Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz podejrzewam, ze to antena w ksztalcie pletwy rekina ale z obsluga DAB'a. Taka wisienka na torcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie...i już nie deptajcie mi po piętach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czemu chce żeby się wyróżniał 

Kolega już nie rozpoznaje pod Tesco czy innym Intermashe gdzie zaparkował , to jednak opcja Spoiler 

Czy pakiet "Chrom" ?

Nie to nie :) i tak się pochwalisz jak ustroisz taczkę qqbig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaale to zaj....efajne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz kątówkę do ręki , palnik , gumowe młotki i za dwa tygodnie :) podobny efekt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lakier? Zapomniałeś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założysz mocniejsze szkła i też dasz radę :) 

Pojawiły się pierwsze chromy u kitajców do J11

 

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20150205130103&SearchText=For+Nissan+Qashqai+2014+2015%2B+

 

Nie musicie dziękować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pojawiły się pierwsze chromy u kitajców do J11

 

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20150205130103&SearchText=For+Nissan+Qashqai+2014+2015%2B+

 

Nie musicie dziękować :)

 

ja tu czekam do wiosny zeby te co sa pomalowac a ty mi tu z dodatkowymi ...   :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz malować ?

Jeśli mogę polecić to klamki z chromowanego ABSu są trwałe , progi te na blachę i na plastik dobrej są jakości ze stalowej nierdzewki -grubej ! 

Jedynie przy naklejaniu trzeba dobrze odtłuścić powierzchnię , najpierw np,odtłuszczaczem w sprayu do hamulców , a nast spirytusem medycznym !

I zaopatrzyć się w dodatkowy krążek taśmy 3M , bo kitajce dają niezbędne minimum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos planowal zalozenie listw bocznych to widzialem zdjecie srebrnych listw bocznych na grafitowym samochodzie (X-Trail) i naprawde sie fajnie one prezentuja.

Tworza fajna calosc wraz z relingami, srebrnymi obwodkami naookolo okien i samymi kolami. Super zestaw wg mnie.

Post #73 (srodkowe zdjecie)

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/98088-t32-pierwsze-wra%C5%BCenia-po-zakupie/page-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor tego łunochoda już nie fajny :( ... ale szokuje - i o to pewnie tu chodzi !

 

Co do ABS ...ja odradzam . Dziwne ale w naszym klimacie 'rdza" go bierze . Co prawda nie ma rdzawego koloru ale pozostałe cechy - tak . Wygląda to nie ciekawie żeby nie powiedzieć  brzydko . W swoim Qq " rozjaśniłem mu ryjek" montując "klosze" w  lampach przeciwmgielnych.

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos planowal zalozenie listw bocznych to widzialem zdjecie srebrnych listw bocznych na grafitowym samochodzie (X-Trail) i naprawde sie fajnie one prezentuja.

Tworza fajna calosc wraz z relingami, srebrnymi obwodkami naookolo okien i samymi kolami. Super zestaw wg mnie.

Post #73 (srodkowe zdjecie)

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/98088-t32-pierwsze-wra%C5%BCenia-po-zakupie/page-4

Cena tych listew na drzwi powala,ponad 1000zł.

Jedyny plus to to ,że wyglądają subtelnie na drzwiach. Żadne podróbki nie wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak "wyglądają rdzawo" toż ABS to tworzywo sztuczne jak PVC , najpierw pokryte elektrolitycznie miedzią , a następnie chromem ?

Może warstwa chromu była poddana działaniu silnej chemii i wyłazi miedź spod spodu ? 

Jak wcześniej pisałem jeżdżę do kolegi na myjkę , chemia + aktywna piana i z ABSem i "chińskimi" chromami nic się nie dzieje (w moim przypadku) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem chemikiem i nie zgłębię tematu ... Mnie to się nie mieści w głowie ale takie są fakty . Zakupiłem je wraz z listwami ale to już są metalowe nierdzewki z którymi nie ma żadnych niespodzianek. Jeżdziłem z tymi ABS rok i po zimie dopiero "rdza" wyszła - dlatego tak to skojarzyłem i nazwałem choć nie twierdzę ,że to na pewno sól jest powodem ? Ten chrom się trzyma i jakoś to wygląda ale z bliska całe toto pryszczate :(

Pamietam ,że kiedyś były podobne problemy choć sporadycznie z ABS-owskim logiem Nissana na grillu poruszane na naszym forum (model przed liftingiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przedobrzysz czasami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabtyczne dodatki z matowego chromu też wyglądają super ale ... ale co z tego skoro nie można wymienić na matowy chrom wykońćzenia świateł przeciwmgłowych / ramek chromowanych wokół szyb - wiec do czego ten matowy chrom ma niby pasować ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do domu przyszly mi juz zamowione oponki Michelin 18" :) . Ale juz po zamowieniu ich pomyslalem, ze jednak troche droga sobie opcje wybralem aby miec 17" na zime i 18" na lato...

Ale pozniej pomyslalem sobie, a niech juz bedzie. W sumie to na oryginalnych 17" auto tak sobie wyglada wiec przynajmniej w lecie na 18" bedzie ladnie sie prezentowalo.

Ale jak pomysle o kosztach..... ach, szkoda mowic. Mam nadzieje,ze to juz koncowka wydatkow na to auto.  No wiem, przeglady pozniej, ale to juz inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micheliny zacna firma. Mnie dealer na zime zalozyl jakies 17" badziewie (ponizej, przyslal to jako obrazek referencyjny) na gumkach Pirelli. W rzeczywistosci prezentuje sie co najwyzej "solidnie". Letnie opony nie wiem nawet jakiej firmy beda, raz widze Conti, innym znow razem Dunlopy... Najchetniej wywalilbym to wszystko i zmienil na Good Year'y, ktorym ufam od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslowy taki "ochraniacz na zeby", zwlaszcza zima kiedy kamienie lataja jak pociski (tam gdzie sypia drogi zwirem). Znajomy mial przestrzelona chlodnice w Yeti wlasnie przez cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już o niebo lepiej zrobił to Yanekoktagon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...