Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja wszystkich. Z racji że wątek się "przebudził" i ja melduję że od stycznia jestem posiadaczem 350Z w pomarańczowej wersji z 2006 roku EU. Przynaje auto rakieta w zakrętach:) Co do poprzedniego pytania to najlepszym ASO są własnę ręce:) Wiesz przynajmneij że zmieniasz olej i wiesz co zalewasz a sama wymiana to chwila roboty i banał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich klubowiczów :) 

 

Miałem cały wstęp osobie napisany ale niestety wcisnęło mi się wstecz dlatego przywitam się krótko i zwięźle (lepiej dla was, mniej spamu do czytania :P ). 

Jestem w miarę świerzo (od 3 miesięcy) upieczonym posiadaczem Nissana 370z Touring (wersja US), autko chodziło już za mną jakiś czas, wcześniej myślałem o 350tka ale przegrała z Chevym Camaro, puzniej przymierzałem się do 370tki ale i ona przegrała z BMW aż wkońcu dzięki zbiegowi okoliczności tym razem BMW 6 przegło z Nissanem :).

 

Mimo iż uważam że autku brakuje... hmm kilku rzeczy to ma ono swój unikatowy charakter i dośc ostrego pazura i o czym dzięki naszej tegorocznej dziwnej zimie mogłem się bardzo szybko przekonać :D Przecież braki zawsze poprawić:P 

 

Tak czy siak aby nie przedłużać jeszcze raz witam i mam nadzieje że jest tu kilku aktywnych członków z trójmiasta bo jeżdże po tej obwodnicy, grunwaldzkiej i tylko pewna czarna Panamarema wie o co chodzi wieczorami, a że nie jestem z okolic tylko się tu sprowadziłem to nie znam rynku (kto, co, jak, gdzie kiedy, sklepy warsztaty itd :)

 

 

TomZ350: Witamy w ojczyźnie ja wruciłem 1,5 roku temu po 12 latach, badź silny, walcz i uważaj na policję zza krzaka :D a i bron boze nie wymieniaj prawka teraz nie moga Ci dać punktów :D Ja mimo wielu spotkań z panami policjantami tylko zbiedniałem ale punkcików żadnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Nie jesteś sam w Trójmieście (choć raczej nie ma tu dużo zetek...).

 

Niestety mimo, że już tu trochę jeżdżę swoją 350tką, to raczej nie pomogę z poleceniem warsztatu - sam bym chciał znać jakiś dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

 

Sorki za późne odpisanie ale coś nie otrzymałem powiadomienia o aktywności :) 

 

 

Fajnie usłyszeć kogoś na forum z 3miasta, musimy się umówić na jakieś piwo albo może zjechać się większą grupą, pogadać, pooglądać i po porównywać :P. 

 

 

Ja z mojej strony wypróbowałem już ASO Nissana przy grunwaldzkiej w Gdańsku i zdecydowanie nie polecam, już pomijam fakt że mają garb przez który bez zgrzytu zderzaka sie nie przejedzie to do tego obsługa fatalna trochę, na wszystko trzeba czekać i zawsze (byłem 3 razy) tak na "lachę" robione....

Teraz otworzył się jakiś nowy warsztat dla Japończyków na Rzemieślniczej w Sopocie, i musze przyznać że chłopaki biegają załatwią za mnie wiele spraw (choć nie mają doświadczenia z Zetkami, ale się przyznają do tego) a autko odświeżone, odkurzone podczas wstępnego przeglądu hamulców bez opłaty itd, dziś zmieniają mi tarcze i klocki na porządne EBC i jak na dziś planuje ich nauczyć Zetki aby się wyrobili tak więc jak chcesz mogę zdać raport na ich temat jak już ułorzą się hamulce :)

 

 

Tomi69, 

 

 

A z Tobą to muszę pogadać bo widzę że już masz trochę doświadczenia z tymi autkami, i pełno Cię na forum  :)

 

 

 

D. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :)

 

Od miesiaca jestem posiadaczem 350.Na forum mozna wyczytac wiele ciekawych rzeczy i chwala wam za to :) Postaram sie w miare wolnego czasu uczestniczyc w "zyciu forum" 

 

P.S. Jak zmienie klawiature to beda polskie znaki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej :)

 

Postanowiłam się przywitać mimo, że zakup planuje dopiero za jakies 1, 5 roku, to chciałabym uzyskać jak najwięcej cennych informacji i porad. W miarę możliwości będę starała sie udzielać na forum :)

Serdecznie pozdrawiam.

Majka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Postanowiłam się przywitać mimo, że zakup planuje dopiero za jakies 1, 5 roku, to chciałabym uzyskać jak najwięcej cennych informacji i porad. W miarę możliwości będę starała sie udzielać na forum :)

Serdecznie pozdrawiam.

Majka

Witamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, długo szukałem samochodu, chciałem kupić 350z, ale od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem 370z. Wcześniej jeździłem RX8, ale w Nissanie jestem zakochany odkąd do niego wsiadłem i bije Mazdę pod każdym względem. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, długo szukałem samochodu, chciałem kupić 350z, ale od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem 370z. Wcześniej jeździłem RX8, ale w Nissanie jestem zakochany odkąd do niego wsiadłem i bije Mazdę pod każdym względem. Pozdrawiam wszystkich.

Witamy kolejnego Zetkowicza na forum. Grautulacje świetnego zakupu, z Zety będziesz bardzo zadowolony. Planujesz jakieś mody? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego Zetkowicza na forum. Grautulacje świetnego zakupu, z Zety będziesz bardzo zadowolony. Planujesz jakieś mody? :)

Modyfikować raczej nie będe, jeżeli już to myślałem o całym układzie wydechowym żeby bardziej ludzi straszyć :whistle: ale to nie w tym roku. Narazie myślę o felgach na zimę bo mam zamiar używać samochodu również w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe jest łatwy do prowadzenia w zimę, ja raz wyjechałem na śnieg na letnich oponach i musiałem dzwonić po brata by pomógł mi wepchnąć zetę z powrotem do garażu, bo mieliła w miejscu na każdym biegu :samochod-rodzinny:

Haha ale jak dasz zimowe kapcie to powinno być lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimie to tylko na zimówkach, planuje kupić jeszcze jeden komplet oryginalnych 18" i jakieś dobre zimówki. Jeździłem w zimie BMW na zimówkach Goodyeara i samochody z przednim napędem w górach nie dawały rady a na tych wdrapałem się wszędzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, nieśmiało przymierzam się do Zetki w manualu, mam nadzieję, a wręcz jestem pewny, ze znajdę u dużo iformacji potrzebnych zarówno przy kupnie jk i dalszej eksploatacji. pozdro dla wszystkich urzytkowników

Edytowane przez lalamido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem  Mateusz i planuje na jesień zakup Zetki :) no chyba że finanse pozwolą szybciej ;D

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...