Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Układ wydechowy


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

db-kilery by Ci się przydały, w moim wydechu mam takie dodatkowe 2 szt ale nigdy nie używałem jeszcze ich, leżą na półeczce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy gada bardziej basowo. Drugi moim zdaniem ma bardziej pasujący dźwięk do Zety. Jednak ten drugi nie ma w zestawie Y-pipe. Właśnie w tym miejscu są spore straty mocy przez fabryczne zagięcia zmniejszające sporo średnicę rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basowa może być byle nie pierdział jak wrc tam że ten pierwszy jest tylko pod wersie USA ja będę miał Europe jest jakaś różnica w mocowaniu albo w czymś o czym nie mam pojęcia

 

http://moto.allegro....2359784356.html

 

tu jest oryginalny kolektor rozumie że ten pierwszy wydech podchodzi pod to żeliwo ?? nie ma tam żadnej sondy ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=bH9irOK9sdo to już równa się de cat ?

 

rozumie że wydech pod usa nie ma miejsca na Radiator który jest w Eu i tylko tym sie różni ale da sie to obejść za pomocom młota XD

Edytowane przez 6kopek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basowa może być byle nie pierdział jak wrc tam że ten pierwszy jest tylko pod wersie USA ja będę miał Europe jest jakaś różnica w mocowaniu albo w czymś o czym nie mam pojęcia

 

http://moto.allegro....2359784356.html

 

tu jest oryginalny kolektor rozumie że ten pierwszy wydech podchodzi pod to żeliwo ?? nie ma tam żadnej sondy ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=bH9irOK9sdo to już równa się de cat ?

 

rozumie że wydech pod usa nie ma miejsca na Radiator który jest w Eu i tylko tym sie różni ale da sie to obejść za pomocom młota XD

 

Nie zaczyna się od żeliwa. Ten wydech z pierwszego linku to jest cat back, czyli od katalizatorów. Dlatego nie ma w nim sond lambda.

Ten wydech z wersji amerykańskiej nie pasuje do europejczyka. Rury od końcowych tłumików są węziej o jakieś minimum 4 cm. Trzeba nacinać w 4 miejscach, poprzeginać i na końcu pospawać. No i uchwyty też trzeba ciąć i spawać. To nie jest takie łatwe bo to nierdzewka. To wszystko przez to, bo wersja amerykańska nie ma szpery.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczyna się od żeliwa. Ten wydech z pierwszego linku to jest cat back, czyli od katalizatorów. Dlatego nie ma w nim sond lambda.

Ten wydech z wersji amerykańskiej nie pasuje do europejczyka. Rury od końcowych tłumików są węziej o jakieś minimum 4 cm. Trzeba nacinać w 4 miejscach, poprzeginać i na końcu pospawać. No i uchwyty też trzeba ciąć i spawać. To nie jest takie łatwe bo to nierdzewka. To wszystko przez to, bo wersja amerykańska nie ma szpery.

 

najgorzej ale mam warsztat który robi z nierdzewną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem że sprzedawałeś te tłumiki, a masz je jeszcze? Sam je robisz czy sprowadzasz? Jaka cena?

Może bym się skusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak coś to można się do ciebie uśmiechnąć o taką przyjemność :)

gdybyś się kontaktował z ogłoszenia przypomnij, że z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy jadę i ze środka nagrane czy z zewnątrz przy drodze a samochód przejeżdza? Przy max obrotach niektórzy z motocyklami mylą, huk jest dosyć spory :) z KRK masz niedaleko jak będziesz w Tarnowie to możesz posłuchać osobiście. W tym momencie nie mam żadnego wideo więcej niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Udało się nagrać krótki film jak mniej więcej wygląda to z zewnątrz. Mokro, zimno ogólnie nieprzyjemnie ;) mikrofon w moim galaxy S nie do końca wyrabia przy takim natężeniu dźwięku :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

drze ryja nie miłosiernie...masz do tego wkładki wyciszajace?

tak, ale nigdy ich nie używałem :)

 

Koledzy sprzedałem Z-kę, mój wydech japspeeda (1900zł jest to jego cena internetowa i sprzedaje się za taką kwotę) klient życzył sobie wymienić na zwykły bo chce mieć ciszę. Jeśli ktoś chciałby oryginalny wydech od 350z (sprawny oczywiście, nie pokrzywiony czy zardzewiały, przepalony) zamienić z doplatą na mojego japspeeda piszcie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...