Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problemy i usterki


ProceSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie pomysł gdzie to reklamować nie licząc maila którego podałem wcześniej?

 

W salonie nie chcieli przyjąć reklamacji twierdząc, że to nie oni sprzedali. Kupiony był w Olsztynie mieszkam w Poznaniu:(

Edytowane przez furo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy to uznaja jako reklamacje bo zaraz sie okaze ze wszystkie tak maja z napedem 4x4 tak jak z zagłówkami............ :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy to uznaja jako reklamacje bo zaraz sie okaze ze wszystkie tak maja z napedem 4x4 tak jak z zagłówkami............ :thumbsdown:

 

Odnośnie schowka na graty to może ale klapa? to jest jakiś żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co na to odpowiedziec rece opadaja jak to jest u ciebie wykonane sadze ze jak wysłałes maila ze zdjeciami to poczekaj na odpowiedz, ja swojego bagaznika nie widzialem do dnia odbioru auta z salonu bo to była demowka na salonie i był juz aku rozładowany i sie nie dalo wejsc ufałem sprzedawczy ze wszystko jest tak jak w tym na jazdach próbnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co na to odpowiedziec rece opadaja jak to jest u ciebie wykonane sadze ze jak wysłałes maila ze zdjeciami to poczekaj na odpowiedz, ja swojego bagaznika nie widzialem do dnia odbioru auta z salonu bo to była demowka na salonie i był juz aku rozładowany i sie nie dalo wejsc ufałem sprzedawczy ze wszystko jest tak jak w tym na jazdach próbnych.

no będe czekał. Oczywiście podzielę się z wami odpowiedzią :) Jeśli ją dostanę.

 

Już dostałem!!!

 

Chcą numer nadwozia. Może to standardowa procedura ale chociaż mam już nadany numer sprawy.

Edytowane przez furo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wytłumiałem podłogę w NV200: efekt jest rewelacyjny tylko trzeba wiedzieć jak..

 

JEST SPRAWDZONY PATENT NA PODŁOGĘ !!! A TAKŻE OSTATNIO PODESZCZU DOSZEDŁEM DO WNIOSKU ŻE CAŁY HAŁSAS DO AUTA WŁAZI OD TYŁU !!!!

 

W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDĘ ROBIĆ CAŁY BAGAZNIK W JUKE !!

 

post-75123-0-03844100-1380210907_thumb.jpg

post-75123-0-00134500-1380210923_thumb.jpg

post-75123-0-05393800-1380210938_thumb.jpg

post-75123-0-35276900-1380210952_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wytłumiałem podłogę w NV200: efekt jest rewelacyjny tylko trzeba wiedzieć jak..

 

JEST SPRAWDZONY PATENT NA PODŁOGĘ !!! A TAKŻE OSTATNIO PODESZCZU DOSZEDŁEM DO WNIOSKU ŻE CAŁY HAŁSAS DO AUTA WŁAZI OD TYŁU !!!!

 

W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDĘ ROBIĆ CAŁY BAGAZNIK W JUKE !!

 

 

Jasne mozna samemu tyle ze jak kupujesz nowe to chyba nie chcial byś ponosic kosztów i samemu se robic cos co powinno byc zrobione przez servis lub producenta z reszta auto swoje kosztuje i taka maniana nie powinna miec miejsca........ :thumbsdown:

 

Dziwi mnie tylko ze nikt z braci na forum posiadajacych naped 4x4 nie zrobił foty jak to u niego wyglada bo jak ktos miał to lepiej rozwiazane to oznacza ze ktos poszedł po bandzie i wydał bubel.

Edytowane przez mexxmen30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne mozna samemu tyle ze jak kupujesz nowe to chyba nie chcial byś ponosic kosztów i samemu se robic cos co powinno byc zrobione przez servis lub producenta z reszta auto swoje kosztuje i taka maniana nie powinna miec miejsca........ :thumbsdown:

 

Dziwi mnie tylko ze nikt z braci na forum posiadajacych naped 4x4 nie zrobił foty jak to u niego wyglada bo jak ktos miał to lepiej rozwiazane to oznacza ze ktos poszedł po bandzie i wydał bubel.

 

Dokładnie! Nie po to płaciłem takie pieniądze żeby samemu jakieś usprawnienia wprowadzać.

 

Czy ktoś kto ma napęd 4x4 mógłby zrobić zdjęcia bagażnika z wyjęta klapą. Jak i samej klapy.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz pojade z innej beczki oto co u mnie sie stało po 3 miesiacach uzytkowania i niecałych 2000km i pieron wie ile tak juz jezdze gdyby nie moja zona która za mna jechała

 

551d512aab87258em.jpg

 

e867950fecbc8a9em.jpg

 

ab75a36ff3a2d7cbm.jpg

 

co za tym idzie reczny zaczoł brac na dwa ostatnie zabki !!!!!!!!!!!! Auto nie woziło niczego ciezkiego tylko mnie i dzieciaka sporadycznie jechaliśmy w 3 osoby pytam z czego sie tak rozlazło zawieszenie przy takim przebiegu jutro jade od rana na servis ciekawe co powiedza, i czy opony nie ucierpiały.


furo a nie bedzie czasem to do ciebie pasowac bo to jakies waskie i male wyglada zadzwon moze do goscia i zapytaj czy to z wersji 4x4

 

http://allegro.pl/nissan-juke-wneka-schowek-zestawu-naprawczego-fv-i3531692269.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie irytujące jest to że auto za 80k niema podgrzewanych lusterek i foteli ..

 

Jak nie ma u mnie podgrzewane lusterka sa, a siedzenia chyba podgrzewane ale tylko jak masz skórzane ???

A ja po wizycie w servisie koła podobno wszystko oki katy dobrze - ale po wyjezdzie z servisu widze ze juz nie rozchodza sie tak a podobno nic z nimi nie robili, hamulec reczny podciagniety teraz trzyma super ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma u mnie podgrzewane lusterka sa, a siedzenia chyba podgrzewane ale tylko jak masz skórzane ???

A ja po wizycie w servisie koła podobno wszystko oki katy dobrze - ale po wyjezdzie z servisu widze ze juz nie rozchodza sie tak a podobno nic z nimi nie robili, hamulec reczny podciagniety teraz trzyma super ....

 

One same się podgrzewają czy trzeba to jakoś uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One same się podgrzewają czy trzeba to jakoś uruchomić?

 

 

No jak same, lusterka podgrzewaja sie w momecie uruchomienia podgrzewania tylnej szyby jest to automat tylna szyba plus lusterka zewnetrzne, najlepiej sprawdzic jak sa zaparowane właczyc ogrzewanie tylnej szyby i powinno byc widac wyraznie ze robi sie koło - odparowywuje, tak jest u mnie mozna jescze samemu dmuchac na lusterko i patrzec czy para schodzi ale to raczej chłodno na dworze musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak same, lusterka podgrzewaja sie w momecie uruchomienia podgrzewania tylnej szyby jest to automat tylna szyba plus lusterka zewnetrzne, najlepiej sprawdzic jak sa zaparowane właczyc ogrzewanie tylnej szyby i powinno byc widac wyraznie ze robi sie koło - odparowywuje, tak jest u mnie mozna jescze samemu dmuchac na lusterko i patrzec czy para schodzi ale to raczej chłodno na dworze musi byc.

 

OK, dzięki za wyjaśnienie. Sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za wyjaśnienie. Sprawdzę.

Zgadza się panowie co do foteli skórzanych,są podgrzewane i włącznik znajduje się na tunelu pod podłokietnikiem.Każde siedzenie przednie podgrzewane oddzielnie i do tego są dwa tryby pracy,mocniej grzeją lub słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema podgrzewanych lusterek w żadnym z wersji juka owszem powinno byc razem z tylną szybą ale niema ...tylkow wersje top ze skórą mają siedzenia i lusterka podgrzewane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema podgrzewanych lusterek w żadnym z wersji juka owszem powinno byc razem z tylną szybą ale niema ...tylkow wersje top ze skórą mają siedzenia i lusterka podgrzewane

 

 

Ja sie z tym nie zgodze ja mam TEKNE i nie mam  skóry i mam lusterka podgrzewane, względem specyfikacji na nissan.pl kazda TEKNA ma składane elektrycznie i podgrzewane lusterka !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać Teknę którą ostatnio oglądałem była bez tego pakietu, widać masz rację :) ASO mnie poinformowało że niema więc może chłopaki mieli jakieś niepełne info :)

pisze bo doszły do mnie wkłady podgrzewanych lusterek do Juka i videorejestrator.

 

 

Wkłady 50zł. sztuka

Wystarczy jedynie podłączyć  do instalacji ponieważ są wyprowadzone złączki pod ogrzewanie :) jak będę w ASO zrobię fotki gdzie są ukryte wtyczki do ogrzewania lusterek,

 

post-75123-0-74313300-1380871298_thumb.jpgpost-75123-0-71043000-1380871346_thumb.jpgpost-75123-0-19343000-1380871386_thumb.jpg

 

Videorejestrator 299zł , ale jest mega malutki, waży 30gram i nagrywa w HD. można nim sterować z ekranu stacji multimedialnej,

wstępnie nagrywa jak dobra kamera HD :)

 

post-75123-0-99823000-1380871425_thumb.jpgpost-75123-0-62214200-1380871470_thumb.jpgpost-75123-0-35339300-1380871515_thumb.jpg

Edytowane przez dareken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wypasiona kamerka (czy dobrze widze ma dwa obiektywy ?? ) szkoda tylko bo tak mi wyglada po fotkach ze montaz na stałe za pomocą tasmy.

Ja mam (pozostałość z poprzedniego autka) tez videorejestrator tyle ze wiekszy z monitorkiem tez HD ale na przyssafke i kosztował 120 zeta plus karta, na razie nie montuje bo autko mało smiga poprzednie wiecej jezdzilo i była bardziej przydatna. Ta twoja ma czujnik ruchu bo ta moja ma i to jest fajny bajer jak ktos ci na parkingu przychaczy czy ktos sie kreci przy aucie, ciekawe jak sie bedzie ta twoja w nocy sprawdzac bo widze ze nie ma zadnej diody dosietlajacej a w nocy na ciemnych parkingach to sie przydaje. :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ma jeden obiektyw ale matryca Sony, od wczoraj zamontowane  :) smiga super, kamera 

z automatycznym balansem bieli jasnym obiektywem, automatycznym ISO i nie potrzeba diod , całość działa jak w aparacie lub kamerze działa w pełni samo :) i w nocy także widac dobrze bez szumów.. miałem inne rejestartory i jest to jedna z najlepszych jakości jakie miałem w cenie do 600zł, jeżeli chodzi o gabaryty :

 

- jest mega mała

-niema żadnych kabli ! wszystko poszło w supek i podsufitkę z drugiej strony podłączone do stacji,..

-żadnej przyssawki ,kabla ładującego zasilanie i sygnał idzie w jednym kablu do stacji,..

-wszystko obsługuje się ze stacji, nagrywanie, ustawianie, foldery z nagraniami,

-posiada G-sensor 5 ustawień, 

-od razu tworzy folder jak jest jakiś mały ruch, np.jeżeli czułość Gsensora jest na high

- jakość HD lub  SD, 50klatek/s odświeżanie 60Hz

-w zestawie 3 przylepce żelowe 3M na wypadek zmiany miejsca, ale u mnie ,,łapka '' weszła pod podsufitkę i nie muszę go na razie kleić..babel także można wcisnąć od słupka pod podsufitkę bez problemu.

-spodziewałem się czegoś gorszego w tej cenie..

- karta do 32GB po wyciągnięciu  instaluje folder z programem można oglądać przycinać i eksportować w MJPG I AVI..

-nagrywa 18godzin , po czym kasuje najstarsze foldery w przypadku zadziałania G sensora tworzy katalogi zablokowane nie do usunięcia tylko na pc.

-można nagrywać i ustawiać do 30minut po wyjściu z auta,

-+ automatyczne nagrywanie po  przekręceniu kluczyka..:

 

ledwie widoczny:

 

post-75123-0-95707800-1380999319_thumb.jpg

 

post-75123-0-93475200-1380999068_thumb.jpg

 

po naciśnięciu ikony DVR przełącza się na obraz z kamery i można wszystko ustawiać dotykowow na LCD:

post-75123-0-59030800-1380999074_thumb.jpg

 

widok po nacisnięciu DVR:

post-75123-0-51845600-1380999082_thumb.jpg

 

 

Ustawienia G-sensor , ilość klatek, jakość, odświeżanie:

 

post-75123-0-21124500-1380999193_thumb.jpg

 

odtwarzanie edytowanie nagranego materiału..

 

post-75123-0-94937400-1380999206_thumb.jpg

 

pliki video:

 

post-75123-0-10726500-1380999236_thumb.jpg

 

 

widok z tyłu kamera także o wysokiej rozdzielczości i czułości:

post-75123-0-37679400-1380999253_thumb.jpg

 

ustawienia kamery:

post-75123-0-33637800-1380999300_thumb.jpg

Edytowane przez dareken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna robota wazne ze ciebie efekty zachwycaja............ :devil:


furo

 

polecam ci ostatni odcinek zakupu kontrolowanego na tvn turbo jest tam zaraz na poczatku JUKE 4x4 i w bagazniku jest koło koła dojazdowego jakies wypełnienie na klucze i lewarek ..................... wyglada na orginal i dobrze wyglada :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna robota wazne ze ciebie efekty zachwycaja............ :devil:

furo

 

polecam ci ostatni odcinek zakupu kontrolowanego na tvn turbo jest tam zaraz na poczatku JUKE 4x4 i w bagazniku jest koło koła dojazdowego jakies wypełnienie na klucze i lewarek ..................... wyglada na orginal i dobrze wyglada :dribble:

 

 

Dzięki za radę.

Spojrzę w wolnej chwili.

W ten piątek mija termin mojej reklamacji więc zobaczymy jak to się skończy.

 

A za tydzień w czwartek oddaje samochód do serwisu na ostateczne rozprawienie się z trzaskami z bagażnika/klapy.

Jak tego nie zrobią to znowu reklamacja. Mam takie trzaski, że nie da się jeździć:(

Więc pozostaje czekać.

 

Teraz wiem, że na pewno tego samochodu bym nie kupił. Wykonanie jest bardzo średnie. Szkoda, że nie wzięliśmy volvo v40:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie podkleiłem u siebie pianką do okien , tył i zero trzasków , Żuk jest miękki i buda się nieco skręca.

ale wszystkie trzaski to plastiki ..u m nie już nic nie trzeszczy.. uszczelka do okien za 20zł podkleiłem co się dało i jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie podkleiłem u siebie pianką do okien , tył i zero trzasków , Żuk jest miękki i buda się nieco skręca.

ale wszystkie trzaski to plastiki ..u m nie już nic nie trzeszczy.. uszczelka do okien za 20zł podkleiłem co się dało i jest ok :)

 

U mnie to nie jest trzask plastików na pewno.

Sorry ale nie po to kupowałem nowy samochód, żeby coś samemu uszczelniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...