Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem na sprawdzenie chłopaków z autotesto (polecam).
Rok: 2008

100% bezwypadek (żaden element nie malowany)

Wszystko w oryginalne, nic nie robione (wymienione klocki na nowe)

Felgi 18" (ori) + nowe oponki Evergreen (225/245)

Dwa kluczyki w komplecie.

Przebieg - podawany 26.000 (na pewno cofnięty, chociaż autotesto stwierdza po stanie zuzycia że może być prawdziwy).

Jednym słowek auto przez te lata wygląda jakby nie było jeżdżone, co najwyżej wyprowadzane na spacery :)

 

Co do ceny to nie była to żadna okazja, ale szukałem 4 miesiące bezwypadku dobrze utrzymanego (i koniecznie HR) więc liczyłem się że trzeba będzie zapłacić.

Miałem nadzieję na czarny, ale wiedziałem że pogodzę się z każdym kolorem byle był dobrze utrzymany.

 

Na razie odpukać wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było czasów na robienie zdjęć, tylko premiera, niezliczone testy i porównania 370Z single Turbo:

 

M3 z kompressorem zostawia za sobą, Z06 Corvette też :D

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich na forum, przeskoczyłem z subaru Sti na 350tke, i jestem miło zaskoczony. Choć moj Bad Harry ma dużo dolegliwości po poprzednikach, mam cała zime na zrobienie tego co zaniedbali. Spodobał mi sie mega wyglad pełna gleba i 19 reszta to sie ogranie czasu do wiosny jest dużo.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

Najlepiej wklej w dziale ,,projekty i prezentacje,, i jak chcesz to wrzuć parę info o aucie i jakie plany.

Ja już tez powoli szykuje się do zmian na wiosnę :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów.

Już od jakiegoś czasu rozglądam się za Zetką, ale jak na razie bez sukcesów. Mam nadzieje, że niedługo się to zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wojtek mam nadzieje ze niedługo dołączysz do szczęśliwych posiadaczy tego fajnego autka. Życzę powodzenia w szukaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam 

 

Jestem Michał od dawna myślałem nad zakupem 350Z wydaje mi się że nareszcie do tego dorosłem :) jestem fanem aut japońskich od momentu zrobienia prawka miałem dwie Hondy Civic w jednej swapowałem silnik na 1.8 z Integry potem przyszedł czas na 200SX którego niestety sprzedałem co było dużym błędem. Obecnie turlam się Ibizą Tdi :P do której wsadziałem turbo od Leona ARL i po wirusie ma jakieś  170 koni jako daily. Jak dobrze pójdzie Z chce kupić w tym roku po ślubie jak nie to na początku 2016. 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup przed slubem. Po ślubie możesz nie mieć okazji ;))

Wszystko zależy kto trzyma kasę :icecream:  ale jak tylko trafi się coś fajnego to kupuj a ślub przełóż na potem :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha niestety kwestia ślubu jest już nie do przełożenia na pózniej :P za długo zwlekałem. Na auto będę brał i tak kredo wiec damy radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...