Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zalety i co lubicie w swoich Primerkach?????


Gość Scyzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz_P11_144

Niesttey ale w Pl nadal jest przekonanie że VAG to najlepsze,nie awaryjne i ubóstwiane marki przez ludzi. Oczywiście stare paski b4,b5,b5 fl to były mało awaryjne,zwawe auta ale juz era takich aut się skonczyła. B6 to padactwo,którego w zyciu bym na primcie nie zamienil chyba tylko po to zeby sprzedać bo jeździć takim to bym nie chciał. Tak samo golf VI-elektronika do wyrzucenia. A do wyglądu bynajmniej dla mnie to to sie do Japońskich umywac nie mozę. VAG ani nie wygladają zewnatrz,ani w srodku. Brzydkie uzytkowe katowane samochody idelane na flote.Do codziennego uzytku-jak dla mnie nie.

Wolałbym Honde Accord,Mazde 6 (a nowa wyszla własnie mmmm ;D :dribble: :dribble: ) Mazde 3 (choć po zakupie od razu rozbieram ja i konserwuje )albo toyote avensis (takie troche auto wieku średniego ale mi sie podoba)

To tyle. Szkoda że mezalians nissan-renault sie nie udał i zamiast podnieść nissana na rynku EU spowodował upadek i praktycznie zanik marki ;(

:nissan2: :nissan2: :nissan2: :nissan2: :nissan2: :nissan2: :nissan2::nissan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten nowy przodek Mazdy to nie jest trochę ściągnięty od Mercerdesa. Oczywiście fakt jest bardziej obła i przez to przyjemniejsza dla oka w przeciwieństwie do Merca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

jak nie gnije,nie psuje się i jeździ to po co zmieniać?:D

wywalasz kupe kasy (srednio 60 tys) na cos wielkości primci i po roku CI się psuje ;//

to wole do primci dołożyć i dalej jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że

a cos Ci sie psuje Primcia?

:)))

 

Zauważ że jwa ma P12 :)

Edytowane przez PrzeRuSco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle coś, auto które nie daje zapomnieć o sobie od nowości co kwartał lądowałem w serwisie - stuki, puki i inne dźwięki swiadczące o niedyspozycji a nie zwykły swierszczyk :nissan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;-) Ja osobiście posiadam Primke P11 z nie zawodnym silnikiem 2,0TD, generalnie to chcąc wymienić zalety to musiałbym napisać o wszystkim co jest w mojej bryczce, ale napisze co najbardziej w niej chwalę:

niezawodność, pali zawsze w każdych warunkach i sytuacjach

jak na swój wiek jej wygląd niema sobie nic do zarzucenia

komfort pod czas jazdy oraz przestrzeń jest niesamowita

najlepsze jednak jest to, iż moja Primka jest naprawde tania w utrzymaniu i niemam na myśli tylko spalania ale również kwestię napraw i różnych wymian, których jest nie samowicie mało. Generalnie nie mogę napisać o niej złego słowa i każdemu polecam to autko.

 

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do odwiedzania mojego bloga:

http://mojeautosamochody.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Co lubię?

SR20 :D

- przyjemny dżwięk na wysokich obrotach

- wyśmienicie się zbiera :)

- super trzyma się drogi nawet na ciulowych zimówkach Dębicy

- ogólnie przyjemny samochód :thumbsup:

Edytowane przez rafallos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...