Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No przeca pisołek Ci że to waciok rzadki w swej strukturze nie tak zbity jak papierzok , :) 

Bez filtra dusić nie będzie ? :) 

A swoją drogą to słyszę gdy wciskam gaz na 4 biegu jak szumi zasysane powietrze ! trochę to dziwne , co ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koń po prostu wyszedł zajarać... trawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde za zimno ! 

Nie namówisz mnie zebym przed dom wyszedł i pod maska grzebał jeszcze mi zawiasy wyrwie i połamie teleskopy od Jacko :) 

To nie waciak na zdjęciu a FUFAJKA :) 

 

No tak, jeno pocięty aby do puszki po piwie siem umieścił. :)

 

Kubalon co ty opowiadasz ja cię nie p....... niby Fergul do puszki filtra szmat napchał :laie_67:

Czy Was popieprzyło , czarnym pieprzem :) :) ?

Filterek ze sklepu z pudełka z napisem NISSAN , cena coś 8-10€ tańszy niż paczka Marlboro !!! 

No ale jak pisałem wcześniej , bardziej przypomina to jakąś włókninę niż papier .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smakosz z Waści Fergul wiesz jak mięsko przyprawić :-)) a waciak w środku takim czymś w onych czasach był napchany, papier był za cenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że zabierasz swoje kochanie na spaceR  Eduardo :) 

 

Muszę zwrócić Ci honor kolego , mam PAPERZOKA  :( .

kupiłem dziś świeczki 4X 13.75€ + VAT , filtr oleum , filtr powietrza , i az poszłem :) (bo blisko miałem ) żeby sprawdzic czy ten nowy jest taki sam jak ten w pudle pod maska .

....i niestety jest taki sam , papierowy :( , a do tego w obudowie zalega pajęczyna i piaskownica  o zgrozo , ale jak i skąd tyle piachu tam wpadło i co za skubaniec utkał taką sieć :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moją czarną panterą to wybieramy się na romantyczne podróże :P  

Piach ,liście ,muchi ,pająki,w puszcze filtra to norma  :D  

A ile u ciebie kosztuję K&N do twojego Nissana € ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie pytałem , podaję tylko nazwy części i wio sprzedawca idzie w regały po to o co prosiłem .

Tylko Edziu , jaki ma sens zmiana ory wkładu na jakieś pół sportowe , bez zmiany wydechu i mapy silnika , juz nieraz udowadniano w programach moto że takie połowiczne zabiegi tuningowe nie przynoszą żadnych korzyści ?!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś założył to byś zobaczył jak silnik szybciej reaguję na wciśniecie pedału gazu  :P

Szybciej się zbiera z dolnych obrotów ,więcej tlenu mniejsze spalanie  ;)

Ja w Crewe płaciłem 45 funtów za filtr K&Na do Opla dla mnie wtedy to były grosze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 funtów mówisz ....? 

no wiesz  10€ a 55€ robi różnicę i to raczej nie na korzyść K&Na :) 

Tak sportowego zacięcia nie mam żeby startować z dołu obrotów w 9sek do 100 :) 

I tak jeżdżę dynamiczniej niż 70% tubylców , nie chce się bardziej wyróżniać z tłumu !

Na autostradzie jest 120km /h , a tylko ja i kilku jeszcze śmiałków mamy czelność jechać na granicy limitu , reszta rajdowców grzecznie lewym pasem (ten wolniejszy :)) 110km/h.

A po mieście nawet czasami 4 nie daje rady wrzucic więc po co mnie odetkany szybszy silnik ??? żartowałem :) 

popytam ile taki filterek stoi w sklepie , albo popatrzę na ebayu , jesli spasuje w ory obudowę to może sie skusze , ale jak będą jakieś stożki czy rzeźba to sorry zostanę przy serii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...