Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Felgi, opony


Tokyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SUPER STRONA !!

Znalazłem to co mnie interesuje !!

 

Zetka na 18x12 z oponami z tylu niby tylko 275 ale za to z ET0, moje by miały ET20 więc 305 powinno wychodzić :)

 

To ta:

1324189507.jpg

 

1324189518.jpg

 

No i oczywiście na felgach jakie chce czyli ROTA GTR-D :P

 

SUPER DZIEKI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ale nigdzie nie widze jakiego rozmiaru mozna założyć opony do 20" felg ? Mam zawieszenie oryg i napewno nie bede go obniżał. Oczywiście nie chce opon które są na styk i będą dobijać przy wybojach. Wgl ktoś z was widział felge od Audi na 350z ? http://allegro.pl/audi-q5-felga-alu-8r0601025n-r20-i3370434320.html

 

chce takie fele kupić ramiona na czarno pomalować a wnęka  felgi ( tez ranty i wnęka ) na biało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET15  18' cali, szerokość 9', będzie tarło z tym et na glebie jaką mam - 30mm? teraz koła sa seryjne, opona niżej niż rant błotnika, schowane, chodzi o to by wyszły, jednmak czy niskie et i 9' to nie przesada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj, moze niestety trzeć. ;/

 

Felga dosyć szeroka, Rays ma już 8,5", a do tego jeszcze to ET (przy Rays'ach jest chyba 33).

U mnie jest na styk (Rays + dystans 30 mm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 8 stronie tego tematu jest właśnie informacja ,że potrzeba dystanse dlatego pytam , ale może faktycznie bedą pasowały bez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre koło OEM RAYS 19" od G35. Ale ciężko u nas dorwać w PL

 

IMGA0668.jpg

 

145866d1322257170-19-rays-forged-wheels-

Edytowane przez pawell31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga od 370z pasuje bez żadnych dystansów , muszę tylko zmienić szpilki ze stożka który był na starych felgach na takie z płaskim łbem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alledrogo :)



dystanse jednak potrzebne wew. strona felgi tarła by o zacisk :)



przerabiał już ktoś temat i montował te felgi http://www.davepit.com/wp-content/uploads/2008/12/5-nissan-370z-in-person.jpg

 

w 350z ? bo zastanawiam sie jakie dystanse są potrzebne czy zwykłe 5mm np. http://allegro.pl/dystanse-nissan-toyota-mitsubishi-opel-6x139-7-6mm-i3371147890.html

czy 22mm http://allegro.pl/dystanse-22mm-66-1mm-5x114-3-4x114-3-nissan-i3387890089.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy brembo faktycznie moze trzec...wez zwykle podkladki podłuż i przykrec koło to sobie wyliczysz najprosciej jaki dystans bedzie najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak , żeby odejść z felgą od zacisku wystarczy około 3mm dystansu i po sprawie, ale zauważyłem nowy problem mianowicie wewnętrzna górna część opony trze o wahacz i tu już niestety trzeba odejść im więcej tym lepiej, więc trzeba zakupić dystanse myślę 22mm . Na osi tylnej nie ma żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiał już ktoś temat i montował te felgi http://www.davepit.com/wp-content/uploads/2008/12/5-nissan-370z-in-person.jpg

Wujas ma takie w 370z GT "edyszyn", na żywo mega, z tym że troche ciemniejsze, sam myślałem by zamienić do mojej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach szału nie robią , ale na żywo faktycznie super wyglądają , ogólnie jest ich chyba kilka odcieni od srebrnych po grafitowe



Gdzie dorwałeś te felgi od 370Z? :dribble:

wczoraj kupiłem i tak się składa  BossNY  ,że w Twoim mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach szału nie robią , ale na żywo faktycznie super wyglądają , ogólnie jest ich chyba kilka odcieni od srebrnych po grafitowe

 

wczoraj kupiłem i tak się składa  BossNY  ,że w Twoim mieście :)

aaa szkoda że nie wiedziałem :P

 

..to pewnie od tej Zetki co niedawno był filmik jak się rozwala na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta przyszła na części do Polski i felgi nie ruszone , nie malowane  jaki kolor tamta Z miała ?                                                  wybrałem takie dystanse ,http://allegro.pl/dystanse-22mm-66-1mm-5x114-3-4x114-3-nissan-i3387890089.html

 

raczej będą ok  , co myślicie ?

Edytowane przez tomi79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta przyszła na części do Polski i felgi nie ruszone , nie malowane  jaki kolor tamta Z miała ?                                     

aha, ta rozbita na torze była czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wymieniał szpilki na dłuższe w 350z ?  Do felg , które kupiłem optymalne byłyby dystanse 15mm i takie chciałbym założyć,

Eibach ma np. do wyboru dystanse przykręcane i zwykłe przelotowe, do ktorych trzeba założyć dłuższe szpilki...

Spotkałem się z opinią, że dystanse przykręcane powinny mieć minimum 22mm.

Oczywiście po wymianie szpilek zakładam, że do wszystkich posiadanych felg używałbym dystanse...

Czy wymianę szpilek można spartolić ?... bywam czasem na torze w Poznaniu i nie chciałbym przykładowo w babajadze zobaczyć jak wyprzedza mnie koło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz dac dluzsze ale tez bez przesady...tak jak piszesz max 2 cm dluzsze ..sama wymiana szpilki to banał ..

jak bedziesz bral dystans to z centrowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...