Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Felgi, opony


Tokyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mnie osobiście styl axis najbardziej przypadł do gustu, dlatego w takie się zaopatrzyłem, co prawda 20 cali ale jeździ się przyzwoicie mimo wszystko, dla zainteresowanych wyglądem foto:

dsc0947or.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo Axis Shine i Jade-R najładniejsze felgi :dribble:

kiedyś chciałem kupić axisy z tym że 19' ...ale w końcu padło na oryginały poliftowe :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo bede mial do zmiany opony tylnie ktore siedzą na oryginalnych 18" Raysach.

Opony sa jeszcze seryjne Bridgestone i zastanawiam sie nad jakas alternatywą. Co innego kupic i czy warto zamieniac na inne opony jesli przod jest wciaz z Potenzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć inne z tyłu ;) ja na przodzie mam Pirelli p zero, na tyle Michelin pilot sport, jedne i drugie to czołówka sportowych opon. Polecić mogę Ci też vredestein Ultrac sessanta, też świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Zostały mi opony zimowe Pirelli Sotto Zero przód 225/45/R18 95H W210 i tył 245/45/R18 96V W240 rok 2008, głęboki bieżnik jeździły 1,5 sezonu. Naprawiana była jedna przednia i jedna tylnia(dziura po wkręcie). Opony są w 100% sprawne. Cena 1300zł. Tel. 533-443-043.

post-37892-0-13416400-1341149389_thumb.jpg

post-37892-0-78252400-1341149406_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania opony GoodYear Eagle F1.

2 szt. do upalania

i 4 szt. w dobrym stanie polecam spokojnie. Używane. 255/45 r18. Jak coś to pisać albo dzwonić 536553366.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kute felgi 20 calowe do Nissana firmy Oxigin 6 Lexor Full Chrome

 

http://www.oxigin.de..._black_matt.php

http://www.tuningwor...read.php?p=1175

Cena w Niemczech za 1 sztukę to około 1000 Euro

Sprzedam je za 4500 zł czyli za jakieś 25% ceny nowych, bo muszę szybko kupić rower- niestety stary mi ukradli :(- stąd potrzeba gotówki. Felgi są w idealnym stanie. Nie maja żadnych uszkodzeń.

Dla chętnych wyślę zdjęcia z targów tuningowych w Essen. Jest na nich moje auto prezentowane właśnie na tychże felgach- na stoisku firmy Oxigin.

Edytowane przez Tokyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie używane felgi. Mogą być uszkodzone. Rozmiar max 18 najchętniej 16. Potrzebuje do latania bokiem. Proszę o kontakt.KUPIĘ

 

I przypominam o oponach goodyear eagle f1. 4 sztuki w dobrym stanie i 2 do tyrania. SPRZEDAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi (...) najchętniej 16. Potrzebuje do latania bokiem.

Patrzę na avat i wydaje mi się, że masz europejczyka, czyli Brembo - 16" wejdzie? Chyba, że na tył 16", a przód 17+? :)

Edytowane przez mrCD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem i wtedy najlepiej się mieli :) ale nie muszę być 16. 18 też chętnie odkupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz zaciski, bo wydaje mi się, że na Brembo 16 nie wejdą, ale mogę się mylić? Jeśli jednak wejdą, to będzie fajna alternatywa na zimę z wysokością opony 55. sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że na Brembo 16 nie wejdą, ale mogę się mylić? Jeśli jednak wejdą, to będzie fajna alternatywa na zimę z wysokością opony 55. sorry za OT

16" wejdą... na tył. :)

Na przód minimum 17".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jak ktoś poszukuje mam na sprzedaż felgi 18 z oponami zimowymi ogłoszenie w dziale sprzedam

 

Jak ktoś poszukuje mam na sprzedaż felgi 18 z oponami zimowymi ogłoszenie w dziale sprzedam

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko mam. W mojej tarczy wystepuje taki dyndzel miedzy srubami. Co to k....jest? I czy mozna to usunac? Bo nie kazda felga pasuja przez to gowno.

 

Dolaczam foto na korym widac miedzy dolnymi srubami ta srube czy to jest...

 

2ddb43600a5b11e2aa6822000a1ea033_6.jpg

 

Dodam tylko ze to zdjecie pogladowe gdyz ja mam wersje US z zwyklymi zaciskami...

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo podobają mi się te tarcze - wizualnie, fajnie że czarne :) 

 

ten pstryczek jest, ja tak miałem jak były dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale urzekły mnie te felgi z nowego wypustu 370...oczywiscie kute rays...na zywo wygladaja bardzo przyjemnie, ale dostac je na rynku wtórnym graniczy na razie z cudem

14286.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Swoją zeciną okazjonalnie chciałbym polatać to Poznaniu i Ułęży, po taniości można kupić slicki z pucharu Porsche o wymiarze 305(650)R18 odpowiednik mniej więcej 305/35R18... W porschakach śmiga to z felgą 12" - czy jest szansa pomieścić taką felę w 350-tce ??

Jest model ROTA GTR-D o tej szerokości i z ET20, zastanawia mnie czy nie będzie ocierać to o nadkola... ??

 

http://www.driftworks.com/rota-gtr-d-18-wheels-all-colours.html

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie, trzeba poszerzyć i ostre kąty wrzucić  czyli słabo będzie się prowadzić .

jak będę przy drugim kompie to ci wrzucę link do strony gdzie są różne konfiguracje felg w Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...