Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Modzenie autek


devi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moja Z tez nie i nie bedzie mieć :P hehe :devil:

 

ASS robiłes cały wydech czy tylko ostatnią puche? zarzuć jak gada :devil:

 

Pzdr

 

bardzo proszę

tylko niestety słabo słychać :)sama pucha reszta czeka na kompresor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi dość seryjnie, ale ładnie. Bardziej zaciekawił mnie sposób montażu kamery... fajne ujęcia.

 

brzmi seryjnie faktycznie, wynika z tego że charakterystyczny dźwięk nie zależy od końcowej puszki.

(od dolotu ?)

 

w ogóle widać z filmu że 350z to prędkie auto (jeżeli chodzi o start) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolot poprawia brzmienie, plenum spacer również.

Wg mnie brzmi trochę niżej od fabryki.

 

AASu kamerka to pewnie ten liliput który ostatnio woziłeś na masce ? Tu na wysiegniku ? pytam bo podoba mi się ujecie i z chęcią sprawiłbym sobie takie cóś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamera to go-pro hero motorsport, pewnie że brzmi inaczej w realu na filmie może nie słychać tego tak wyraźnie bo tło jest glośne

jak będe miał trochę czasu to poprostu nagram na parkingu gaz w podłodze :)

 

Robal byś swoje Fujitsubo wrzucił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

damy radę :devil: na dniach coś zarzucę... :P

 

 

p.s.

 

ASS nie mniej ujęcia też super ,bomba musze taką kamerke skombinować :P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

odnośnie modzenia - http://allegro.pl/nissan-350z-350-z-kolektor-kolektory-wydechowe-i1739281320.html

 

dla niewtajemniczonych - sportowe kolektory i wywalone katy zastąpione tzw testpipes/ przelotówką z przedłużką do oszukania sond lambda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe g35 daje rade :)

 

jak juz o modzeniu:

jaki płyn hamulcowy polecacie? klasa DOT4

Edytowane przez sirtrojan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewyższa klase DOT5.1 wiec jeśli ktoś go wcześniej nie zalał to sobie odpuszczę.

 

Zbieram klocki do bbk Akebono - przewody Stoptecha czekają juz na cle :(, zaciski, klocuszki i spinki płyną przez Atlantyk.

 

 

edit:

ze względu na cenę wezmę pewnie ATE super blue. Różnica wrzenia niewielka a blisko 2x tańszy!

http://autogp.pl/dot-ate-super-blue-racing-plyn-hamulcowy-1l-p-639.html

Edytowane przez sirtrojan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przewyższa klase DOT5.1 wiec jeśli ktoś go wcześniej nie zalał to sobie odpuszczę.

zbieram klocki do bbk Akebono - przewody Stoptecha czekają juz na cle :(, zaciski, klocuszki i spinki płyną przez Atlantyk.

edit:

ze względu na cenę wezmę pewnie ATE super blue. Różnica wrzenia niewielka a blisko 2x tańszy!

http://autogp.pl/dot-ate-super-blue-racing-plyn-hamulcowy-1l-p-639.html

 

jest też chyba motul DOT4

poza tym na obrazku : http://nokautimg2.pl/p-59-01-59016867a32de8930621b328eacb59cd500x500/plyn-hamulcowy-motul-rbf-660-dot-4-500ml.jpg

widać że jest DOT4 :unsure:

 

ATE też powinno być dobre, ale ma punkt wrzenia kilkadziesiąt stopni niżej czyli w rezultacie będziesz miał to samo co wcześniej a nawet jeszcze gorzej. Tzn dobre hamulce i klocki zahamują lepiej samochód, przez co wydzieli się więcej ciepła, przez co płyn wcześniej się zagotuje nawet niż kiedyś...

 

tu zmodowana zetka na hamowni:

 

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć mam pytanie odnośnie zawieszenia. Czy ktoś już może zmieniał zawieszenie pod kontem jazdy po torze / drift / time atack?

 

Chce kupić jakieś spotowe amortyzatory jakieś rekomendacje?

stabilizatory pewnie Hotchkis 350Z Adjustable Sway Bars 03-08 22413 link: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Hotchkis-350Z-Adjustable-Sway-Bars-03-08-22413-/190565405186?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3A350Z%7CYear%3A2004%7CMake%3ANissan&hash=item2c5e955202

 

Pytam bo może już ktoś ma jakieś przemyślenia co do zawiaszenia ma być twardo i ma skręcać nie to co w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie odnośnie zawieszenia. Czy ktoś już może zmieniał zawieszenie pod kontem jazdy po torze / drift / time atack?

Chce kupić jakieś spotowe amortyzatory jakieś rekomendacje?

stabilizatory pewnie Hotchkis 350Z Adjustable Sway Bars 03-08 22413 link: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Hotchkis-350Z-Adjustable-Sway-Bars-03-08-22413-/190565405186?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3A350Z%7CYear%3A2004%7CMake%3ANissan&hash=item2c5e955202

Pytam bo może już ktoś ma jakieś przemyślenia co do zawiaszenia ma być twardo i ma skręcać nie to co w serii.

 

ale mówimy o takich co jest serwis w Polsce i gwarancja ?

Ostatnio niektórzy nie mogą się nachwalić firmę KW - niemiaszki znają się na rzeczy. Był opis oferty w przedostatnim numerze GT.

Jest jeszcze Tein - dobry zawias, ale sporo reklamacji mieli z powodu dziur w naszych drogach...

Z "taniochy" to mi ktoś polecał K-Sport, podobnież doskonały stosunek ceny do jakości.

 

Sam stabilizator baardzo polecam. Poprawia podsterowność znacząco w każdym samochodzie. Nawet do Subaru i Evo chłopaki od razu wkładają stabilizator bo seria nie skręca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mówimy o takich co jest serwis w Polsce i gwarancja ?

Ostatnio niektórzy nie mogą się nachwalić firmę KW - niemiaszki znają się na rzeczy. Był opis oferty w przedostatnim numerze GT.

Jest jeszcze Tein - dobry zawias, ale sporo reklamacji mieli z powodu dziur w naszych drogach...

Z "taniochy" to mi ktoś polecał K-Sport, podobnież doskonały stosunek ceny do jakości.

 

Sam stabilizator baardzo polecam. Poprawia podsterowność znacząco w każdym samochodzie. Nawet do Subaru i Evo chłopaki od razu wkładają stabilizator bo seria nie skręca...

 

niekoniecznie mówimy o takim co jest w miare tani i daje rade do sportu ten K-Sport to kosztuje 1200 EUR troche drogo za tyle to już można dobra szpere kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten K-Sport to kosztuje 1200 EUR troche drogo za tyle to już można dobra szpere kupić

 

jak na tajawańska robote drogo choć bbk mają niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie mówimy o takim co jest w miare tani i daje rade do sportu ten K-Sport to kosztuje 1200 EUR troche drogo za tyle to już można dobra szpere kupić

 

1200 EUR to drogo za sportowy zawias ? to chyba najtańszy jaki jest...

Tein, który jest bardzo często uzywany w drifcie zaczyna się chyba od około 4000 PLN, a KW zdaje się, że w najlepszym wariancie z regulacją dobicia i odbicia i prysznicem ;) kosztuje około 8000 PLN.

 

W ogóle nie podałem wariantów Ohlinsa, który kosztuje od 25 000 do 60 000 PLN :devil:;):P

 

Ja osobiście celuję w te zawiasy za 4000 pln i to jest z tego co mówią absolutne minimum bo szkoda pieniędzy na cokolwiek tańszego - rozpadnie się zaraz i będzie gorsze od serii (ten argument drugi dla mnie był przeważający)

 

jak na tajawańska robote drogo choć bbk mają niezłe.

 

niestety graty do motorsportu mają chore poziomy cenowe :(

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...