Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polityka nissana w tym temacie jest dziwna, za dużą kasę kupujesz u nich auto z nawi. za którą jeszcze każą płacić i to słono, rozumie że ktoś pracuje nad aktualizacjami i jakaś zapłata się należy, ale bez przesady ceny jakie życzy sobie Nissan są z palca wzięte.

Kupując np. garmina za 1500 zł masz darmowe aktualizacje 4 razy w roku i mapy są lepsze, opłacalność aktualizacji w nissanie starych na te same stare to kpina taniej wyjdzie choćby taki garmin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten Mirrorlink będzie taki jak w VW to ja podziękuję - navi możemy sobie odpalić ale tylko ich apkę albo mapy google jak stoimy bo w czasie jazdy aplikacja nie jest dostępna - tak działa w VW i Skodzie - podobno lepiej jest w nowym Seacie Alteca czy jak tam się nazywa ten ich nowy SUV ale tego nie miałem jeszcze okazji zobaczyć .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten Mirrorlink będzie taki jak w VW to ja podziękuję - navi możemy sobie odpalić ale tylko ich apkę albo mapy google jak stoimy bo w czasie jazdy aplikacja nie jest dostępna - tak działa w VW i Skodzie - podobno lepiej jest w nowym Seacie Alteca czy jak tam się nazywa ten ich nowy SUV ale tego nie miałem jeszcze okazji zobaczyć .

Nie sądzę aby nie dało się tego obejść.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja ostatnio chciała mnie prowadzić A1 od lotniska z Pyrzowic do Woźnik :). Tam nawet kierownik budowy jeszcze nie wie kiedy skończą.

 

Wczoraj przejeżdżałem ponownie koło lotniska i faktycznie na mojej mapie A1 kończy się w Woźnikach pod Częstochową. Czyli teraz aktualne będą już miały całą A1 do Łodzi i kilkanaście innych autostrad w PL. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,kolega Żarówka to rozkminił,ale niestety nie mogłem mu pomóc w temacie.Ale fakt widziałem jak mapa z klona pracuje w NC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby robić klona, to najpierw trzeba kupić oryginał. Po co komu wtedy klon ... no chyba, że ktoś zamierza tym handlować, ale wtedy taka zabawa może sporo więcej kosztować, niż kilka oryginałów. Tym bardziej publiczna dyskusja nt. temat zakrawa mi na dziecinadę. Oczywiście nie każdy musi podzielać moją opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są w sprzedaży oryginały map 2016, nie rozumiem zatem po co zabawa w klony i kopie, skoro przysługuje darmowa aktualizacja..

Co do zabawy w klony i kopie, to się z Tobą zgodzę, ale jak zobaczysz ile sobie w ASO życzą za kartę od tych, którzy kupili autko przed 04.br, to zrozumiesz wcześniejsze wypowiedzi kolegów, a już na pewno przyznasz rację tym, którzy po zakup karty zamiast do ASO, udadzą się na Allegro.

Ale z doświadczenia widzę, że większości nie chodzi o cenę, ale by zdobyć za darmochę ... bo wystawiłem swoją oryginalną, w pełni sprawną kartę KE288-LCNKE15 za 2 stówy na OLX ... i nie ma chętnych :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zachować tą starszą tak na wszelki pożarny.

Mam dwie - jedną kupiłem, a drugą dostałem później w prezencie (pisałem u nas w ogłoszeniach). Na dobrą sprawę, to w zimie poza swoim fyrtlem nigdzie się nie wybieram, więc mógłbym opylić obie, a do wiosny zapewne będzie nowa mapa. Ale strzeżonego Bozia strzeże, więc wystawiłem tylko jedną. U nas w dziale ogłoszeń nie można już poprawić ceny - dlatego figuruje pierwotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że ja się już pogubiłem w tych oznaczeniach kart. Może ktoś to podsumować i wskazać datę aktualizacji mapy oraz różnice pomiędzy poszczególnymi kartami, mapami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Może ktoś proszę looknac fachowym okiem i powiedzieć mi czy to jest coś najnowszego jakie jest do qq?

http://allegro.pl/nissan-connect-3-nowa-karta-mapy-2016-j-polski-i6411321326.html?reco_id=4a912403-b67a-11e6-a978-56847afe9799&ars_rule_id=201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś proszę looknac fachowym okiem i powiedzieć mi czy to jest coś najnowszego jakie jest do qq?

To najnowsza na chwilę obecną mapa. Oczywiście jest przeznaczona wyłącznie do aut wymienionych w ofercie.

Szkoda, że tak późno się zdecydowałeś, bo nie tak dawno odsprzedałem identyczną (oryginalną) o wiele taniej

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...