Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Almerę N15, N16? Zapytaj tutaj


Gość Polinaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sedany jako jedyne z N16 produkowane były w Japonii, a N15 to produkt oryginalny małych żółtych rączek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartoszkuzma

Witam

Chcę kupić Primerę lub almerę.

Znalazłem taką ofertę:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5869402

Wyczytalem gdzieś na forum, że wosk z pokrywy silnika schodzi pod wpływem temperatury po ok. 160000 km. Czy to chodzi o te białe plamy na zdjęciu silnika?

To znaczy, że w tym samochodzie przebieg może być realny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plamy na pokrywie silnika to właśnie ten wosk. Co do przebiegu to ciężko stwierdzić, jest szansa, że książka serwisowa coś wyjaśni, o ile nie "zginęła" :)

Pedały i kierownica chyba nie są jakoś strasznie wytarte, chociaż zdjęcie kiepski.

Inna sprawa, że 130tys.km na diesla z 2000 roku to dosyć mało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia "gałka" zmiany biegów, o ile można ją nazwac gałką, bo wyglada jak wystrugana z drewna. To miał byc tuning czy bardziej wygoda? Nie wygląda ani na jedno ani drugie. Kolejna rzecz to cena, ile ktoś musiał za nią zaścielić w Belgii, przyprowadzić do kraju i sprzedawać za 15 tys??

No chyba, że ceny diesli poleciały teraz na łeb na szyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałka w moim 160tys km tez jest w oplakanym stanie i poskalejana z kazdej strony.

Wg mnie material przyjemny tylko troszke tandetny.

 

Moze poprzednik byl cieslą i została mu ta gałka drewaniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce moja P11 zamienić na N16 2,2 olej napędowy z 2000- 2001 roku, przegladajać allegro i gratke widze że zróżnicowanie cenowe jest dość spore.

 

Ile może kosztować rocznik 2000-2001 "ropniak" oczywiście w stanie nienagannym.??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem jak to jest z tymi cenami bo niby sa za 18-19 tyś takie jak mnie interesuja, na fotach ładnie wygladaja ale jechać 300 km i sie rozczarować to chyba by mnie krew zalała.

Oglądałem kilka w Warszawskich komisach ale stan techniczny samochodów nie jest adekwatny do ceny. Nie spodziewam sie że auto 7 letnie bedzie bezwypadkowe ale żeby pożądnie było to zrobione.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz bezwypakowe z oryginalnym fabrycznie lakierem -jest moje 8 letnie aczkolwiek z kilkoma zarysowaniami (chyba naturalne na ten wiek)

Jednak raz jeszcze powiadam ze dobrego auta -tanio nie kupisz, ale odwrotnie mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Przeszukując ogłoszenia znalazłem takie oto Almerki:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6566928

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6457012

 

Czy ktos z Was mógłby podzielić się opinią/wiedzą na temat ww. autek ??

Ewentualnie jakby ktoś podjechał, obejrzał i powiedział co i jak to byłbym mocno zobowiązany.

 

Dziękuje z góry i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie' date='

 

Przeszukując ogłoszenia znalazłem takie oto Almerki:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6566928

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6457012

quote]

Diesel za 10tys z 98r niebity -to okazja ze sam wzialbym jeszcze dzisiaj.

Wg mnie podejrzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może to wina światła, ale w tej granatowej kierownica wygląda na bardzo wytartą - jakaś szara taka..

U mnie 213 tys. na budziku i wyglada dużo lepiej - czarna i jescze nie całkiem gładka.

 

czyli duże prawdopodobieństwo, że pierwsza cyferka skorygowana... o 1 lub 2 oczka :028:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dragon666666

witam, Panowie prosze o pomoc w doradzeniu lub raczej w wycenie za ile moge kupic Nissana Almere. Z wyposazenia, el, szyby, klima, regulowane swiatla, kolor bialy, 5 drzwi, alu felgi+ podobno nowe opony zimowe. Rok prod 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, Panowie prosze o pomoc w doradzeniu lub raczej w wycenie za ile moge kupic Nissana Almere. Z wyposazenia, el, szyby, klima, regulowane swiatla, kolor bialy, 5 drzwi, alu felgi+ podobno nowe opony zimowe. Rok prod 2002

zalezy, szczegóły, zdjęcia itd to można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dragon666666
witam, Panowie prosze o pomoc w doradzeniu lub raczej w wycenie za ile moge kupic Nissana Almere. Z wyposazenia, el, szyby, klima, regulowane swiatla, kolor bialy, 5 drzwi, alu felgi+ podobno nowe opony zimowe. Rok prod 2002

zalezy, szczegóły, zdjęcia itd to można?

 

 

silnik 1,5 benzyna, 2 pod powietrzne,ogolnie zadbany ale troche malo dodatkow, zdjecia dodam okolo 18 ale z opisow na ile mozna wycenic takie auto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na 4 fotce, dziwi mnie duża różnica w kolorach między drzwiami przednimi a tylnymi. Radio nie jest oryginalne i nie ma tweeterów w słupkach.

Zapytaj też na www.bezwypadkowe.net (odnośnie tych drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mój pierwszy post na Waszym forum i zaczynam od prośby.

Jestem zainteresowany tym autem- http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-almera-...3f955cd26e430,1

Czy moglibyście je ocenić na podstawie zdjęć. A może ktoś z Was zna to auto. Z góry dzięki.

Drzwi lewe przednie faktycznie jakies "inne"

Przebieg wyfdaje sie byc realny.

Ja mam taki sam i pedały oraz kierownice podobnie zjechaną. Gałke zmiany biegow -mam gorszą. Sam nie pakowałbym sie w jednostę 1.8 bo to ryzykowna loteria (Zagrozenie poboru oleju do 1l/1000km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już ktoś pisał 1.8 to kiepski wybór silnika,poza tym nie da się prześwietlić samochodu patrząc na jego zdjęcia więc tego typu posty wg mnie nie mają sensu . Dopóki nie widzisz auta,nie przejdziesz się nim nic ciekawego się o nim nie dowiesz a nawet oglądając auto zawsze można kupić bubla bo wszystko wychodzi z czasem.

A ta ma mały przebieg wm mnie jak na auto z Wawy poza tym hmm dziwny kolor ale może to wina światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...