Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Silnik 1.2 DIG-T opinie, serwis, uwagi


brera
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JACK029, jak jezdziles z ubywajacym olejem do ASO to dolewali go na swoj koszt czy musiales pokrywac jego koszt i robocizne? Moze to glupie pytanie, ale Pulsar to moj pierwszy "nowy" samochod i nie wiem jak ASO traktuje takie sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za olej płaciłem,za usługę uzupełnienia ,nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma hopla, ten ma Opla. :D

No ja tez mam Corse ;)

Kup sobie op-coma sa tansze niz Consult.

Fajowy hopel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info sprzed chwili!!!! :mobile:

Silnik klepnięty do wymiany!!! :punk:  :punk:  :punk:  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

Gorsza wiadomość jest taka,że muszę na niego czekać miesiąc,aż przyjdzie z Japonii...tak,tak! Z Japonii,gdybym chciał w tym tygodniu musiałbym zapłacić 2500zł za wysyłkę ekspresową.W przypadku przedłuzonej gwarancji ta opcja w gwarancji nie działa.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już daaawno pisałem o tym, że one są też produkowane w Japonii, nawet podawałem miejsce i nazwę fabryki, ale zostałem wtedy "zakrakany" szczególnie przez niejakiego "Eduardo"

Jacek wreszcie Victory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, jak wyślą silnik na badania i wykryją ingerencję funkcjonariusza :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzuci winę na podrabiany łolej z ASO.

W nowym dla Jacka będzie juz tylko obieg zamknięty, zero dolewek i możliwości sprawdzania ;)

Nie kraczcie chociaż jeszcze chwilę, bo gotowi zrezygnować z odkupu mojego QQ. :D

Tymczasem mój nowy, kolejny już szykuje się na odbiór. Ładny, co nie? :whistle:

20170701_105036.jpg

Najładniejszy kolor, zupełnie jak mojego xtraila, reszta nie jest ważna, zresztą to tylko francuski Opel.

 

Odważnie Colins, na stare lata, schylać sie i gymnastykowac?

Jak zdarza mi się wsiadać do i30 żony, mam wrażenie, ze zasiadam za kierownicę bolidu z dachem... za niskim dachem :D nie sądziłem, że tak szybko odwyknę albo jakiego przykurczu szyi dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj Jacek. Tym razem trzymaj się z dala od milicjantów. ;)

Ale to porządne chłopy były!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, powiedz im że nie masz już zaufania do motorka 1.2 i zapytaj ile musiałbyś dopłacić do silnika 1.6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem,to nie wchodzi w grę.Zbyt wiele by mnie to kosztowało gotówki.Instalacja,dopłata do silnika,skrzynia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery nowe w salonie i zawsze były zarejestrowane. Tylko w jednym przypadku chciano opłatę za usługę, ale pewnie pozostałe były wliczone.

Sprawdzam. Pięć nowych, salonowych i nikt mi tego nie proponował :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. wgrali mi nowy soft jak na razie nie widzę nic na plus. spalanie sprawdzę po tankowaniu.jazda po mieście pokazuje mi na razie średnia 9.5 l, tragedia. mój zięć ma toyotę 1.8 129 koni i spala mu litr mniej , już nie kupię takiej kosiarki.


jadę w poniedziałek na wymianę dekla rozrządu , chcą mi dać suzuki sx-cross 1.4 140km z tego co widzę jest to lepszy silnik od nissana , pojeżdżę zobaczę 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaki soft Ci wczytali.Powinieneś mieć notkę z serwisu.Na pierwszej zmianie softu auto było zmulone i spalanie też było powyżej 9L. .Dopiero następny soft poprawił i dynamikę i spalanie nalepsze


Piotr,gdzie serwisujesz Kaśkę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Dąbrowie Górniczej , mi tylko pisze Kampania serwisowa PG6BP Engine Control Module ( ECM) nie wiem jaki to typ softu nowy czy stary mam nadzieję że nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten najnowszy.


Heh,panowie....dzisiaj żonka przyniosła z pracy info....okazało się,że szwagier jej kierowniczki 3 lata temu kupił Kaśkę z 1.2...wszystko było dobrze do 3 przeglądu,po 3cim silnik się zatarł z braku oleju,a gostkowi skończyła się gwarancja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, jest jeszcze "gest" firmy, choć ewidentna wina właściciela. Olej należy sprawdzać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiało boleć i przestroga, zaglądać pod maskę i na bagnet spozierać jak każe manix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi boleć,bo ponoć od maja stoi pod blokiem...dla mnie to dziwne,bo od razu ruszalbym do dielera.A on chce remont robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chodzi mi po głowie?

:D

Wymiana przednich foteli ,na podgrzewane. :D Za niecałe 6 stówek łącznie z tunelem z przyciskami.

Myslę nad tym i dojrzewam :D


Instalacja jest(sprawdzałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...