Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

mam pytanie żeby nie zaśmiecać tematów to napiszę tutaj. Niech ktoś mi łopatologicznie wytłumaczy jak ustawić w nawigacji pozycje na mapie na podstawie danych z szerokości i długości geograficznej. Kiedyś ustawiałem to ale nie mogę sobie przypomnieć jak to się robiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale fajnie zabawił się Ricardo Patrese...a kobitka niesamowite gadanie ma:D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to jego wife :D

Ale gadanie manie złe,ciekawe czy w domu też tak klepie :D  i ten gest Kozakiewicza pod koniec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem przygodę!

 

Moje autko zwichnelo noge i pojechaliśmy do lekarza.

 

 

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/502/6344731_IMG_20161010_101657.jpg

 

 

Jechałem na flaku. Całe szczęście że na 2 godz. Później umówiony na wy!oane opon, ale fuks.

post-97176-0-84621500-1476264366_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzik a jak długo jechałeś na flaku ???

500m.

 

prędkość ok. 20 km/h (przez chwilę tylko 40km/h)

 

dojechałem do stacji paliw i napompowałem.

Edytowane przez ludzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no wiesz hiszpańska gorąca krew :) .....a na koniec się zorientowała że to w rogu to kamerka i dla tego pewnie ten gest .


Jadąc dziś ulicami mojej wioski natknąłem się na wieśniaka :) 

Poruszał się BMW z zaspawanym na sztywno i zaglebionym na maxa zawieszeniem , najmniejsza nierówność powodowała takie kangury że postanowiłem to uwiecznić .

Kierowcą był .....Rumcajs tak około 60ki , a może to był już mikołaj , bo siwy , a raczej bielutki :)


Chińska myśl techniczna - samojazd :) czyli sportowa bezobsługowa wersja traktora/ ładowarki 

http://www.vidiload.com/16872/catch-me-if-you-can/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że był zaspawany? Czymś takim nie da się jeździć.

Chodzi Ci o BMW :)

Na nastepnym rondzie on skręcał w prawo więc zrównałem się z nim i mogłem przypatrzyć się tylnej osi , koła były schowane w nadkola a amortyzacja odbywała sie tylko poprzez ugięcie opon czego na filmie nie widać dokładnie :( 

otwórz film na cały ekran ,a zobaczysz jak na prostej równej drodze tył tego bolidu podskakuje jak kangur .

Za kierownicą siedział kudłaty dziadek z brodą siwą jak święty Mikołaj około 65-70 lat :) 

Niestety telefon nie jest najlepszym urządzeniem do rejestracji obrazu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widziałem na własne oczy :D Liny nośna nad naczyniami w szybach którymi jeżdżą ludzie ,zgniecione zwykłymi ściskami...makabra

Przepracowałem 20 lat w szybach (te pionowe dziury w ziemi :D ) w tym ponad 13 jako ten pierwszy,co odpowiada za wszystko.Wszystko zgodnie z naszymi przepisami,bez wypadku przy jakichkolwiek robotach.

Jak tam pojechałem (kopalnia bitumu Selenize) włosy mi dęba stanęły.Mieliśmy wymieniać klatki(naczynia) w szybie.Stanęło najpierw na ustaleniu kto prowadzi roboty.Starłem się z właścicielem kopalni francuzem Patriciem.On po prostu chciał,aby to Albańczycy sobie wymienili,a my im pomożemy biorąc odpowiedzialność za wykonanie roboty :D Powiedziałem mu,czy on uważa nas za głupków,czy po prostu szuka głupich?

Wk****ł się na mnie i powiedział,że my mamy zawiesić naczynia,a oni zrobią resztę.Przed robotą zjechałem do szybu i zgroza! Na wszystkich dźwigarach stalowych były takie nawisy kamienne jak w jaskini.Zabrałem w tedy pana Patryka do szybu i powiedziałem mu że mają to usunąć bo nowa klatka przez to nie przejdzie,był i tak na mnie wk....y więc fuknął tylko rób swoje.Wymieniliśmy tylko jedną i zawisła na kamieniach,a my pojechaliśmy do domu bo pan Patryk jak zobaczył jak się to wymienia,zdecydował że resztę zrobią sami.Niestety,nie wymienili,nie obili nawisów,a nową klatkę pocięli i zmniejszyli jej gabaryt po to by przeszła w kamieniu.Muszę dodać że spawy na klatkach to jest spawanie poddozorowe z pełną kontrolą i prześwietlaniem spawów,a oni sobie ot tak to zrobili.MAŁO TEGO,SPROWADZILI JAKIEGOŚ SPAWACZA Z WŁOCH! DO TEJ ROBOTY!

No ale kolega miał układy z profesorem Arkile Tetą,który studiował na Jagiellonce,jeździł po naszych kopalniach i chciał wprowadzać właśnie nowe standardy w Albanii,no i pan profesor(za to co tam robiłem zdobyłem jego szacunek i jesteśmy przyjaciółmi,a to nie byle co w tamtym rejonie) uruchomił ich Urząd Górniczy! Okazało się ,że musieliśmy jechać drugi raz do Albanii, w tedy już miałem pełną swobodę do wykonania prac i to pod okiem urzędników z urzędu.Zalałem panu Patrykowi trochę sadła za boczki,kazałem mu wymieniać liny ,bo na nich nie powieszę naczyń,pokazałem urzędnikom jak to wygląda ,a jak ma wyglądać.Okazało się też,że urząd nakazał oczyszczenie szybu.Reszta to była bajka,wymianę lin i klatki zaczęliśmy o 7.00 a skończyliśmy o 20.00 z przejazdem przez szyb z urzędnikami.Sami Albańczycy,fajne chłopaki,z resztą było tam też kilku Greków.Niefajnie jednak zachował się sam Patryk,mieliśmy jeszcze po robocie przenocować w hotelu Martini we Vlore i rano wyjechać,al nie uprzedzając nas zablokował pobyt i musieliśmy w nocy jechać do Tirany i tam nocować.

Uffff. Rozpisałem się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitał ważniejszy od "kunia" tego można wymienić , a zbić kapitał dużo trudniej .

Tutaj żeby wykonać pracę (pomiar itp) powyżej 2 metrów muszę przejść szkolenie całodniowe z certyfikacją , do tego kask , kamizelka odblaskowa i buty z noskami :) 

a o wejściu na budowę bez ważnego Safe Pass zapomnij .(takie ID ze zdjęciem i datą szkolenia BHP) odnawiane co 3 lata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...