdrawiam,
Łukasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam na imie Damian i po sprzedazy preludy 4 generacji, chodzi mi strasznie po glowie 350z niestety jak narazie z tego co widze to mam chyba zbyt maly budzet (obecnie 30k i rosnie - docelowo 35-36, a jak odloze w czasie to i wiecej) zainteresowalem sie tym z Tarnowskich gor jak kolega wyzej.

Mam nadzieje ze uda sie cos sensownego wyrwac, bo placic podobne pieniadze (30k) za s14a wydaje mi sie mniej oplacalne, tymbardziej ze Z moze sie pochwalic o wiele lepszym wyposazeniem - co w moim przypadku przy daily ma zawsze jakies znaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , Czytam wasze forum już od dłuższego czasu , więc przyszła pora aby się zarejestrować . Parę słów o mnie Nazywam się Patryk poszukuje Z-tki już od ponad dwóch lat i jak na razie bez skutku , oglądałem wiele 350z ale niestety zawsze coś wychodziło nie tak . Mam nadzieje że w końcu się trafi jakaś perełka pozdrawiam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy!

Ojej no długo szukasz :D

No ale znadziesze jest na rynku fajna pomarańczowa z HR - pod maską, z opisu rewelacja, trzeba by ją i tak oblukać osobiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko
Grzegorz z tej strony ;) Zetke posiadam od roku, obecnie przechodzi kompletny body lifting. Nie ukrywam, że zarejestrowałem się na forum żeby od razu wziąć udział w najbliższym zlocie, tylko po to żeby poczuć tą łączącą właścicieli 350siątki więź. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Grzegorz z tej strony ;) Zetke posiadam od roku, obecnie przechodzi kompletny body lifting. Nie ukrywam, że zarejestrowałem się na forum żeby od razu wziąć udział w najbliższym zlocie, tylko po to żeby poczuć tą łączącą właścicieli 350siątki więź. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Cześć Grzegorz witaj na forum. Jaki bodykit wrzucasz i skąd będziesz go targał? Pochwal się :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko "przytargane", kilka drobnostek pozostało jak siatka aluminiowa itp. a skąd? Wszystko od naszego rodzimego sprzedawcy http://www.stuning-group.com/.

Kolor całego auta z srebnego metalik przerabiam na czarny mat, wymieniam zderzaki przedni i tylni (amerykanin) a także maskę na wersję nismo.
Do tego alufelgi pozostają oryginalne (jeszcze ten sezon) w kolorze czarny połysk i to tyle jak na razie. Za 2 tygodnie powinien być pierwszy etap tuningu 

zakończony, na kolejną zimę przewiduje zmieniać wnętrze :P taka moja zachcianka, żeby było wiadomo że to moje auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko "przytargane", kilka drobnostek pozostało jak siatka aluminiowa itp. a skąd? Wszystko od naszego rodzimego sprzedawcy http://www.stuning-group.com/.

Kolor całego auta z srebnego metalik przerabiam na czarny mat, wymieniam zderzaki przedni i tylni (amerykanin) a także maskę na wersję nismo.

Do tego alufelgi pozostają oryginalne (jeszcze ten sezon) w kolorze czarny połysk i to tyle jak na razie. Za 2 tygodnie powinien być pierwszy etap tuningu 

zakończony, na kolejną zimę przewiduje zmieniać wnętrze :P taka moja zachcianka, żeby było wiadomo że to moje auto ;)

Do zetki czarny mat jest za***isty - sam taki chciałem, ale stwierdziłem że jak zrobię czarny mat to zleję się z carbonami i nie będą widoczne i jakoś mi się szkoda zrobiło więc walnąłem na złoty mat :icecream:  będziesz lakierował czy oklejał, bo jak chcesz okleić to dam Ci namiar na vicemistrza Polski w car wrappingu, skądinąd bardzo sympatycznego Gościa, który ogarnie Ci wszystko super profesjonalnie i na czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie u mojego dobrego znajomego ;) złoty mat mówisz, zdjęcie profilowe... CUDO :) No ja już doczekać się nie mogę kiedy wyjadę ze "stajni" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałem malować, żeby nie mówili potem , że powypadkowy :thumbsup:  ale w sumie to i tak pewnie nigdy nie będzie na sprzedaż :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

Od pewnego czasu buszuję na tym forum, douczam się i co rusz dowiaduję czegoś nowego. Od prawie dwóch lat szuka(łe)m dla siebie Z-ki. Najpierw budżetowo, 350Z lata 2005-2009, ale w końcu trafiłem na 370Z i zdecydowanie bardziej pasuje do mnie. Zacząłem więc poszukiwania od nowa. Tu niestety zderzyłem się z rzeczywistością: wszystkie które oglądnąłem poniżej 100k były wcześniej mniej lub bardziej rozbite... (Taka spod Poznania to okazało się że wogóle przodu nie miała!!!). Wydałem duuuużo pieniędzy na serwisy, które sprawdzały i obnażały te wszystkie oszustwa. Dopiero niedawno trafiłem "okazję" z pierwszej ręki, jeszcze na gwarancji i z fakturą VAT. To automat, którego na początku nie brałem pod uwagę, ale po bardzo przyjemnej i rzeczowej rozmowie z Coobcio, przekonałem się do automatu. Chyba dobrze, bo to auto jest dość narowiste i lepiej trzymać kierownicę oburącz, a nie (jak kiedyś jeździłem Cytrynką) na mydełko FA :)

 

Z dziką przyjemnością pojadę zlot i jeszcze więcej sie dowiem już bezpośrednio od Was, Zetkowych maniaków ;)

 

Tak więc... do zobaczenia na zlocie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, do zobaczenia na złocie :)

 

bede niebawem pisał do Ciebie z konkretami co do formalności(oczywiście do wszystkich tym samym, nie tylko Ciebie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy !!!:)Znajdziesz fajna zetke za 35tys szukaj obserwuj napewno cos upolujesz. Nie trzeba odrazu wywalic 50tys aby byla ta nie pukana. Mozna kupic taniej pogrzebac i bedziesz mial swoja wymarzoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Kamil i mam 22 lata. Od pewnego czasu zachorowałem za zetke i dąże usilnie do realizacji mojego marzenia. Kiedyś jeździłem smartem fortwo a obecnie posiadam Mercedesa w203 sport coupe c220CDI (fabryka 143KM, obecnie 188KM 430Nm, dolot, wydech + strojenia). Tak więc od poczatku tylny napęd uczy mnie pokory :D  Bardzo chciałem kupić kolejne Sport Coupe z silnikiem 3,5 litra lecz, okazało sie, ze fabryczna wada rozrzadu powoduje jego kosztowna wymiane juz przy 100.000km. Byłem kiedys na night illegal warsaw i zobaczyłem złotą zetke w macie z carbonowymi dokładkami, trafiło mnie i sie zakochałem w Nissanie. Jako ze pracuje za granicą (auto stoi w polsce) to bede mógł je zmienić dopiero w wakacje, bede szukał RevUp 2006 rok w wersji europejskiej, ale co sie trafi to czas pokaże. Sporo ogarniam w kwestii Car Audio wiec na pewno od tego zaczne swoja przygode z 350z... 
Pozdro dla wszystkich zetkowiczów :D

 

 

post-90963-0-07795200-1426530506_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kamilo za miłe słowa. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć wymarzoną Zetkę - trzymam kciuki za Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...