Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuj od razu. Po ślubie będą znacznie WAZNIEJSZE wydatki jak nowy odkurzac ssąco-piorący, garnki z jakiegoś tytanu czy Bog wie czego czy dywan z sierści wielbłąda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek ma prawie 60 lat i do tej pory jeździł multiplą teraz naszło go na cabrio;) powiedział żonie że teraz nie ma nic do gadania;p

Ale przez tyle lat widocznie miała...

Zapamiętamy Ciebie jak nie pokażesz nam swojego samochodu na forum za pare mies. to będzie niezły dowód dla osób chcących zakupić Z i mających zaklepaną datę ślubu...;p

Edytowane przez 35zdawid1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie kupiłem już po ślubie, ale nie dla siebie tylko dla żony :D  Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe posty moja rada brzmi, nie żeń się Chłopie ;)

Edytowane przez minipk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeń sie żeń !!!! Czemu ma mieć lepiej od nas :)

 

Ps. Ja swojego 2 tyg po.... czterdziestce :)

Edytowane przez DanteS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie po ja kupiłem układ dolotowy K&N Typhoon ale to z zaskórniaków ;)

Ożeń się ale przed ślubem daj zapis o kupnie Zetki w umowie-najlepiej sporzadzonej przy Księdzu Dobrodzieju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim !

Piszę do Was z okolicy Warszawy mianowicie Legionowo/Serock . Jestem świeżym posiadaczem zetki około 2 miesięcy :) Póki co założyłem w niej dolot kompletny K&N Typhoon póki co reszta w serii , mam nadzieje , że nie długo ;p Kolorek sunset orange końcówka 2005 r manual była sprowadzona z francji od pierwszego właściciela . Zamierzam ją poprawić wizualnie i na pewno wydeszek a co dalej zobaczymy :D Wcześniej jeździłem Tetetką ( na gwincie i 20 cali felgi ---> to moje klimaty ) i również należałem do klubu więc mam nadzieję , że tutaj też się odnajdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. ja w klubie tt tez jestem bo audi tez mam....jakim cudem wstawiłeś 20 cali...mi przy 19 już potrafią trzeć a zawias też mam wymeniony ;) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! 

Ja mieszkam niedaleko Legionowa, takze mozemy się łapać :)

Nie ma problemu :) Chętnie mogę się złapać z Tobą bo ciekawy jestem innego egzemplarza niż mój i mam pełno pytań haha wieć nie wiem czy nadal jesteś chętny :D

hej. ja w klubie tt tez jestem bo audi tez mam....jakim cudem wstawiłeś 20 cali...mi przy 19 już potrafią trzeć a zawias też mam wymeniony ;) pozdro!

 

O no proszę może się znamy a nawet nie wiemy ;p Moja TT miała gwinta i kółko 20 cali z tym że na profilu 25 żeby sie zmieściło w nadkolu :) 

 

P.S. sory , że z takim opóźnieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu :) Chętnie mogę się złapać z Tobą bo ciekawy jestem innego egzemplarza niż mój i mam pełno pytań haha wieć nie wiem czy nadal jesteś chętny :D

 

Jasne :)

W przyszłym tygodniu możemy się jakoś złapać, jakby co pisz na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejną Zeteczkę, szkoda że nie ruda tylko ;)

Ps. Szkoda że tek K&N nie sprawdziłeś na hamowni czy coś dał czy ile zabrał :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejną Zeteczkę, szkoda że nie ruda tylko ;)

Ps. Szkoda że tek K&N nie sprawdziłeś na hamowni czy coś dał czy ile zabrał :D

Jak nie ruda ? Ruda ruda :D

Nie no mam nadzieję , że producent nie kłamie , że 8km na plus :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwił byś się :P

Ja obstawiam -2KM i -6Nm ;)

Jak stary dolot masz to można to zweryfikować :D

 

Ps. Fajnie że Ruda !!

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Wszystkim ! 

 

Rozważam kupno 350Z , mam nadzieje - że mi trochę pomożecie ;-) Wybór trudny , bo ma być to zabawka tylko na tor, czyli budowa auta od podstaw , rozważam też 

inne opcje , ale póki co zetka wygrywa .

 

Szukam też osób w wlkp (Poznań) - coby oszacować , że auto dla mnie będzie OK  ;-)

 

z góry dzięki , pozdrawiam !

Edytowane przez 4speed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...