Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie orientujecie sie moze czy nakretki z felgi Nissana 17" pasuja do felgi 18" (Nissana). Dzwonilem do serwisu ale tam powiedzieli , ze raczej tak -na 90%.

I to samo pytanie ws zaslepki.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli otwory w felgach  , mają tą samą średnice to tak. Więc jeśli masz te felgi wystarczy zmierzyć czy nie są pod mniejszą nakrętkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felg nie mam jeszcze. Pytam bo sprzedawca ma felgi bez nakretek a nie chce ich brac gdyby nie pasowaly bo to koszt bagatela 800zl za komplet do 4 felg.

Przedzownilem jeszcze do Zaborowskiego i tam powiedziano mi, ze nakretki z 17" pasuja do 18" :)

 

Ma ktos n-teca? W jakim kolorze sa nakretki? Czy one sa srebrne czy moze czarne albo jeszcze jakies inne?

Na zdjeciach w necie tego nie wiadac, a chce miec pewnosc ze kolor nakretek jest ten sam.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felg nie mam jeszcze. Pytam bo sprzedawca ma felgi bez nakretek a nie chce ich brac gdyby nie pasowaly bo to koszt bagatela 800zl za komplet do 4 felg.

Przedzownilem jeszcze do Zaborowskiego i tam powiedziano mi, ze nakretki z 17" pasuja do 18" :)

 

Ma ktos n-teca? W jakim kolorze sa nakretki? Czy one sa srebrne czy moze czarne albo jeszcze jakies inne?

Na zdjeciach w necie tego nie wiadac, a chce miec pewnosc ze kolor nakretek jest ten sam.

Nakrętki w N-TECu są czarne, bo same felgi też są czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde balans. ;) Moje felgi na razie czekają na wiosnę, a wraz z nimi gdzieś w pudełku nakrętki. Zaraz, zaraz panowie. To chyba są śruby, a nie nakrętki co? :blink:

W każdym razie muszę znaleźć pudełko i zobaczyć jaki mają kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakrętki w N-TECu są czarne, bo same felgi też są czarne.

No wlasnie. Szukalem pozniej w necie zdjec n-teca i ciezko znalezc zdjecie z pokazanymi nakretkami. Ale na czesci zdjec zdaje sie byly nakretki czarne, na czesci zdjec  srebrne/biale ale nie bylem do konca pewien jakie w koncu sa te nakretki. Wynikalo by z tego, ze powinienem znalezc felgi wraz z nakretkami bo doplacac 800 mi sie nie usmiecha.

A czy sruby czy nakretki to juz jak kto woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie !

Czy można kogoś bardziej "kochać" :D ?

Jesteście niedoścignieni  i to pewnie nie koniec ....  sam Nisan mimo tylu bajerów nie jest w stanie tego wymyśleć :) !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może kapturki w odp. kolorze heheh

u mnie takowe są

O jakich kapturkach pieszesz? Takie "cusik" nakladane na nakretke?

 

Wybralem sie do Nissana aby zobaczyc jakie w koncu sa te nakretki w N-tec'u. I faktycznie przewaznie sa one czarne, aczkolwiek....:) sa tez egzemplarze z nakretkami chromowanymi/srebrnymi.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wyżej, na szpilkach stalowych mam założone srebrne kapturki - "Takie "cusik" nakladane na nakretke" jak to nazwałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i kupilem 18" - nakretki bede mial te co mam obecnie -srebrne. Calkiem fajnie to wyglada.

 

A oto i felgi n-tec z dwoma roznymi rodzjami nakretek jakie widzialem na samochodach w salonie:

 

http://s7.postimg.org/mqle940nv/20150225_115233_1.jpg

http://s9.postimg.org/fsm1wyoof/20150225_115141_1.jpg

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem taki nakładki na śruby w kolorze czarnym idealnie pasują do felg NTECA i Tekny 19" ale do 17" to lepiej wyglądają srebrne - oczywiście moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w moim przypadku zamowilem felgi ktore nie maja nakretek wiec zmuszony jestem uzyc tych co mam obecnie. Wydawanie 800zl za czarne nakretki to troche abstrakcyjna wg mnie cena.

A sa moze nakladki czarne ktore moge nalozyc na srebrne nakretki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w moim przypadku zamowilem felgi ktore nie maja nakretek wiec zmuszony jestem uzyc tych co mam obecnie. Wydawanie 800zl za czarne nakretki to troche abstrakcyjna wg mnie cena.

A sa moze nakladki czarne ktore moge nalozyc na srebrne nakretki?

Taka cena za śruby, to przegięcie i to nie lekkie. Trzeba by poszukać czegoś w rodzaju plastikowych nasadek za parę groszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne znajdziesz w nomi, castoramie lub innym podobnym, kupowałem takie kapturki do Jacko29 siłowników pod maskę,

 

20gr/szt. w u mnie w nomi  lol4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Wydawanie 800zl za czarne nakretki to troche abstrakcyjna wg mnie cena.

A sa moze nakladki czarne ktore moge nalozyc na srebrne nakretki?

 

a to cena od dealera ? za 20 plastikowych czarnych nakładek na śruby ? :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to cena od dealera ? za 20 plastikowych czarnych nakładek na śruby ? :thumbsdown:

Nie, podaje cene za oryginalne nakretki wprost z cennika Nissana- cena od 155 do 206 za komplet - no mysle ze to cena za komplet dla kola. A co, myle sie?

Wczoraj spytalem sie o cene felg 18" w salonie- wyszlo 5000pln!!!- to prawie 1000pln wiecej niz za felgi 19".

 

Przedzwonilem do Nissana i rozjasnilo mi sie.

Nakretki sa do srebrne. Tylko n-tec ma dodatkowo nalozone czarne nakladki....

A ja od poczatku myslalem, ze to sa czarne nakretki...

 

Czyli OK. Nie potrzebuje zadnych dodatkowych nakretek. Potrzebuje jedynie oryginalna zaslepke -w cenie ok 50pln za sztuke i czarne nakladki.

Nakladki sa do dostania w salonie ok 18pln za sztuke co daje 200pln za komplet nakladek i 200 za zaslepki.

Ale nakladek poszukam gdzies taniej...

I wszystko jasne :)

---------------------------------------------

Felgi maja przyjsc do mnie z czujnikami. Nie potrzebuje ktos czujnikow?

Sprzedam za o wiele taniej niz sa do dostania w salonie. Info na PW.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te co dostalem sa srebrne a ja potrzebuje czarne do czarnych felg n-teca. A i rozmiar tez nie wiem czy jest ten sam, ale to juz nie istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna cena do tej w ASO, ale tu jest za kopmplet :) dzieki za link, super :)

Znalazlem zaslepki za polowe taniej niz w ASO:

http://allegro.pl/dekielki-nissan-nowe-oryginalne-i5097430328.html

Czy jakis wlasciciel felgi 18" n-tec moze mi powiedziec czy rozmiar jest prawidlowy?

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregson, zmierzyłem swoje dokładnie 54 mm, te z aukcji wyglądają na oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te co dostalem sa srebrne a ja potrzebuje czarne do czarnych felg n-teca. A i rozmiar tez nie wiem czy jest ten sam, ale to juz nie istotne.

nie mozesz ich przemalowac na czarno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregson, zmierzyłem swoje dokładnie 54 mm, te z aukcji wyglądają na oryginały.

Dzieki za info. Zamawiam :)

nie mozesz ich przemalowac na czarno ?

Jesli udalo sie znalezc oryginalne za 80 to nie bede sie bawil w przemalowywanie dekielkow :), poza tym kiepski ze mnie malarz :(

 

Dobra, zamowielm juz dekielki i nakladki na nakretki -czarne, czujniki juz dawno kupilem, opony tez jakis czas temu juz doszly- akurat wstrzelilem sie w super promocje, jutro maja przyjsc felgi i bedzie komplet 18" na lato :):nissan:

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...