Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Teraz już wiecie dlaczego u mnie jest zawsze cieplej niż w innych rejonach kraju.

Efekt cieplarniany, że tak powiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colinsie , ale przebywanie w Twoim otoczeniu grozi Oczadzeniem lub Wybuchem , strach zapalić przy Tobie , tworzysz środowisko wielce METANOWE :) 

Tak patrzyłem dziś na mapkę prezentowaną w Fucktach :) pokazywali Europę z punktami wyskokiego ryzyka trójtlenku czegoś tam .....no polska miała tych punktów jak kiedyś województw , brązowo było , w moim rejonie tylko jedno kółko na niebiesko i to 200km od miejsca zamieszkania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc więc po Twojej mapie wychodzi na to, że jesteśmy strasznie zasmrodzonym narodem. :P

Nie wnikam czy z powodu rozwiniętego przemysłu, czy z przymusu, czy może jeszcze sami z siebie, ale jak widać przygazować sobie lubimy. :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie nazbierało...kurzu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym "A/C" w klimie jak nie mam automatycznej klimy?

 

jak robię nawiew zimnem to jest słabe to zimno, ale jak wcisnę "A/C" to się robi porządne zimno. Przy grzaniu nie widzę różnicy...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ludziku, ludziku, powiedz no czy dali Ci instrukcje obsługi tego jakże skomplikowanego pojazdu, jeśli tak to gdzieś tam pisze o tym skomplikowanym wynalazku, jeśli nie dali, o to zrobiłbym awanturę. Jako że dziś niedziela a kawa była dobra to powiem :

 

A/C - Air Conditioning

 

Wesoło z Tobą na forum :-))

Edytowane przez kubalon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym "A/C" w klimie jak nie mam automatycznej klimy?

 

 Przy grzaniu nie widzę różnicy...

 

Ech ludziku, ludziku,  zrobiłbym awanturę. 

 

Wesoło z Tobą na forum :-))

:laie_67:  :laie_67:  :laie_67:

 

...ja się pytam , czy ktoś z szanownego grona modów /adminów  ubierze na forum choinkę , bo to już  czas ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sssssssssss piernikaaa ??? Ty "skond" :) z Torunia ? :) 

 

uny majo w schowku z zeszłego roku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziku, ja Cię bardzo proszę żebyś nie oddawał swojego QQ i nie rozstawał się z nami. :wave:

Zostań z nami proszę, może weź coś innego z gamy Nissana, ale nie opuszczaj forum.

Wprowadzasz tutaj tyle pozytywnej energii, że smutno by było gdyby Ciebie zabrakło. :D

Przy okazji - a co tam znowu stało się z tą osłoną pod silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ludziku, ludziku, powiedz no czy dali Ci instrukcje obsługi tego jakże skomplikowanego pojazdu, jeśli tak to gdzieś tam pisze o tym skomplikowanym wynalazku, jeśli nie dali, o to zrobiłbym awanturę. Jako że dziś niedziela a kawa była dobra to powiem :

 

A/C - Air Conditioning

 

Wesoło z Tobą na forum :-))

 

 

no czytalem instrukcje i nie wiem o co chodzi. To co daje to A/C w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę nie wiedziałem że na forum mamy bogacza, Jacko odstąp biednemu jedną, tylko tą mało używaną   :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...

Zatrudniłbym kucharkę...

http://fishki.pl/fishka,Ponetne-kucharki,106404.html

Ale co zrobić ze starą????....kucharką? :D

ja tam bym każdą zignorował.................. kilka razy co najmniej

no czytalem instrukcje i nie wiem o co chodzi. To co daje to A/C w praktyce?

W praktyce to otwiera się przepustnica i paliwo szklankami podaje, osobiście bym tego nie wciskał. A po co ma się co zepsuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytalem instrukcje i nie wiem o co chodzi. To co daje to A/C w praktyce?

Automatyczne/Cutaszenie jeśli cutas w siedzeniu kierowcy na wyposażeniu .............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurna, z takim systemem to QQ dopiero miałby wzięcie wśród pań wszelakich i panów orientacji przeciwnej do tej właściwej. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...