Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problemy i usterki


ProceSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tu nowy bo i autko dość nowe a tej marki pierwsze.

Mam mały problem a wątku nie znalazłem wiec pozwalam sobie zapytać kolegów i koleżanki poniżej:

 

Wskaźnik temperatury zewnętrznej w przedziale 3 do -3 miga mi nieustannie. Instrukcja mówi co prawda o ok. 1 min ale w serwisie usłyszałem "tak ma być". Jak jest u Was?

U mnie jest to samo t.z. miga cały czas aż temperatura podskoczy do 4 stopni i wówczas gaśnie .W instrukcji pisze wyrażnie że po ok. 1 minuty ma przestać migać.To jest właśnie problem,który rozprasza uwagę podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim!!! U mnie (sprawdzałam dzisiaj rano), owszem miga ale tylko (tak włąsnie z minutkę) literka C natomiast  samo wskazanie cyfrowe temperaury już nie. A był 1 stopień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

 Nissan Juke to jednym słowem koalnia mniejszych lub większych usterek.Mam nadzieje że pomożecie otóż mam parę problemów:

 

1)stuki w desce rodzdzielczej na które jeździłem 3 razy do serwisu i zawsze słyszałem że ich nie ma a irytowały mnie strasznie i co znalażłem hmm uszczelka przy drzwiach jest wykończona twardszym "tworzywem" które uderzało o plastik deski rozdzielczej a odgłos tak się niósł jakby hmm brzęczała szyba lub cos w podsufitce i po raz kolejny jak sam nie znajdziesz to na serwis nie licz

2)przy odpalaniu silnika mam dziwny zgrzyt jakby przywieszał się bendix po wielkich bólach,nagranych filmikach i niedowierzaniu zamówiony rozrusznik i wymieniony po 4 dniach problem wrócił i nie wiem co robic?:(

3)problem z siedziskiem otóż od jakiegoś czasu dziwnie skrzeczało przy wsiadaniu i wysiadaniu,po nacisnięciu "trzymaka uda" po lewej stronie tak jakby gdzieś zaczepiała gąbka w konsekwencji podarło ją,pojechałem do serwisu i znowu z wielkim bólem wymiana i znowu na kilka dni pomogło i znowu wróciło,co może być przyczyną?

4)nie wspomnie o uszkodzeniach przy naprawach w postaci rys np na konsoli środkowej co mnie mega wyprowadza z równowagi

 

Pomóżcie może coś podpowiecie

 

  Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

 Nissan Juke to jednym słowem koalnia mniejszych lub większych usterek.Mam nadzieje że pomożecie otóż mam parę problemów:

 

1)stuki w desce rodzdzielczej na które jeździłem 3 razy do serwisu i zawsze słyszałem że ich nie ma a irytowały mnie strasznie i co znalażłem hmm uszczelka przy drzwiach jest wykończona twardszym "tworzywem" które uderzało o plastik deski rozdzielczej a odgłos tak się niósł jakby hmm brzęczała szyba lub cos w podsufitce i po raz kolejny jak sam nie znajdziesz to na serwis nie licz

2)przy odpalaniu silnika mam dziwny zgrzyt jakby przywieszał się bendix po wielkich bólach,nagranych filmikach i niedowierzaniu zamówiony rozrusznik i wymieniony po 4 dniach problem wrócił i nie wiem co robic? :(

3)problem z siedziskiem otóż od jakiegoś czasu dziwnie skrzeczało przy wsiadaniu i wysiadaniu,po nacisnięciu "trzymaka uda" po lewej stronie tak jakby gdzieś zaczepiała gąbka w konsekwencji podarło ją,pojechałem do serwisu i znowu z wielkim bólem wymiana i znowu na kilka dni pomogło i znowu wróciło,co może być przyczyną?

4)nie wspomnie o uszkodzeniach przy naprawach w postaci rys np na konsoli środkowej co mnie mega wyprowadza z równowagi

 

Pomóżcie może coś podpowiecie

 

  Z góry dziękuje

Witam, a jak sobie z tą uszczelką poradziłeś? I na jakim odcinku tej uszczelki to hałasuje? Jakieś wskazówki bo to trzeszczenie doprowadza mnie do pasji a najgorsze że jak samochód się nagrzeje -tj np. przy dojeździe do serwisu zaczyna byc cicho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta uszczelka chodzi na całej długości,spróbuj najpierw wsunąc między plastik a uszczelke jakąs tekturke i przejedź się zobacz czy to jest to u Ciebie (na wysokości klamki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zgrzyta przy odpalaniu..zwłaszcza jak autko stoi dłuższy czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zgrzyta przy odpalaniu..zwłaszcza jak autko stoi dłuższy czas

 

dokładnie,rano zgrzyta jak odpalam i byłaś z tym może u mechaniorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałam okazji ;) też sie zastanawiałam co to jest za zgrzyt...

Ale ciekawe czy dzieje się tak tylko przy niskiej temperaturze na zewnątrz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałam okazji ;) też sie zastanawiałam co to jest za zgrzyt...

Ale ciekawe czy dzieje się tak tylko przy niskiej temperaturze na zewnątrz....

hmm u mnie od razu powiedzieli że rozrusznik,ale wymieniłem tydzień temu a dziś znów rano zazgrzytało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby to było przyczyną...to chyba zgrzytałoby przy każdym uruchomieniu silnika ? A u mnie zgrzyta tylko przy pierwszym odpaleniu ...nie wiem jak jest w twoim przypadku.

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie to samo tylko przy pierwszym odpaleniu,powiedziane miałem że przywiesza się bendix i dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko kobietą ,więc jak się mylę to mnie popraw. ;)to cycek wystający z rozrusznika z zębatką na końcu... może ta zebatka się zacina przy dłuższym czasie "spoczynku " ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

Ale co tak będziesz wymieniać go co tydzień? ;)

Chyba masz jakąś gwarancje na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

Ale co tak będziesz wymieniać go co tydzień? ;)

Chyba masz jakąś gwarancje na to?

 

ja ich po prostu zj**ie jak psy:)bo sami nic nie potrafią znaleźć,ocenić najchetniej tylko im zostawiaj samochód a Ty sobie śmigaj autobusem:)powiem że momentami mam dość Juke bo z żadnym autem nie miałem tylu akcji co z tym a mam go od lipca dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no nie daj się ;) i informuj jak ten problem zgrzytania rozwiązałeś :)

P.s. widziały gały co brały ;)

Ale masz racje,jest to frustrujące ...kupujesz nowe auto i jeszcze się musisz bujasz z "niedociągnięciami" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no nie daj się ;) i informuj jak ten problem zgrzytania rozwiązałeś :)

P.s. widziały gały co brały ;)

Ale masz racje,jest to frustrujące ...kupujesz nowe auto i jeszcze się musisz bujasz z "niedociągnięciami" ;)

 

do auta jako takiego nic nie mam bo bardzo mi się podoba

 

tu chodzi o takie akcje typu coś naprawimy ale coś Ci uszkodzimy

nic nie potrafimy namierzyć,wszystko tylko u Pana wystepuje u nikogo więcej

albo tak już musi być o to piękne stwierdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do auta jako takiego nic nie mam bo bardzo mi się podoba

 

tu chodzi o takie akcje typu coś naprawimy ale coś Ci uszkodzimy

nic nie potrafimy namierzyć,wszystko tylko u Pana wystepuje u nikogo więcej

albo tak już musi być o to piękne stwierdzenie

 

No too już chyba nie jest wina Juka :P Tylko naszych wspaniałych fachowców z servisu bo jak jedno naprawią to drugie zepsują. No a poza tym Juke jest modelem seryjnie produkowanym to wiadomo że nie raz jakieś niedociągnięcia mogą się pojawiać. Ja mam o tyle farta u mnie spokój cicho 0 skrzypów pisków szmerów. A poza tym nie bądźcie aż tacy wymagający :P Ty tylko Juke :P Chcecie perfekcji to zapraszam po GTRa zo ok jedyne 400000zł  :whistle:  :nissan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wszystko rozumiem ale rozrusznik czy też nie wiem sam teraz co może rolki to już nie taka mała rzecz albo siedzenie które pęka po pół roku użytkowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem macie gwarancje walczcie o swoje. Może spróbuj się udać z tymi usterkami do innego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

jak sam nie znajdziesz usterki to już w dwoch nie dali rady,kuźwa zatrudnie sie jako mechanik skoro sam musze sobie rozwiązywać problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe przy takim postępie prac jaki jest w serwisie to chyba będziesz musiał noo to nic innego mi nie zostaje jak życzyć Ci powodzenia i stalowych nerwów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draven84 a z którego ASO korzystałeś? Pytam z ciekawości bo po rejestracji wnioskuję iż musi to być Zaborowski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...