Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od tygodnia jestem nowym właścicielem Nissana 350z. Poprzednio jeden właściciel.

Rok produkcji 2004- pierwsza rejestracja 2005. Wersja europejska. Kolor- czarny. Skrzynia manualna.

 

Auto bardzo cieszy gębę :)

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru impreza WRX STI z 2005 roku. Planuje kupić zetke w lato 2014 roku. Będę przez ten rok bacznie obserwować forum i nabierać wiedzy o "zetce". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Szejn,

 

Zetka była by moim drugim autem  w rodzinie jeździł bym ją tylko w weekendy.Nie sprzedam subaru impreza WRX STI ,ponieważ  zakochałem się w silniku boxster. Ten charakterystyczny  bulgot.   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Nazywam sie Wojtek. Troche długo zajęło mi założenie profilu mimo, że forum śledze już od ok. pół roku. Aktualnie jeżdże służbowym suv'em Mitsubishi ale nadszedł czas by wraz z lepszą kondycją finansową zacząć spełniać swoje marzenia. Z tego tytułu pełną parą zaczynam poszukiwania 350Z  :) Życzcie mi powodzenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu choruję na 350z. Powoli zaczynam poszukiwania sztuki dla siebie. Wierzę, że to forum będzie w tym bardzo pomocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich maniaków nissanów oraz wszystkich innych aut,

 

Z tego co widzę jest tutaj wiele kumatych osób i chętnie się przyłączę do waszej społeczności aby wymieniać doświadczenia związane z użytkowaniem i ulepszaniem naszych pojazdów.

 

Właśnie powróciłem z UK na stałe do PL i przywiozłem swoje dziecko do kraju. Ma na imię 350Z i jest to import z Japonii z 2002roku. Autko jest w moich rękach od ponad 5lat, miało wtedy tylko 20k mil przebiegu i kilka modyfikacji. Teraz ma na liczniku 50k mil, wiele więcej przeróbek i jeszcze więcej w planach. Jak na razie zamontowałem zawieszenie gwintowane Tein z EDFC (elektroniczna kontrola twardości), 8 tłoczkowe hamulce K-Sport na przód (tarcza 360mm), wzmacniane przewody hamulcowe HEL, rurowe kolektory wydechowe z nierdzewki, sportowe katalizatory Berk, podwójny wydech DC Sport z X rurą, zimny dolot HKS, belka rozporowa Greddy, zamach Fidanza 6.5kg, HKS Speed Limit Defencer (zdjęty ogranicznik prędkości), felgi 18" Work Emotion CR Kai, opony 245x40x18 przód i 295x35x18 tył, maskę od 2007, OEM ledy z tyłu, 50kg sprzętu audio z wyciszeniem, zmodyfikowany bodykit Nismo ver2, przyciemnione szyby i pewnie coś jeszcze o czym teraz nie pamiętam.

W najbliższych planach reszta rzeczy które mam, czyli kompresor procharger, pompa paliwa Walbro, większe wtryskiwacze (mam przypadkiem dwa komplety Deatschwerk650cc i Powerenterprise 800cc), 3 zegary Apexi EL2 z datą loggerem/kontrolerem, AAM Competition fuel return system z kontrolerem ciśnienia paliwa, podkładki dystansujące pod miskę olejową i filtr oleju i pewnie jescze coś więcej.

 

Wcześniej dłubałem Volvo S40 T4, które wciąż mam (właściwie to mam 2 sztuki, 1997 i 1998- długa historia) i bardzo mi brakuje doładowania w moim Z. Mam jeszcze Saaba 9-3 tid z 2007 do spokojnej jazdy.

No cóż, jestem maniakiem samochodowym i jakoś tak mi się uzbierało.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ładnie :) Od niedawna posiadam Nissana 350Z RevUp MY06. Forum śledzę od dłuższego czasu, jest nieocenioną skarbnicą wiedzy i rozwiązań. Szacunek dla wszystkich posiadaczy tego zajebistego samochody a szczególnie dla Tych, którzy chętnie pomagają innym. Posiadam też VelSatis'a z silnikiem VQ35DE, oraz Punciaka GT 2.0 16V Turbo 290PS.

 

Pozdrawiam wszystkich. Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich kolegów

Od kwietnia zeszłego roku jestem szczęśliwym posiadaczem Nissana 370z i na wstępie potrzebuję informacji na temat dobrego ASO w Warszawie, chodzi mi o wymiane oleju.

 

pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...