Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Układ wydechowy


BossNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do jakich obrotow sie kreca 350ki na jalowym ?

 

Moje się wkręca do czerwonej kreski. Z lekkim kołem zamachowym i lekkim pasowym trwa to znacznie szybciej. Jak przygazowywałem 370Z to osiągnięcie obrotów trwało z dwa razy dłużej od mojej i też sporo dłużej do seryjnej 350Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sedanie jest pojedynczy

 

borla98.jpg

 

 

U mnie jeden łącznik elastyczny już jest prawie przetarty. :jump: Plan na przyszły rok to wydech i koła:P

Edytowane przez pawell31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Podepne sie pod temat.

Planuje wymienic uklad wydechowy i z racji ograniczenia kosztow, zdecyduje sie naprawdopodobniej na marke Invidia Gemini. Znalazlem go w jednym polskim sklepie internetowym i jak wiadomo w wielu w usa. Ma ktos doswiadczenie ze sprowadzaniem takich rzeczy do Polski od tamtejszych sprzedawcow ? Jak wyglada sprawa cla ? Koszty transportu nie zabijaja oplacalnosci takiej operacji ?  Moze znacie lepsze zrodlo?:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Czy w 350Z trzeba się napracować żeby zmienic kolektory i testpipe?  Chodzi mi o to czy aby nie trzeba wyjmowac silnika? Da sie od dolu ogarnac temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie    nawet da sie dorobić kolektory z kwasówki i dolożyc turbiny nie trzeba wyjmować silnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No dobra oto moj wydech, wczoraj skończony

 

Kolektory i testpipe Megan Racing, dalej od ypipe pusto, na koncu przelot Powerflow, do tego jest lekkie koło zamachowe na silniku

 

Dodam, ze rezonans jaki słychać to poprostu garaż :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

do 3 tys jest cicho, potem sie rozkreca :) mi nie przeszkadza, jestem przyzwyczajony do glosnych wydechow, btw v6, v8, v12 i boxer musi byc slychac



Wleciala Invidia i jest o niebo lepiej:) nawet male marchewki sa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie ten wydech...byla na allegro kompletna invidia ale miala uszkodzenia na niektórych elementach, sam tłumik koncowy byl nienaruszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Panowie, wydmuchalem moj tłumik końcowy tzn po srogim upalanii cos sie w środku urwało i nadaje sie do wymiany ale bezsens kupowac zamiennik za kafla. Nie chce z drugiej strony placic chorych tysięcy za jakis firmowego. Musze wymienic go czym predzej wiec zamawianie z us i czekanie pare tygodni srednio mi się podoba.

Sa na sprzedaz te uklady Turboworks ale jakos nie mam przekonania do nich. Co o nich sadzicie? Ma ktos z was to u siebie?

Albo macie jeszcze jakis pomysl na wydech do nysy za rozsadne pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo works to podróba hksa, brzmienie ma fajne, kiedyś rozważałem ale kupiłem inny, oryginalny wydech

 

z tego co wiem, to spawy są w porządku - poza brzmieniem niczego nie oczekuj 

 

jak coś mam seryjny wydech z DE jeśli Cię interesuje - chętnie sprzedam i się go pozbędę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...