Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :-)

Jestem tu nowa,mój wybór to Micrunia z 97 roku,kolor śliwka - od razu się w niej zakochałam i jezdzi mi się nią super :-)

Aha,dodam tylko, że to mój pierwszy samochód i kupowałam ją sama ,bo już miałam dosyć gadania i rad przyjaciół facetów - bez urazy oczywiście dla innych Panów,Micra przed zakupem była na przeglądzie komputerowym,po zakupie była wymiana płynów - pisałam już na forum,że jeden jegomość się z tym za bardzo nie popisał,ale to już inna historia... jest zabezpieczona przed rdzą,nio i ogólnie powoli ją sobie dopieszczam,bo biedna stała w komisie kilka miesięcy,póki co autko mi się "odwdzięcza",jak będę miała fotki to na pewno wkleję.

p.s nie działa mi tylko czujnik wstecznego,kierunek z przodu nie działa - ale to pewnie żarówka jak przeczytałam na forum,nio i bardzo szybko mi opada bagażnik-więc muszę zakupić te części,a tak to wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czujnikiem wstecznego to możesz mieć problem. Ja go pominąłem na swój sposób i działa. Bedziesz zadowolona z Microlota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jako ze z micra powoli bede sie rozstawal (tzn zona) na rzecz nowego swifta postanowilem jeszcze podjechac na hamownie i sprawdzic jak bardzo zwinne jest auto (na miescie furory sie nie robilo ale sami wiecie 8) ) po podpieciu auta i bujnieciu na rolkach wyplilo wykres:

b072fdf7593506fa.jpg

 

licznikowo auto poszlo ponad 200, na hamowni wyplulo 180, kiedys z gps sprawdzalem to tez licznik przeklamywal.

 

odnosnie wyniku, w aucie zmieniony byl rozrzac, uklad zaplonony filtry, i nie ma kata, to wszystko :diabel: az sie dziwie wynikowi. :one:

 

ps auto bylo hamowane na 5 biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć nazywam się Darek kilka dni temu kupiłem swój pierwszy samochód , którym jest srebrny Nissan Micra . Nissanka kupiłem w komisie przy salonie Nissana w Chorzowie ( ktoś go tam dał w rozliczenie za inne auto :) ) . Micra jest z 1998r , silnik 1.0 16v , ma przejechane 119.000km , jest to full standard :) no może nie full bo ma regulacje kierownicy i autoalarm . Co mnie skłoniło do kupna właśnie tej micry ? Po pierwsze od początku była serwisowana tylko w nissanie , przy zakupie sprzedawca zgodził sie na zrobienie za darmo przeglądu w nissanie ( wymiana podstawowych rzeczy) , dorzucili nowe kółka zimowe , roczne letnie no i dali 3 miesiące gwarancji , no i kupiona w polskim salonie (nie sprowadzona) . Poniżej daje zdjęcia mojego bombowca . Pozdrawiam

 

www.hmmwv.republika.pl/micra1.JPG

www.hmmwv.republika.pl/micra2.JPG

www.hmmwv.republika.pl/micra3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolezanko moze bylbym zainteresowany zakupem alu ;D a nie ukrywam uczestnicze w stawianiu auchan u was. ale mam pytanie jak z dynamika na takich malutkich kolach ? jak sie jezdzi z szerokoscia opony 215, czy opony nie ocieraja w niektorych miejscach o nadkola, da sie do oporu kierownica przekrecic bez przycierania, i ostatnie ktory rocznik opon, jakie opony i jaki model ;) (sory za tyle pytan ale jezdzilem mercem na 18" teraz mam octe na 17" a do micry chcialem troche mniejsze, ale pieknie wyglada na tych kolach auto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axela szczecin

szczerze nie jezdze na nich, autko zostalo przywiezione na lawecie z niemiec i narazie czekam az kupie nowe fele (14) na tych bardzo duzo bedzie palic, ma strasznego mula...obcierac nie obciera niemiec jakos jezdzil ale tamte drogi sa o niebo lepsze od naszych wiec nie ma co porownywac...ogolnie prezentuje sie zaj*scie ale praktycznie sa do du*y :P

dlatego zamieniam ...zreszta ta micra jest obnizana wiec nie wiem jak by to wygladalo na zwyklej normalnej micrze...

ps. ja tez ja kupilam ja w salonie nissan(hamburgu) zostala oddana w rozliczeniu..ma sportowe zawieszenie nissana, tlumik sebringa i takie tam pierdoly :)

w nastepnym tygodniu nia wkoncu wyjade bo stoi na warsztacie z miesiac czasu( byla lekko puknieta w tylek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

*Klima

*Sportowy wydech

*1.0 16 V

*Wspomaganie kierownicy

*Kubełkowe siedzenia

*Meszek drążka zmiany biegów

*Gałka drążka zmiany biegów

*Zegary podświetlane na czerwono

*Nakładki na pedały

*6 głośników

*Dywaniki "Smoki"

*Airbag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość marcin woźniak
oj tak.. jezdzilem przez 1rok k10 `90 z silnikiem 1.0 ,miala nalatane 220tys , ja dobilem do 240tys. Mozna na niej jeszcze bylo zrobic spokojnie ze 100tys. Autko nie do zaciachania!! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe lampki z przodu zamontowane :)

 

po zamontowaniu jednej strony

c7da3e17f075e2b9med.jpg

 

na parkingu... 2tyg pozniej :P

0e88251520eca991med.jpg

 

ten sam parking ... wizja artystyczna :diabel2:

0a1cd97323f33815med.jpg

 

przy okazji w grudniu wylecial kat ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czas na mnie, felgi i dokladka od laguny pod zderzakiem, oraz oklejenie. pod ostrzal poszlo audio :D i wydech (teraz full honda pierdzace auto styl) :diabel2:

 

39f721c6ac0ba798.jpg

6786a6757dd758c0.jpg

 

plany nastepne: grill jak u coyota, wreszcie wrzucic soczewki z zenonem, el szyby no i uturbic padake :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coyot, dobre pytanie :) zawias niestety nie jest obnizany a jest skrocony. i springi i amorki. ale znajomy ktory to robil i od ktorego odkupilem auto mowil ze ok 3cm. Wezme ze soba suwmiarke i podam ci jaki mam przesfit (tyl jest nizej ogolnie, ale tez przez to ze lubie narzedzi duzo wozic ze soba). da sie tym jezdzic normalnie po 3m drogach tylko nad jeziorko albo do tesciow jest trawa czyszczenie podwozia :one: po poludniu postaram sie lepsze zdjecia wstawic i spr przeswit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eX piękne autko :one:

wlepy klubowej się nie dopatrzyłem, a biała by się ładnie prezentowała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coyot, specjalnie dla ciebie zeby nie bylo ze sciemniam ;) :one:

Przod:

92d47d88c81f39bb.jpg89219681521cf7b6.jpg

 

Tyl:

e93a3f5dea0a1387.jpgc3e0562cf9d8a4cd.jpg

 

foty robilem telefonem bo zapomnialem aparatu, wiec soras za jakosc.

 

A tu cos o czym wspominalem w watku o zmianie lamp :diabel2: :diabel2:

320956154d640884.jpgba7a622558990cd4.jpg

 

mimier, jakos tak zeby jezdzic z klubowa lepa bez pokazywania sie na zlotach cienko widze, a to zawsze albo szkola mi wyskoczy albo spotkania klubowe innej marki i innego motoru niz benzyna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam micre z 93r. nie posiada wypasów;-( kolor czerwony trzydrzwiowa silnik 1.0, :/ tak szczerze mówiąc NIECIERPIE JEJ!!!!!!!!!!!!!!!! ciągle sie psuje

 

[ Dodano: Wto 08 Kwi, 2008 13:25 ]

jedyne co ma to ciemne szyby i obciete sprężyny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...