Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info :) a przy okazji pochwale się, że wczoraj odwiedziłem z żoną salon i jednak (ku mojej uciesze bo ciężko czasem pertraktacje idą ) zamiast QQ będzie X-Trail. Jednak ocena wzrokowa bagażnika zrobiła swoje. Rozmiar ma znaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. To też jakoś do mnie przemawia. Podobno bardzo szczegółowy i precyzyjny naród. Oby tylko 1.6 sobie poradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. To też jakoś do mnie przemawia. Podobno bardzo szczegółowy i precyzyjny naród. Oby tylko 1.6 sobie poradził.

 

Tu masz odpowiedz jak sobie radzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dane mi jest zrozumieć naszego wschodniego sąsiada. To może ktoś mi streści ostateczny werdykt ;)

Edytowane przez Crith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) a przy okazji pochwale się, że wczoraj odwiedziłem z żoną salon i jednak (ku mojej uciesze bo ciężko czasem pertraktacje idą ) zamiast QQ będzie X-Trail. Jednak ocena wzrokowa bagażnika zrobiła swoje. Rozmiar ma znaczenie ;)

Bagażnik fajny tylko gdyby nie ta okropna roleta, której nie można ani odpiąć ani zapiąć.

Spodziewam się że w codziennym użytkowaniu to będzie koszmar i warto będzie zainwestować w przyciemniane szyby (o ile nie będą fabryczne) i jeździć bez rolety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy quashqai przy dotarciu przechodzi mutację i po dotarciu będzie brzmiał inaczej?

 

wydaje mi się, że na początku silnik świszczał jak kosiarka, a teraz głębiej buczy.

Edytowane przez ludzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozważaliśmy i to nawet dość powaznie X ale w moim przypadku żona jezdzi sama przez 95%czasu wiec po co wozić powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozważaliśmy i to nawet dość powaznie X ale w moim przypadku żona jezdzi sama przez 95%czasu wiec po co wozić powietrze.

No my (żona, ja + 2 dzieci) mamy koło 4-6 wyjazdów w roku, w tym 2-3 gdzieś sporo dalej i na dłużej. Opcją była kratka w qq, jednak coś mi to wizualnie nie pasowało. W X za to na plus jest przesówana kanapa i ciekawa organizacja tylnych półek. Udźwig mają co prawda tylko 10kg, ale wiadomo, że ciężkie walizy na dno a na przeniesione w górę półki lekkie rzeczy potrzebne na podróż... a tak pewnie 10 m-cy w roku powietrze lub wózek i małe zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi facet przy grobie i krzyczy:

- Dlaczego musiałeś umrzeć! Dlaczego musiałeś umrzeć? Dlaczego musiałeś umrzeć? Podchodzi drugi i pyta:

- Panie! Kogo pan tak żałuje? Ojca, syna?

- Pierwszego męża mojej żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej prezenterce kto słucha co ona mówi  :dribble:   :)

 

Sie wie :). Poza tym testy obrazowe i latwe do zrozumienia a Rosjanie nie pieszcza sie za nadto z samochodami wiec jest w miare obiektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni kaczka od teściowej?

.

.

.

.

.

.

Kaczka zasra całe podwórko, a teściowa całe życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym Ty mowisz? Nissan jest azjatycki, produkowany w UK.

Piszę ci że 1.2DiG-T to 1.2 Tce  Renault .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę ci że 1.2DiG-T to 1.2 Tce  Renault .

 

Co to znaczy "to" ?

 Nissan nie ma nic wspolnego z francuzami. 

Edytowane przez ludzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, Nissan-Renault to jeden koncern. Nissan wcześniej stosował francuskie silniki wysokoprężne a benzynowe swoje. Nowe jednostki benzynowe są ich wspólnym dziełem. To co w Nissanach nazywa się 1.2 DiG-T w Renówkach jest określane 1.2 TCe. To te same jednostki różniące się szczegółami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...