Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile wniosek, ze 20,30k => raczej zlom jest OK.

 

To klocil bym sie z tym pierwszym.

 

Fakt, ze auto chodzi po 40k+ IMHO zupelnie nie oznacza, ze jest dobre. Po prostu sprzedajacy moze byc wiekszym picerem/cwaniakiem, lub miec wieksza fantazje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich miłośników Nissana 350z, mam na imię Szymon, mieszkam na mazowszu i zachorowałem na zetkę. Szukam, ale widzę, że będzie ciężko - tym bardziej, że mam ograniczony budżet. Mam jednak nadzieję, że przy waszej pomocy uda się coś wybrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Jacek. Też miałem taką nadzieję jak szukałem modelu dla siebie i udało się znaleźć to co szukam po ok... 1,5 rocznym poszukiwaniu :)

Jak szukasz dobrego egzemplarza , a nie byle czego to musisz uzbroić się w cierpliwość. Przydadzą Ci się papieskie relikwie :)

Trzymam kciuki, informuj na bieżąco. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Elo witaj :)

Jak chesz to z mojej zetki mogę Ci silnik sprzedać, pewny sprawdzony na moich wałkach Stage 1, przed wyjęciem jazda próbna osluchanie a po wyjęciu można np. zajrzeć do panewek :)

Niezawodny, latany na motulu 20w60 :)

 

W środku wygląda tak:

1980241_601707156585580_43801461_o.jpg

 

Tak działa w porównaniu z 370tką:

 

I Seryjną 350Z:

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Od 3 miesięcy jestem szczęsliwym posiadaczem zetki,

Rocznik 03 wersja europejska przebieg 139tys.

Poniżej kilka fotek,

Auto malowane przeze mnie przedni zderzak był wgnieciony a tylny trochę porysowany, oraz prawy błotnik.

W przyszłym tyg dolna dokładka zderzaka + dach będzie w karbonie więc pochwale się efektem na forum.

Forum czytam na bierząco ale dopiero dzisiaj znalazłem czas na przywitanie się:)

Pozdrawiam i jeszcze raz witam w gronie 350z.

 

753676_DSC_1143.JPG

 

753675_DSC_0937.JPG

 

753677_DSC_0946.JPG

 

753678_DSC_0927.JPG

 

753679_DSC_1234(1).JPG

 

753693_DSC_1232(1).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz oklejac dach folia ala wegiel to daruj sobie bo bedzie wiocha jakiej jeszcze tutaj nie widzialem...juz lepiej czarny mat niz udawany wegiel.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

To i ja się pochwalę swoją Zetką...

 

 

https://imageshack.com/i/pcBwOrAFj

 

https://imageshack.com/i/kmDBC0knj

 

 

I odrazu pytanie - przywiozłem go z Niemiec ale po paru dniach czasem jakieś dziwne stuki przy średnich i wyższych obrotach - nie wiem czy to w silniku czy coś pod maską. ktoś z forumowiczów z śląska jest w stanie pomóc zdiagnozować ? Czy po prostu tak ma być?> ciężko mi samemu określić jak było w innych Zetkach co oglądałem bo już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :) bardzo ładny premium pack :) niestety tak nie ma być , powinien chodzić równo i cicho , chyba ,że to faktycznie co innego rezonuje przy takich obrotach . Występuje na postoju czy tylko w jeździe ?

Edytowane przez tomi79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Elo elo !

W zetkach zawsze głośno pracuje skrzynia biegów zwłaszcza jak silnik pracuje na wolnych obrotach jest to mocno słyszalne.

Jednak jak w zakresie średnich obrotów słychaś stuki to obstawiam niestety panewki - ktoś nie dbał o to by zawsze był stan oleju full i niestety silnik może być przytarty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o ztke kolegi    zany to był u mnie na kanale i wygląda na to ze ma wysypany uklad wydechowy 

wszystkie te blachy oslonowe i na katach i na   y latają luzem i to robi te dziwne brzęczenia 

silnik i skrzynia dwumas chodzą cicho 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nic groźnego bardzo miło że obadałeś temat - teraz właściciel może spać spokojnie :)

Pewno standardowo osłony katów się oderwały :D

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siema! Po dziesięciu latach moja Zetka zdecydowała się wyjść z monitora i stanąć przed domem! :) Trzeba pare rzeczy dopracować i w przyszłości zrobić coś ciekawego - Panie Coobciu ;) - ale o tym bede rozpisywał się w innym temaci. Póki co prezentuje się tak: zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Po 4 miesiącach poszukiwań w końcu się udało i HR`ka stoi pod domem :)

Na razie odbyłem tylko podróż z miejsca zakupu do domu (200km)... i jestem zachwycony jak to się prowadzi.

Miło dołączyć do waszego zacnego grona :)

Wrzucę później jakieś foty.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...