Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Układ wydechowy


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat nie ruszył... to może coś o swoich setup'ach napiszecie?

mile widziane zdjęcia/filmy

Edytowane przez BossNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Temat nie ruszył... to może coś o swoich setup'ach napiszecie?

mile widziane zdjęcia/filmy

 

BossNY jak tam wydech przyleciał już ? pochwal no sie :P

 

p.s. gg mi nie bangla

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BossNY jak tam wydech przyleciał już ? pochwal no sie :P

 

p.s. gg mi nie bangla

 

Pzdr

Niedawno wypłynął z NY także będzie koło końca września, dotrze to się pochwale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wrzucę ciekawostkę - mój wydech brzmi dobrze jak nigdy dotąd :)

Dlaczego...? przerdzewiała rura przed tłumikiem końcowym i sobie pękła ( pewnie uderzyłem w próg albo coś innego) część spalin idzie w powietrze a część w tłumik . Na razie tego nie naprawiam więc przy okazji będziecie mogli odsłuchać (czasem wkurza bo brzęknie ale dźwięk jest kozak :)

 

ot taka ciekawostka - bo wydechy mamy w zasadzie identyczne z tą różńicą ze Zetka ma krótsze końcówki wychodzące z tłumika końcowego

Edytowane przez sirtrojan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, moja 350Z miała troszkę też uszkodzony wydech i dźwięk był znacznie lepszy niż w serii. :D

a mi z kolei dźwięk się znacznie pogorszył/przycichł gdy puściło jedno z łączeń.. po naprawie charakterystyczny dźwięk wydechu powrócił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wooo co to jest głośne :|:devil:

dźwięk niesamowity

 

zamieszania to to troche robi na ulicy :blink: hehe

nawet mi zjeżdżają niektórzy :D

 

bd miał trochę czasu to coś nakręcę, jakos w weekend pewnie

 

 

Ile taka przyjemność?

Po założeniu pochwal się jak to gada ;)

tak jak napisał worm.. lepeij nie pytaj :rolleyes2:

dobrze że chociaż bez opłat w PL się udało...

BossNY to kiedy mogę podjechać posłuchać :whistle: ??

trzeba się zgadać... jutro wieczorem nie wiem czy dam rade, ale w piątek nie bedzie problemu

Edytowane przez BossNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Po pierwsze - za***ista produkcja ;> profesjonalny film! :) zresztą tego można się było spodziewać oglądając zdjęcia ;>

 

A dźwięk jak dla mnie wspaniały ;> Z boku tez wygląda fajnie ;) Gratuluje zakupu ;)

Edytowane przez ewa_hb
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku chodzi tak jak na żywo, choć na żywo bardziej "przeszywa" słuchacza :)

 

Pojechałeś zdjęcia robić i się nie pochwaliłeś :P Chciałbym powiedzieć, ze tam jest zdaje się ograniczenie do 40kmh :P

A ten "tunel" (trudno to tak nazwać) zawsze tak przejeżdżam :D Brakuje mi w Koszalinie fajnego długiego tunelu do odsłuchu wydechów :D

 

PS. A filmik bardzo fajnie poskładany i bardzo podobają mi się ujęcia :) Może do następnego będziesz potrzebował statystów to się zgłoszę ;)

Edytowane przez mks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - za***ista produkcja ;> profesjonalny film! :) zresztą tego można się było spodziewać oglądając zdjęcia ;>

 

A dźwięk jak dla mnie wspaniały ;> Z boku tez wygląda fajnie ;) Gratuluje zakupu ;)

dzięki ;)

 

 

Na filmiku chodzi tak jak na żywo, choć na żywo bardziej "przeszywa" słuchacza :)

 

Pojechałeś zdjęcia robić i się nie pochwaliłeś :P Chciałbym powiedzieć, ze tam jest zdaje się ograniczenie do 40kmh :P

A ten "tunel" (trudno to tak nazwać) zawsze tak przejeżdżam :D Brakuje mi w Koszalinie fajnego długiego tunelu do odsłuchu wydechów :D

No dokładnie, film nie oddaje w całości dźwięku...

 

Jak się nie pochwaliłem przecież pisałem PM :P

To ograniczenie do 40kmh to chyba gdzieś wcześniej na tej drodze, ..grunt że na filmie znaku nie widać :D

a "tunelu" też nigdy nie odpuszczam, nawet jak jest większy ruch to zwalniam i robię sobie miejsce :devil:

 

 

fajna produkcja ;) no i bulgot też niczego sobie

thx

Edytowane przez BossNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak się nie pochwaliłem przecież pisałem PM :P

To ograniczenie do 40kmh to chyba gdzieś wcześniej na tej drodze, ..grunt że na filmie znaku nie widać :D

a "tunelu" też nigdy nie odpuszczam, nawet jak jest większy ruch to zwalniam i robię sobie miejsce :devil:

 

thx

 

dokładnie, ja też robię sobie miejsce, otwarcie szyby, redukcja do 2 i ogień :D

 

nie dostałem żadnego PM - chyba że masz na myśli ten o zamyśle robienia fotek ponad 3 tygodnie temu ? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dokładnie, ja też robię sobie miejsce, otwarcie szyby, redukcja do 2 i ogień :D

 

nie dostałem żadnego PM - chyba że masz na myśli ten o zamyśle robienia fotek ponad 3 tygodnie temu ? :unsure:

właśnie to PM miałem na myśli, pisałem wtedy o rajdzie na lotnisku w Zegrzu Pom. i wspominałem o zdjęciach..

a filmiki/zdjęcia robiłem już ponad 2tyg temu,

..jak będziesz miał trochę czasu to pisz, ja jestem zawsze chętny :D coś się wymyśli i spróbuje też załatwić lustrzankę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to PM miałem na myśli, pisałem wtedy o rajdzie na lotnisku w Zegrzu Pom. i wspominałem o zdjęciach..

a filmiki/zdjęcia robiłem już ponad 2tyg temu,

..jak będziesz miał trochę czasu to pisz, ja jestem zawsze chętny :D coś się wymyśli i spróbuje też załatwić lustrzankę ;)

 

lustro to ja mam, tylko operator nie teges ;) tylko znowu z tym czasem slabo, ehhh :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...