Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Odebrałem dzisiaj samochód. Sprawdziłem jaką mam kartę i na niej jest taki symbol 25920 4KJ0A. Czy to ta najnowsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,to jest praktycznie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca to samo,w nowej, Pani prowadząca gorzej mówi po naszemu niż w starszej , złapałem ją na paru ulicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadac dzisiaj przez Łódź włączyłem navi,okazało się,że poprowadziła mnie na jeszcze zamkniętą obwodnicę!Czyli ma już drogę na A1 wprowadzoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwodnica (otwarcie chyba na początku lata) ma przebiegać po wschodniej stronie miasta i prowadzić w kierunku południe-północ do węzła w Strykowie gdzie można wlecieć obecnie na A2 Poznań-Warszawa lub dalej prosto na Trójmiasto w jakieś 3h (rewelka). Więc z założenia omijamy Łódź całkowicie. Warto dodać, że na relacji wschód-zachód, cały czas od Strykowa na Warszawę jazda A2 jest bezpłatna (póki nie oddadzą oficjalnie tego odcinka, z tego co pamiętam na gwałt puścili ten odcinek przed Euro 2012). Za trasę w drugą stronę już płacimy niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadac dzisiaj przez Łódź włączyłem navi,okazało się,że poprowadziła mnie na jeszcze zamkniętą obwodnicę!Czyli ma już drogę na A1 wprowadzoną

To samo w zeszłym roku miałem ze zjadem w Toruniu jadac z wakcji. NCII ciągło mnie na coś co jeszcze nie było zrobione i fizycznie nie istniało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie wrzucić jak wyglądają zmiany w menu po aktualizacji?

 

Co do nawigacji, ja używam HERE - ma ważny plus w porównaniu z Google Maps - jak się zassie w domu mapy to nie potrzebuje transferu danych, natomiast googiel ssie straszliwe ich ilości, a za granicą to boli...

Edytowane przez Grigorij0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kontaktował się ze mną dealer z pozytywną informacją. Przez 3 lata będę miał wszystkie aktualizacje za darmo. :) Słyszał ktoś o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie to ziolo wziął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać gadać każdy może, a jak co , o to było przejęzyczenie miało być powietrze aktualizowane do kół :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać gadać każdy może, a jak co , o to było przejęzyczenie miało być powietrze aktualizowane do kół :-)

Temat zaczął się podczas odbioru auta. Zapytałem odnośnie nowej karty o symbolu KE288... powiedział że teraz  ie jest w stanie odpowiedzieć czy są w stanie mi wymienić tą moją 25920 4KJ0A. Dzisiaj zadzwonił powiedział mi że nawet teraz ja chce mogę przyjechać po to nową kartę. Zobaczymy.

 

 

a tak na marginesie z informacji nieoficjalnych to każdy klient który zamówi samochód Nissana z nawigacją licząc od dnia 01.04.2016r. otrzyma przez okres 3 lat od dnia zakupu samochodu darmową aktualizację map - pewnie niedługo Nissan będzie się tym chwalił - tyle tylko ,że zapomina o nas czyli o swoich Klientach którzy np. kupili samochód miesiąc temu lub rok temu :(

Edytowane przez forever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kontaktował się ze mną dealer z pozytywną informacją. Przez 3 lata będę miał wszystkie aktualizacje za darmo. :) Słyszał ktoś o tym ?

 

przecież oficjalnie w cenniku taka informacja jest zawarta http://www.nissan.pl/PL/pl/tool/brochure/new-qashqai.html :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to obowiązuję - ja swojego QQ zamawiałem 05.04.2016 , odbieram 30.06.2016 - załapie się na to ?

Musze się spytać w salonie przy odbiorze jak to się będzie odbywało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to obowiązuję - ja swojego QQ zamawiałem 05.04.2016 , odbieram 30.06.2016 - załapie się na to ?

Musze się spytać w salonie przy odbiorze jak to się będzie odbywało .

 

oferta obowiązuje ( podobno ) dla zamówień składanych po 01.04.2016r.

 

a z tego co mi wiadomo to Nissan ma dostarczać aktualizacje dealerowi a dealer Klientowi ale kiedy i jak to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to obowiązuję - ja swojego QQ zamawiałem 05.04.2016 , odbieram 30.06.2016 - załapie się na to ?

Musze się spytać w salonie przy odbiorze jak to się będzie odbywało .

A co tak długo czekasz na auto? Ja swojego zamawiałem 10.05.2016r. 29.05.2016r był już na placu. Czekałem jeszcze około 10 dni na fakturę i 16 odebrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się tyle widać czeka. Ja zamawiałem 22.06 a planowany odbiór 5.09 - 2 miesiące i 2 tyg wychodzi. To chyba nie jest jakoś strasznie długo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forever - skoro czekasz na auto dwa tygodnie to albo było u dealera na placu i czeka tylko na dokumenty , albo auto było już w drodze z fabryki do Polski bo raczej nie ma opcji żeby auto zamówione pod produkcję w fabryce w tak krótkim czasie zostało wyprodukowane i przywiezione do Polski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Koledzy - czas od zamówienia do odbioru zależy od modelu, wyposażenia, koloru ... etc. W Gdańsku na składzie portowym cały plac usłany QQ-łkami, Żuczkami ... Dealerzy też czasami mają coś wolnego u siebie. Tak więc czas od zamówienia do odbioru, może wynosić od kilku, do kilkunastu dni. Natomiast jeżeli auta w interesującej nas specyfikacji nie ma w kraju, no to 2 miesiące z hakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...