Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozważania na temat innych marek lub na co zamieniłem/zamienię Nissana


Gość Tofu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeden ocalał, nawet bardzo się nie osmalił - swoją drogą - wielka laweta, kupę aut na pokładzie i żeby nie mieli porządnego agregatu gaśniczego, takiego jak w cysternach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia przyczyna pożaru. Obstawiam kip wyrzucony przez kierownika tego składu.... większość palaczy nie zanieczyszcza sobie popielniczki petami i popiołem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"poruczników" jest znacznie więcej

http://www.euroncap....point-in-s.aspx

 

w prasie i internecie ukazało się ostatnio kilka rankingów awaryjności aut oraz ostatni raport TuV, w którym marnie wypadła Dacia Logan. Nie, żebym zaraz bronił mojej nowej marki, ale pozwolę sobie załączyć wykazu\ aut, które wzięły udział w bardzo wszechstronnym, szczegółowym i wymagającym teście długodystansowym (na dystansie 100 tys km) organizowanym przez Auto Bild przy współudziale Dekry. Żaden z producentów dotychczas nie kwestionował jego rzetelności - wręcz przeciwnie - wszyscy grzecznie tłumaczyli się z wpadek, a niektórzy po modernizacji modelu dostarczali po pewnym czasie auta do testu powtórnego. Komentarz pozostawiam zainteresowanym :whistle:

post-20266-0-26518300-1355939520_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje ,że będzie to wina chamulca w naczepie , wysoka temperatura i zapalenie , a dalej..... tylko fakt gdzie solidna gaśnica lub agregat. Popatrzyliście też na to ile aut stało po obydwu stronach drogi? Kto policzył ilu kierowcó podeszło ze swoimi gaśnicami , mam na myśli tylko okres 5 minut początkowych filmu , gdzie jeszcze coś tam można było spróbować zaradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku.... gaśnica kosztuje z 25 zł! Majątek! Ja po tym jak zgasiłem swoją gaśnicą pewien alternator który sie pewnej Pani na stacji paliw zapalił to nawet dziękuję nie usłyszałem a co dopiero propozycję nowej gaśnicy :( Tacy ludzie, taki naród.... po dwóch stronach "barykady" tacy sami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pewnie pomyśleli - nowe VW dla burżujów - niech się palą :(. Z drugiej strony taki pożar to nie przelewki. Myślę, że nikt nie atakował z samochodowymi "strzykawkami", bo się po prostu ludzie bali. Pożar od początku wyglądał dość poważnie. Nie wiadomo jakie auta stały na lawecie - czy benzyniaki czy diesle. Wprawdzie ktoś tam mówił, że diesle, ale ryzyko było a potencjalnych ofiar nie. Poważnie rzecz ujmując, robota dla straży pożarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w prasie i internecie ukazało się ostatnio kilka rankingów awaryjności aut oraz ostatni raport TuV, w którym marnie wypadła Dacia Logan. Nie, żebym zaraz bronił mojej nowej marki, ale pozwolę sobie załączyć wykazu\ aut, które wzięły udział w bardzo wszechstronnym, szczegółowym i wymagającym teście długodystansowym (na dystansie 100 tys km) organizowanym przez Auto Bild przy współudziale Dekry. Żaden z producentów dotychczas nie kwestionował jego rzetelności - wręcz przeciwnie - wszyscy grzecznie tłumaczyli się z wpadek, a niektórzy po modernizacji modelu dostarczali po pewnym czasie auta do testu powtórnego. Komentarz pozostawiam zainteresowanym :whistle:

 

2.0 TDI to crap (w pewnych rocznikach) to każdy wie, ale że 1.4 tsi tak wysoko, to zdziwienie dla mnie. No chyba, że testy były robione ostatnio i na słabszej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym VW nie lubił i dyskredytował ów markę..... tesciowi strzelil w nowym golfie plus modul od tego co w nissanie nazywa sie connect....rozladowywal mu aku do zera nawet na postoju. Nowy modul to koszt 4 tys. Dobrze ze jest gwarancja. Ciekaw jestem jak to w nocie wygląda jak sie cos wysypie

 

p.s.

a ja nadal szukam verso...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że 1.4 tsi tak wysoko, to zdziwienie dla mnie. No chyba, że testy były robione ostatnio i na słabszej wersji

- tu prawdopodobnie znajdziesz ten test - to szczegółowy wykaz wszystkich testów długodystansowych Auto Bilda

http://www.autobild.de/tests/dauertests/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem: VW Golf 1.4 TSI Comfortline: Dauertest — 20.09.2011

 

 

 

EDIT:

spy photo, jak to określiła kobita wystawiająca fakturę: prezent pod choinkę :)

 

eb6919f008d38fb5med.jpg

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo praktyczny - chyba jeden z najlepszych kolorów "na brud" Kupując drakulę wybierałem lakier pod tym kątem ale szary bazalt (bo tak się to nazywa) jest gorszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja,właśnie jestem po zakupie nowego nissana :rofl: dla kuzynki.Po zwiedzeniu 7 salunów,jeździe 5 croosover"ami i 2 toczydełkami z damską klasą(mito+thema)kupiliśmy.....IX35.A oto pełen dialog:Asiu ale to Koreańczyk-ale Koreańczycy też są skośnoocy-,no ale technologia?-sam mówiłeś że bazują na japońskiej-no ale to nie to samo !-A twoja tiida to co?japońska czy francuska?A nie!przecież sam mówiłeś że meksykańska!!!A ten mi się podoba i już!!!Mikołaj ma mi go kupić,a jak chcesz,to ja nakleję na nim NISSAN.I tak oto kupiliśmy nissana marki hiundai :rofl: Zapłaci mój serdeczny kolega w... doli i od wędkowania-Piotr(sam mnie prosił) :devil:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty,średnia wersja 1,6 GDI/135KM-style-2WD(ale na jej usprawiedliwienie,autko tylko na miasto)za to kolor,ma dziewczyna gust,cool brown,w realu naprawdę ładny.EDIT:no i na rybki będziemy jeździć mietkiem Piotrusia :devil: To jej komentarz z nutą wyraźnego triumfu(dotąd jeździliśmy jej 307 SW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przepłaciła :D po co przednionapędówka w takim samochodzie to ja nie wiem ;)

Jesteś żonaty???Jesli tak to sam sobie odpowiedz :whistle: (ech...kobiety)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powinieneś mimo to ,zrozumieć.

 

W sumie to bulwarówka,w teren to sie nie bardzo nadaje.Miała widzieć z góry innych i się podobać,a to spełnia doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam... mam w życiu inne problemy niż rozumienie takich pierdół :D

No boś FACET!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh no i 5 lat i 3 m-ce użytkowania nissana minęło jak z bicza strzelił. Jestem w innym punkcie życia niż byłem te kilka lat temu, notesław dwukrotnie przeżył powiększenie rodziny, sprawy zawodowe też poszły w takim kierunku, jakbym się jeszcze dekadę temu nie spodziewał w najśmielszych oczekiwaniach. Tyle wspomnień radości i urlopów z czarnuchem - tylko w tym roku 3 długie urlopy z nami zaliczył.

Teraz Note czeka już na nowego właściciela, ale będę miał na niego oko, bo trafia do rodziny :)

A sadzomiot VW, no cóż szokuje mnie spalaniem, bo na razie tylko po mieście i wyszło dziś 6,0 l . Po 17 latach w benzynie, tak trochę dziwnie zmieniać biegi przy 1500 obrotów, dobrze, że dla odmiany mam coś co mogę krecić do ponad 7k obrotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...