Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takich fiutów że tak powiem brzydko jest wielu i łapki same latają aby lico obić, szacunek Jacko za powstrzymanie łapek.

łapki mnie nie świerzbiały ,bo jak zobaczyłem ich warunki to łapki mi opadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to Patryk siedział w Albanii,za to ,że kiedyś w kopalni zginęło dwoje ludzi.Tam wymiar sprawiedliwości nie działa tak jak u nas,tam jak się coś stanie to cały zarząd idzie od razu do pierdla,a później po kolei eliminuja niewinnych.On siedział za to ,że był właścicielem i dopuścił do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapki mnie nie świerzbiały ,bo jak zobaczyłem ich warunki to łapki mi opadły.

obejrzyj film pt. 'Smierc czlowieka pracy' (a moze juz widziales, emitowali kiedys na TV Kultura), wtedy opadna Ci nie tylko lapki : /

przy 'bohaterach' tego filmu polscy prekariusze sa dziecmi szczescia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , nasze forum jest ....cholernie przyjazne , a modzi wyrozumiali !

Opisałem na innym forum moto problem z autem , objawy, diagnozę z komputera serwisowego , , o tym jak naprawiono i rozwiązano problem , co zmieniono po drodzę , a mod tamtejszego forum objechał mnie od nygusów , że nie zadałem sobie trudu w odszukaniu podobnego tematu , przy czym tamten temat odnosił sie do innego silnika i błędu :) 

Po czym zamknął temat .....i moja gębę :) 

Niech tylko usłyszę że tu ktoś komuś nie da się wypowiedzieć , to .........:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wszyscy powożący samochodami na "F", to sztywniacy.  :D   ;)

Coś na ten temat wiem, bo nie dość, że bywałem na forach Renault i Citroena, to nawet na Folcwagenie też.  :D

Tutaj rzeczywiście tak jakoś luźniej. Ale chyba wiem dlaczego. Moderatorów tu jak mrówków, a nawet z dnia na dzień wyrastają nowi jak grzyby po deszczu więc zgodnie z przysłowiem "Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść" forum działa samopas, bo jeden drugiemu w paradę boi się wchodzić i żadnej decyzji sam nie podejmie.   :D   ;)

Mówię Ci Panie Fergurze, tu potrzeba rządów silnej ręki, bo do niczego dobrego to rozpasanie nie doprowadzi. Ludzie piszą co im ślina na język przyniesie, nie trzymając się tematów. Sodomia i gomoria Panie.  :P Znam takiego jednego z niebieskim nickiem - on ma chyba takiego brązowego Qashqaia. ;) Ten Panie to już w ogóle klepie w każdym temacie od rzeczy. W ogóle nie szanując poprawności wypowiedzi, a już tematu, to nie trzyma się wcale. A one, te moderatory Panie NIC, nawet uwagi nie zwrócą żeby wsadził mordę w kubeł. I jak tu ma być dobrze na tym forum jak takim łajzom w poczuciu bezkarności wegetować pozwalają?  :D

Na takim forum Renaura czy innego Pegota to co innego Panie. Jest kultura i poziom wypowiedzi zachowany. Byle kto mordy nie otworzy. A jak już otworzy, to jest krótka piłka - odsyłają do archiwum, a jak się nie podoba, to wypad. Porządek musi być. Zresztą co będę se język na ten temat strzępił skoro sam się Pan na własnej skórze Panie Ferguru o tym przekonał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wszyscy powożący samochodami na "F", to sztywniacy.  :D   ;)

Coś na ten temat wiem, bo nie dość, że bywałem na forach Renault i Citroena, to nawet na Folcwagenie też.  :D

Tutaj rzeczywiście tak jakoś luźniej. Ale chyba wiem dlaczego. Moderatorów tu jak mrówków, a nawet z dnia na dzień wyrastają nowi jak grzyby po deszczu więc zgodnie z przysłowiem "Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść" forum działa samopas, bo jeden drugiemu w paradę boi się wchodzić i żadnej decyzji sam nie podejmie.   :D   ;)

Mówię Ci Panie Fergurze, tu potrzeba rządów silnej ręki, bo do niczego dobrego to rozpasanie nie doprowadzi. Ludzie piszą co im ślina na język przyniesie, nie trzymając się tematów. Sodomia i gomoria Panie.  :P Znam takiego jednego z niebieskim nickiem - on ma chyba takiego brązowego Qashqaia. ;) Ten Panie to już w ogóle klepie w każdym temacie od rzeczy. W ogóle nie szanując poprawności wypowiedzi, a już tematu, to nie trzyma się wcale. A one, te moderatory Panie NIC, nawet uwagi nie zwrócą żeby wsadził mordę w kubeł. I jak tu ma być dobrze na tym forum jak takim łajzom w poczuciu bezkarności wegetować pozwalają?  :D

Na takim forum Renaura czy innego Pegota to co innego Panie. Jest kultura i poziom wypowiedzi zachowany. Byle kto mordy nie otworzy. A jak już otworzy, to jest krótka piłka - odsyłają do archiwum, a jak się nie podoba, to wypad. Porządek musi być. Zresztą co będę se język na ten temat strzępił skoro sam się Pan na własnej skórze Panie Ferguru o tym przekonał. :D

Oj tam, oj tam...... miałem Citroena, mam Peugota i jakoś jeszcze sztywny nie jestem ;) Na forach też jeszcze mnie nie zrugali.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa mości Colinsie jeszcze dodam że jak coś nie tak z ortografią, a człek to tylko człek, albo i z interpunkcją (fajna nazwa) tyż robią raban a tu aż wstyd nie pisać poprawnie bez bata i niech tak ostanie po wsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wszyscy powożący samochodami na "F", to sztywniacy.  :D   ;)

Coś na ten temat wiem, bo nie dość, że bywałem na forach Renault i Citroena, to nawet na Folcwagenie też.  :D

Tutaj rzeczywiście tak jakoś luźniej. Ale chyba wiem dlaczego. Moderatorów tu jak mrówków, a nawet z dnia na dzień wyrastają nowi jak grzyby po deszczu więc zgodnie z przysłowiem "Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść" forum działa samopas, bo jeden drugiemu w paradę boi się wchodzić i żadnej decyzji sam nie podejmie.   :D   ;)

Mówię Ci Panie Fergurze, tu potrzeba rządów silnej ręki, bo do niczego dobrego to rozpasanie nie doprowadzi. Ludzie piszą co im ślina na język przyniesie, nie trzymając się tematów. Sodomia i gomoria Panie.  :P Znam takiego jednego z niebieskim nickiem - on ma chyba takiego brązowego Qashqaia. ;) Ten Panie to już w ogóle klepie w każdym temacie od rzeczy. W ogóle nie szanując poprawności wypowiedzi, a już tematu, to nie trzyma się wcale. A one, te moderatory Panie NIC, nawet uwagi nie zwrócą żeby wsadził mordę w kubeł. I jak tu ma być dobrze na tym forum jak takim łajzom w poczuciu bezkarności wegetować pozwalają?  :D

Na takim forum Renaura czy innego Pegota to co innego Panie. Jest kultura i poziom wypowiedzi zachowany. Byle kto mordy nie otworzy. A jak już otworzy, to jest krótka piłka - odsyłają do archiwum, a jak się nie podoba, to wypad. Porządek musi być. Zresztą co będę se język na ten temat strzępił skoro sam się Pan na własnej skórze Panie Ferguru o tym przekonał. :D

 

A nie mówiłem, że nie potrafią dogadać się między sobą? :P

Powyższe teksty noszą znamiona prowokacji,dalsze prowokowanie spotka się z reakcją dwóch powyższych pomarańczowych co w konsekwencji będzie skutkowało założeniem knebelka i blokady na koło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe teksty noszą znamiona prowokacji,dalsze prowokowanie spotka się z reakcją dwóch powyższych pomarańczowych co w konsekwencji będzie skutkowało założeniem knebelka i blokady na koło :D

To nosi znamiona terroru :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nosi znamiona terroru :dribble:

 

Terror to będzie jak Jacko Ci tą blokadę włoży............... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę wyszłem ,a uny cao strone zabazgrali .

Dajcie spokój z blokadami , knebelkami i innymi groźbami karalnymi .

Wirus w pracy panuje , szefowa w połowie dnia pojechała zaledz w łóżku , mnie zaczyna rozbierać (virus) :) inni pokasłują , armagedon ? 


...ale oszczędziłem za to 500€ na ubezpieczeniu auta , !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...