Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zalety i co lubicie w swoich Primerkach?????


Gość Scyzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

racja ale w przypadku niektórych jest to kosmicznie trudne ;)
Wiesz...Dla Ciebie to moze byc proste,a dla mnie pilotaz smiglowca np.Nie mozna tak do tego podchodzic.Jezeli cos umiesz,nie nasmiewaj sie z innych,bo oni tez umieja cos innego :D

 

[ Dodano: Czw 30 Kwi, 2009 14:48 ]

Jezeli chodzi o Primere,to wkurza mnie podsufitka,ktora zaczyna odlazic przez slonce.Nie wspomne o tapicerce na drzwiach i matowych tylnych lampach+rdzewiejace progi,ogolnie blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamilos210
nie nasmiewaj sie z innych,bo oni tez umieja cos innego :D

gdzie tu widzisz że się z kogoś naśmiewam ??

Pisze że dla jednych to jest trudne a dla innych nie to chyba jest proste jedni potrafią to inni coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal_gmt

Większość "wad" już tu została wymieniona. Promień skrętu barki rzecznej, mało schowków, lekko trzeszcząca szyba otwarta do połowy... yyy... Oby tylko takie problemy ;)

 

No dobra... układ kierowniczy mógłby być nieco bardziej komunikatywny, a zawieszenie nieco bardziej "jędrne" (na większym wyboju niemiło "dobija"). No ale to nie jest sportowe autko przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike_83 :one: "Serducho" chodzi jak u młodziaka a blachy %&*^#$%^#&&% :kosci:

 

Chce coś z nimi zrobić... Najbardziej razi po oczach próg od strony kierowcy no a potem to delikatnie nadkola...

 

No i znowu boczki mi odpadły z przodu :diabel: :diabel: :diabel:

Poczekam z nimi do zlotu chyba aż przyklei mi je ten co obiecał :diabel: Podobno potrafi fachowo to zrobić :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WaldekSP16

Mam P10 1,6 16V od 2 lat kupiłem ją od klubowicza , poza początkowym zainwestowaniem w chłodnice wody i skraplacz do klimy wszystko ok ( jak na wiek i przebieg 1996r 230tyś km ) Zawieszenie jest twarde ma to swoje dobre i złe strony (wiadomo nasze drogi są jakie są). Silnik 1.6 16V jest troche słaby i głośny na wyższych obrotach. Bardzo na plus są materiały wykończeniowe w kabinie ,wytrzymałe i dobrze spasowane. Korozje progów można chyba przeboleć przy tym wieku bo to chyba jedyne jej ognisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wolf1973

jak na razie nie podoba mi się tylko centralny zamek. a konkretnie konieczność dwukrotnego naciśnięcia przycisku otwierania drzwi. a już brak możliwości otwarcia bagażnika przy włączonym silniku doprowadza mnie czasem do szału :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olaczek
jak na razie nie podoba mi się tylko centralny zamek. a konkretnie konieczność dwukrotnego naciśnięcia przycisku otwierania drzwi. a już brak możliwości otwarcia bagażnika przy włączonym silniku doprowadza mnie czasem do szału :kosci:

 

Kolego a masz taki guziczek nad przyciskami otwierania szyb? Jak go przytrzymasz to się bagażnik otwiera przy włączonym silniku:)

 

A centralny zamek.... uważam że ciekawe rozwiązanie że najpierw otwierają się jedynie drzwi od kierowcy a następnie cała reszta- co kto lubi:)

 

Jedyne co mi się nie podoba to to że lubi wypić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ronin763
Większość "wad" już tu została wymieniona. Promień skrętu barki rzecznej, mało schowków, lekko trzeszcząca szyba otwarta do połowy... yyy... Oby tylko takie problemy ;)

 

No dobra... układ kierowniczy mógłby być nieco bardziej komunikatywny, a zawieszenie nieco bardziej "jędrne" (na większym wyboju niemiło "dobija"). No ale to nie jest sportowe autko przecież :)

michal co Ty do nas rozmawiasz? :D Titanic mial lepszy promien skretu i wszyscy wiemy jak sie to skonczylo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi się nie podoba to to że lubi wypić:)

hehe samochód nie wielbłąd wypić musi :D (lekka przeróbka )

 

wolf1973, ja mam p11.144 i jak przytrzymam guziczek chwilkę to słyszę otworzenie bagażnika i jest bajeczka , też mi się podoba te rozwiązanie jak i z otwieram drzwi/

 

 

W moim aucie jako tako wad nie widzę i lubię moje autko, no jedynie części wymienić trzeba te które się kiedyś zużywają więc norma :) z każdej primery byłem zadowolony i będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiu83
A ja dziś nie polubiłem mojego rozrusznika który właśnie się posypał :( :<

 

mój dziś został naprawiony :)

 

[ Dodano: Czw 14 Maj, 2009 21:19 ]

poza tym nie lubię widoku pogiętego tyłu...ale to tylko do poniedziałku i momentu jak odbiorę od blacharza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój wreszcie odbieram w sobotę , a nie jeździłem nim już prawie 2 tygodnie , i od razu biorę się za czyszczenie , i wymianę łącznika stabilizatora + wahacz górny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja zbytnio nie lubie skrzypiacych plastików z przodu tzn na desce rozdzielczej .

Troche mułowaty jak na turbo diesla ale można sie przyzwyczaić do tego.

I mógł mniej spalać ropki ale za to plus że odpala w super duże mrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie do szału doprowadza brak podświetlenia suwaków przy nawiewach bocznych i centralnych.Niby bzdura ale jest to nie tylko niewygodne ale i niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto P11 2.0 LPG jako wadę poza promieniem skrętu to hałas powyżej 80 km/h (a szczególnie przy 2-2,4 tys.obrotów) -wymaga wyciszenia - po przesiadce z rovera75 jest rozczarowanie ;]

Twarde jest, ale za to odwdzięcza się precyzyjną trakcją. Ma dobrze dobrany rozkład mas, nie chce być nadsterowne, ani podsterowne.

Najważniejsze jednak czego nie napisaliście a wynika jasno z Waszych wszystkich postów- psują się szczegóły, osprzęt, przełącznik szyby czy żarówka. Najważniejsze elementy pozostają niezniszczalne.

Silnik, głowica, czy ktoś wymieniał uszczelkę pod głowicą? Skrzynka biegów. Elementy doskonale dopracowane, co w nie każdym aucie innej marki jest takie oczywiste.

pozdrawiam

łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Primera1897

siema mam primere p 10 1.6 benzyna 90 km i teraz zakupilem p11 2.0 benzyna 115 km i jesli chodzi o miejsce to zdecydowanie p10 da mniej miejsca z tylu od p11:P prowadzi sie je super:P wygodne fotele duzo podrozuje za granice i naprwde jestem zadowolony:P ale w p11 denerwuje mnie wnetrze (plastiki) szczelaja na dziurach i intryguje nie to troche dlatego zakupilem sprzed grajacy w bagarzniku 2000V basu wiec juz nie slychac:D i tez progi bardzo szybko w tych nissanach gnija:( p10 miala w tym problem ze tylnie lamty na bagarzniku jakby plowialy wszystkie p10 mialy ten problem to fabryczne juz:(przelozenia sa za wolne i za slabe chamulce ale tak ogolnie jakis powarznych mankametow nie maja te nissany:P jesli chodzi o zawieszenie to swiene cichutko nic nie stuka:P tylko teraz mam problem w p11 jak dodale gazu to cos mi strzela w przednich kolach na prostej drodze i nie weim co to jest:(

 

siema mam primere p 10 1.6 benzyna 90 km i teraz zakupilem p11 2.0 benzyna 115 km i jesli chodzi o miejsce to zdecydowanie p10 da mniej miejsca z tylu od p11:P prowadzi sie je super:P wygodne fotele duzo podrozuje za granice i naprwde jestem zadowolony:P ale w p11 denerwuje mnie wnetrze (plastiki) szczelaja na dziurach i intryguje nie to troche dlatego zakupilem sprzed grajacy w bagarzniku 2000V basu wiec juz nie slychac:D i tez progi bardzo szybko w tych nissanach gnija:( p10 miala w tym problem ze tylnie lamty na bagarzniku jakby plowialy wszystkie p10 mialy ten problem to fabryczne juz:(przelozenia sa za wolne i za slabe chamulce ale tak ogolnie jakis powarznych mankametow nie maja te nissany:P jesli chodzi o zawieszenie to swiene cichutko nic nie stuka:P tylko teraz mam problem w p11 jak dodale gazu to cos mi strzela w przednich kolach na prostej drodze i nie weim co to jest:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Kamilsr20

Mnie w mojej WP11 denerwuje brak miejsca na nogi kierowcy gdyz mam wrsje Special edition a ona ma na wyposazeniu el fotel kierowcy i po odsunieciu max do tylu mam 190cm wzrostu poprostu prawa noga po 200km chce mi odpasc gdyz musze trzymac ja pod katem dobrze ze to automat :) to lewa odpoczywa , to co mnie jeszcze denerwuje to roleta bagaznika poprowadzona dosyc nisko co ogranicza wielkosc bagaznika mogliby ja poprowadzic rowno z oparciem kanapy tylniej a nie ponizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...