Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozważania na temat innych marek lub na co zamieniłem/zamienię Nissana


Gość Tofu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż i mnie po paru latach dopadła zamiana. Notes będzie jeździł jakieś 40 km od Strzelec Op. , a ja przesiadłem się na Peugeota Partnera. Coś nowego , coś większego , nowe doświadczenia w użytkowaniu ON . Z całą pewnością jeszcze przez jakiś czas będę porównywał go z Notesem. Zmiana nastąpiła częściowo w sposób nie do końca zaplanowany , no ale cóż w życiu różnie bywa. Partner III 1,6 silnik ON moc 110

Edytowane przez dareke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym silniku,mogę ci tylko powiedzieć-UDANY.Kuzynka wlaśnie przesiadła się z peugota 307 z silnikiem 1.6 HDI/110KM na ix35.Przekulała duużo-zero awari jednostki,a psuło się sporo,ale nie silnik.lała tam co weszło.Ja byłem pod wrażeniem(jak to wytrzymały wtryski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy jak to będzie , wiem tylko tyle po kilku rozmowach z użytkowanikami tego auta , że zdecydowanie zalecali silnik 110 a nie 90. Jeden problem , czy też niuans to ten filtr cząstek stałych , no ale ......zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.nie było mnie na tym forum prawię 5 lat.do tego stopnia zapomniałem o tym forum że moje konto zostało anulowane.jednak mam ten sam nick co kiedyś.ale do rzeczy.cały czas mam swojego notesika (accenta 1,6 2006r) - jednak przejęła go żona.zakupiłem sobie mercedesika ml 500 z 2003r i zakochałem się w dużych autkach.ale jak zobaczyłem pod szkołą syna nissana titana to ml wydawał się przy nim małą zabawką.zastanawiam się właśnie nad takim samochodem.może ktoś z forumowiczów wypowie się nad tym autkiem .chodzi mi głównie o komfort jazdy - jaki jest.czy plasticzki i obicia są dobre gatunkowo?z góry dzięki i wszystkim szczęśliwego nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDI daje radę, jeżdżę po mieście ostatnio i takie coś wyszło:

 

No niezły wynik. Tym bardziej, że to przecież spore autko. Ciekawe czy po "dotarciu" spalanie jeszcze spadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie "uboższe" wersje mogą wyglądać lepiej, to tutaj faktycznie za dużo "świecidełek". Możliwe też, że wersja seryjna będzie nieco bardziej stonowana. Nie zmienia to jednak faktu, że Renault jeżeli chodzi o stylistykę o odwagę w projektowaniu aut, to obecnie ścisła światowa czołówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial ktos z notowców obecnych almere tino? dumam czy nie zamienic żony yarisa wlasnie na almere tino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 ma opinię żłopa oleju.Jeździłem tym autem przez tydzień ale to było hoho temu.Wrażenia były bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dotyczyło dyskusji nad wyższością benzynówek na diesel`ami i odwrotnie. Nie ma to nic wspólnego z rozważaniem na temat innych marek. Zresztą poczytaj gdzie ta dyskusja zawędrowała a sam stwierdzisz, że powinno to być tam, gdzie jest teraz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dotyczyło dyskusji nad wyższością benzynówek na diesel`ami i odwrotnie. Nie ma to nic wspólnego z rozważaniem na temat innych marek. Zresztą poczytaj gdzie ta dyskusja zawędrowała a sam stwierdzisz, że powinno to być tam, gdzie jest teraz ;).

Czytałem i jest ok :wave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pochorowałem się po ostatnim locie z Monachium, także własnych zdjęć w końcu nie zrobiłem mojego ostatniego nabytku, ale znalazłem te zrobione przez sprzedającego:

 

bfota910.jpg

 

bfota913.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...