Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wkrótce powinno być ich więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kontaktował się ze mną dealer z pozytywną informacją. Przez 3 lata będę miał wszystkie aktualizacje za darmo. :) Słyszał ktoś o tym ?

Tak sam od siebie ? Bez żadnych nacisków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odbierałem autko w 2014 a w nowych kartach jest taka sama mapa, więc ta aktualizacja za duzo ich nie kosztuje :P, może trochę soft poprawili.... czekam na karty z nowymi mapami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie wrzucić jak wyglądają zmiany w menu po aktualizacji?

 

Co do nawigacji, ja używam HERE - ma ważny plus w porównaniu z Google Maps - jak się zassie w domu mapy to nie potrzebuje transferu danych, natomiast googiel ssie straszliwe ich ilości, a za granicą to boli...

Dzisiaj zainstalowalam w telefonie Here, prowadzila super, ale mam do Was pytanie, czy Here  mowi glosno przez bluetooth ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy na to ?

Słyszał ktoś o czymś takim ?

Nissan uruchomił program bezpłatnej aktualizacji map w systemie nawigacji NissanConnect

http://www.samar.pl/__/3/3.a/89040/Nissan-uruchomi%C5%82-program-bezp%C5%82atnej-aktualizacji-map-w-systemie-nawigacji-NissanConnect.html?locale=pl_PL

Edytowane przez Tomi_St
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najbardziej to uśmiałem sie z tego:

.... zapewnia dostęp do .....  aplikacji rozrywkowych i podróżnych ...... oraz pozwala wyświetlać aktualne informacje na temat cen paliwa, restauracji oraz innych punktów użyteczności publicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejcie nawigacje producenta. To totalna porażka, której używam jak zapominam komórki. Totalna beznadzieja rodem z tal 80 tych. Lepiej zainwestować w automapę lub np Sygic w  telefonie komórkowym niż się bujać z tą bezużyteczną nawigacją nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Olejcie nawigacje producenta. To totalna porażka, której używam jak zapominam komórki. Totalna beznadzieja rodem z tal 80 tych. Lepiej zainwestować w automapę lub np Sygic w  telefonie komórkowym niż się bujać z tą bezużyteczną nawigacją nissana

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Dzisiaj wracałem z Gdańska do Poznania, wyznaczyłem identyczną trasę na NC2 i AutoMapie (pracującej pod WM6). AM tuż po starcie się pogubiła, kilkakrotnie zaczęła wyznaczać nową trasę, kilka razy kazała mi zawracać ... najwidoczniej chciała mnie powozić po Gdańsku. Natomiast NC2 prowadził elegancko od startu do samego celu. Tak - wiem ... NC ma niby stare mapy (jechałem na najnowszej), cieniutką i niezorganizowaną bazę POI, mocno nieaktualną bazę fotoradarów ... ale po trasach prowadzi elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. QQ zamówiony w połowie marca a odebrany w pierwszej połowie czerwca tego roku. Czy orientujecie się czy obowiązuje mnie jakiś program darmowej aktualizacji? Jaka jest teraz najnowsza wersja mapy?

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

 Jaka jest teraz najnowsza wersja mapy?

Napisz jaką masz kartę w tej chwili, to szybciej Ci ktoś odpowie, czy masz najnowszą, czy wsadzili Ci starocia.

... i tak na przyszłość, to uzupełnij w swoim profilu wersję tej QQ'łki - przekonasz się, że nie raz będzie komuś łatwiej Ci konkretnie odpowiedzieć, wiedząc z "czym" ma do czynienia :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. QQ zamówiony w połowie marca a odebrany w pierwszej połowie czerwca tego roku. Czy orientujecie się czy obowiązuje mnie jakiś program darmowej aktualizacji? Jaka jest teraz najnowsza wersja mapy?

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

 

darmowa aktualizacja obejmuje TYLKO samochody zamówione przez Klientów po 1.04.2016r. ( bez względu na termin odbioru samochodu ) natomiast osoby które podpisały zamówienie do 31.03.2016r. nie są ( a raczej samochody ) objęte programem darmowej aktualizacji map przez 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprawdziłem jaka wersję mapy mam u siebie i jest to wersja 4KJ0A. Czytałem na brytyjskim forum że jest to ponoć najnowsza wersja rownoznaczna z tą oferowaną na allegro ale o innym oznaczeniu. Samochód zamówiony połowa marca a odebrany w pierwszej połowie czerwca tego roku.

 

 

Sent from my D5803 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejf,tak ta wersja jest najnowsza.

I jeszcze jedno.Uzupełnij profil.QQ 1.6 nic nie mówi,jest takie oznaczenie w wersji J10

Napisz Qq Tecna,czy inny 1.6 DiG-Ti wiemy wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi - profil uzupełniony :).

 

Tak czy siak nieźle Nissan wybzykał swoich klientów - jedynie nieliczni, tj. najnowsi dostaną darmową aktualizację map...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Tak czy siak nieźle Nissan wybzykał swoich klientów - jedynie nieliczni, tj. najnowsi dostaną darmową aktualizację map...

Wybzykał, czy nie wybzykał, to rzecz względna. Jeszcze na początku 2016 r bzykał wszystkich swoich klientów, życząc sobie za nowe karty ok. 2000 zeta. Teraz upublicznianie tych informacji jak widać przyniosło pozytywne efekty. Szkoda tylko, że baza fotoradarów zawarta w najnowszych mapach pochodzi sprzed kilku lat - "pika" w lokalizacjach, gdzie miejsca po atrapach fotoradarów dawno zarosły trawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się uruchomić aplikację Nissanconnect na telefonie i połączyć to z autem - mam do Was pytanie - czy wiecie jak dodać auto do google maps żeby można było wysyłać zaplanowane trasy do auta ? Ja jestem na stronie gdzie się dodaje auto i prosi o podanie identyfikatora konta podanego przez producenta - co to za identyfikator ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyfikator to twój email z aplikacji nissanconnect

 

dzięki

Dodałem samochód , jeżeli w google maps znajdę jakieś miejsce to mam możliwość wysłania go do samochodu,

jeżeli natomiast wyznaczę sobie trasę to już nie mam możliwości wysłania jej do samochodu tylko na telefon - czy tak to ma być czy ja coś robię źle ?

Edytowane przez rafiros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze robisz, niestety do samochodu można wysłać tylko miejsce :(

 

 

Dziękuję Ci za odpowiedź - szkoda , bo wysłanie tylko punktu to trochę lipa - miejsce można sobie znaleźć w aucie przy pomocy google online search.

Generalnie cały ten NC2 szału nie robi - tak jak pisałem gdzieś wcześniej dla mnie jego największym plusem to system kamer 360 stopni , jak dla mnie nawigacja jak na razie też nie jest najgorsza natomiast te aplikacje to całkowicie bezużyteczny bajer - ale to jest tylko moje zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Dziękuję Ci za odpowiedź - szkoda , bo wysłanie tylko punktu to trochę lipa - miejsce można sobie znaleźć w aucie przy pomocy google online search.

Generalnie cały ten NC2 szału nie robi - tak jak pisałem gdzieś wcześniej dla mnie jego największym plusem to system kamer 360 stopni , jak dla mnie nawigacja jak na razie też nie jest najgorsza natomiast te aplikacje to całkowicie bezużyteczny bajer - ale to jest tylko moje zdanie .

To nie tylko Twoje zdanie - podpisuję się pod tym co napisałeś, oburącz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał Rafiros i Andrzej - ta aplikacja Nissan Connect to trochę nic nieznacząca zabawka... Zero przydatnych funkcji i co gorsza - po 2 latach darmowej subskrypcji będą nam kazali za to płacić! Nieporozumienie - wygląda trochę jak projekt na obronę pracy inżynierskiej czy magisterskiej studenta studiów technicznych...

 

Tak na marginesie Rafiros - doczekaliśmy się już NC3 ;).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał Rafiros i Andrzej - ta aplikacja Nissan Connect to trochę nic nieznacząca zabawka... Zero przydatnych funkcji i co gorsza - po 2 latach darmowej subskrypcji będą nam kazali za to płacić! Nieporozumienie - wygląda trochę jak projekt na obronę pracy inżynierskiej czy magisterskiej studenta studiów technicznych...

 

Tak na marginesie Rafiros - doczekaliśmy się już NC3 ;).

 

Pozdrawiam.

 

Bardzo pieknie kolega ujal to w slowa, nic bym nie poprawil. Mysle, ze wiekszosc z nas z radoscia wyrzucilaby te tandete gdyby nie brak substytutow obslugujacych system kamer 360.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...