Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

Te "oszczędności" producenta, to nie tylko oszczędności, ale i polityka dotyczące poszczególnych modeli. Światełka i np. chłodzony cupholder jest w X-Trailu.

Jakby wszystko władowali do Qashqaia to mniej atrakcyjny byłby X-Trail. Nie chcę sprowadzać różnicy między modelami tylko do wymiarów.

 

Jacek

 

p.s. już teraz wydaje się mało atrakcyjny, bo siedząc w środku nowego x-traila, trudno znaleźć różnice względem Qashqaia.

Edytowane przez njacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze w zupelnosci mi wystarczy 163KM. A jak bedzie za malo to mozna i 190KM miec -chyba za 2.5k jak dobrze pamietam, natomiast 218KM to musialby juz sam samochod troche byc przerobiony, moze nizsze zawieszenie, lepsze hamulce- to juz tunning na calego. To pole popisu dla pasjonatow tunningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie to to nie ma sensu no, bo nawet taki QQ 218KM z lepszymi hamulcami i niższym zawieszeniem nie będzie nawet zbliżał się do konkurencji z klasy takich powiedzmy szybkich samochodów kompaktowych.

I tutaj się nie zgodzę... :devil::D

http://www.topgear.com.pl/1100-konny-nissan-qashqai-r-pierwsza-jazda,nasze-testy,artykuly,4457

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardziej w kunkwat

 

 

Qashqai i Hyundai to dwie nazdy co do dziś musze nieźle myśleć jak to napisać :)

Lepiej nie kaleczyć ...;)

Proponuję pisać inicjały Qq (pierwsze litery sylab)

A odnośnie 'narzekania" - to dobrze byłoby jakby trafiały one do Nissana a na forum pozostałoby nam tylko promować tą Firmę ! 

Ale mam nadzieje ,że QqII po FL bedzie idealnym .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoserie! I tak nie do końca oryginalną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Nie chcę otwierać nowego wątku, a mam pytanie o opony jakie miał Wasz QQ podczas odbioru z salonu. Z tego co się orientuję to przeważnie są to opony letnie. Ja jestem szczególnie zainteresowany oponami 17". Na jednej ze stron angielskich widziałem QQ z oponami Goodyear Efficientgrip 215/60R17, które by mi bardzo odpowiadały. Ale do Polski podobno te opony nie są wysyłane. Kierownik salonu stwierdził że najczęściej QQ przychodzą na oponach Bridgestone Dueler H/P Sport 215/60R17. A jak to wyglądało u Was. Do Admina: Jeśli temat jednak nie do tego wątku to proszę  o przeniesienie. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie były wysyłane? Ja mam od nowości GY Efficientgrip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie rozpoznali  Twojego pochodzenia Jacko.... Bo Śląsk to ... :)

Ale w większości to Bridgeston - Made In Poland ze Stardgardu Szczecińskiego bodajże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko, a kiedy odbierałeś QQ?


Nowy rozumiem, że Ty masz Bridgestony. Jak Ci sie na nich jeżdzi. Czy słychac je powyżej 120km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego lutego 2014r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były jedne z pierwszych QQ w Polsce. Moze dlatego były na GY. Jacko to TY jestes jednym z pionierów QQ II w  Polsce. Nie czujesz się trochę jak odkrywca Dzikiego Zachodu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiek 68

Prawdę mówiąc to moją "ulubioną " szybkością jest jazda prędkością do 120 km/h

Przyspieszam tylko odcinkami i nie zauważyłem (nie słyszę) głośniejszych opon - być  może zagłusza je szum samochodu ?

Śledząc od lat forum nie słyszałem by gremialnie na nie narzekano !

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiek 68

Prawdę mówiąc to moją "ulubioną " szybkością jest jazda prędkością do 120 km/h

Przyspieszam tylko odcinkami i nie zauważyłem (nie słyszę) głośniejszych opon - być  może zagłusza je szum samochodu ?

Śledząc od lat forum nie słyszałem by gremialnie na nie narzekano !

A czy one były zakładane do wcześniejszego QQ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam zależy na ciszy, to ja osobiście polecam Vredestein wintrac xtreme s.

Tanie nie są, ale spisują się znakomicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w N-Tecu letnie Continentale. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo jeszcze ich dobrze nie widziałem, bo czekają w worach na wiosnę. Swoją drogą nie zapominacie o przekładaniu przechowywanych kół? Bo ja właśnie przetasowałem mój stosik felg.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała "edycja" Qq po FL jeździła na Bridgestonach ...

Wcześniejsze wydanie 2007-2010r. chyba w części też !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były jedne z pierwszych QQ w Polsce. Moze dlatego były na GY. Jacko to TY jestes jednym z pionierów QQ II w  Polsce. Nie czujesz się trochę jak odkrywca Dzikiego Zachodu? :)

Zęby trochę już bolą ,bo zjedzone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins, dostałeś je z samochodem czy dokupowałeś? A do N-Tec do chyba miałeś 18"

Edytowane przez Tosiek68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie auto stało na oryginalnych 18`` z letnimi oponami Continental i teraz ten komplecik spoczywa w garażu w oczekiwaniu na wiosnę, a ja śmigam na zimówkach Kleber z 16`` felgami Dezent, które dokupiłem do auta (fotki mojego QQ są w galerii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bujam się na Pirelli Scorpion. Całoroczne. W mojej ocenie zimą spisują się doskonale, latem trochę glosniejsze niż klasyczne letnie. Innych negatywnych cech jak na razie nie zauwazylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest to ! Mam takie zimowe też głośne ale cos za coś .Wolałbym też całoroczne ...

Jak  to zrobiłeś ? Czy kupiłeś Qq już  w takim ogumieniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj, nie wywoluj wilka z lasu bo zaraz bedzie dyskysja o wyzszosci silici nad krzemionka :thumbsup: 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strider - zgoda ! Tylko jeszcze żeby zimy były porą roku a nie kaprysem pogody . A to już chyba tak pozostanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...