Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolg, siema, sluchaj napisz cos wiecej co tam masz, po za kiera i pedalami. ;)

 

ogólnie to słabo > silnik 1.0 , brak obrotomierza , brak wspomagania , brak ABS'u :/

to tak jak mój. Najsmutniejsze dla mnie jest te 40kW. No już takiego muła jak ten mój sprzęt to ciężko znaleźć. A najgorsze jest to, że nie ma łatwego sposobu żeby coś z tym zrobić... A uturbiać takiego grata to szkoda kasy i zachodu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axela szczecin

uuuu nie ciekawie :)

a ja wczoraj bylam pierwszy raz w trasie moja micra..:)

w jedna strone jechal moj chlopak....wyciagnal na 2 80km/h a na 3 140km/h

bylam w szoku, spowrotem ja jechalam...w moich rekach 120km na maxa :P

ALE OBOJE BYLISMY W SZOKU...jak na 1.0 to ma strasznego kopa w dodatku na 14 felgach..

podejrzewam ze bez problemu 160km leci :)

ale nie bede katowac bo szkoda...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon, najwiekszy bol jest pozniej jak miales bezwypadkowe auto a pozniej szpachli nawalic trzeba. staraj sie uzyskac od ubezpieczyciela kase na nowe drzwi (nowe/uzywane) bok za drzwiami tez mocno oberwal?

 

axela szczecin, z tym 3cim biegiem to bym sie klocil :P:)

1szy odcinka 50

2gi odcinka 90

3ci odcinka 135

4ty odcinka 170

5ty nie dalo rady bo zwalniala, ale na hamowni podwoziowej wyplulo 200 :diabel2: :kosci:

 

swoja droga ludzie sie czasami dziwia jak widza 1.0 wyrzedzajace je na obwodnicy przy 160-170, (np trasa gdansk bialystok wyprzedzily mnie tylko 3 auta, a jechalem do 140)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 drzwiową wersję. Przednie bankowo do wymiany. Tylne, zobaczymy. Zjechane są na odcinku może 10cm ale za to dość głęboko. I tutaj jest właśnie ból. Być może po zdjęciu obić będzie się dało "wyklepać". A jak ubezpieczenie liczy? Na nowych częściach? To będzie już podchodziło pod rejony 80% wartości ;) 2x nowe drzwi + lakier + robocizna to kupa kasy. A taki golas jak mój to pewno z 6k wart... No było bezwypadkowe przez 12 lat :/ Zjechałem faceta jak burą sukę, aż głupio mi się zrobiło później bo się zachowywał w porządku bardzo :P Od razu przeprosił, przyznał się. Nie jakiś pieniacz, jak ja :P Ale szkoda czasu teraz na to :/ I drzwi muszę zamykać od środka bo kluczyk się nie przekręci ;)

 

EDIT: A co do odcinki. Jak to jest? Wersja bez obrotomierza też ma normalną odcinkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec ... spalanie mi wyszlo w tym miesiacu 7,8 :diabel:

z moich upgrade'ow to.... wczoraj polamalem dokładke w lesie ... dlugo sie nia nacieszylem ... nie ma co :one: no i przyozdobiłem micre błotem po sam dach :diabel: ale na szczescie dzisiaj mialem wolne i autko doprowadzone do stanu uzywalności ... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikon oni beda probowali wcisnac ci klepanie etc, drzwi zamawiaj nowe. ( w sensie uzywki kupic), czesto mozna doszukac sie w tym samym kolorze, tak lusterko dorwalem do octavii tylko 2sruby i wtyczka i gotowe :one:

 

Nikon, ale jak bez obrotomierza? ja podalem jak ja mam odcinke, nawet nie wiem kiedy jest odcinka bo obrotomierz nie zamontowany.

 

coyot, niskie spalanie, ja z baku potrafie wykrzesac spalanie 11.5 :one: :diabel2: :027: :028:

ale wtedy 80% jazdy na trasach szybkiego ruchu 130-170 :diabel2:

i widze tez w las wpadasz pojezdzic po trasach, czy agroturystyka byla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednich nie ma szans wyklepać. A tył nie wiem. Nie jestem ekspertem. Żałuję że w tył nie dostałem, bo bym sobie lakierowane zderzaczki wrzucił ;)

 

Co do odcięcia, to chodzi mi o to, że nie piłowałem nigdy więcej jak 115 np. na trójce bo nie wiem czy w ogóle jest odcinka u mnie? Jak by był obrotomierz to widać gdzie się czerwone pole zaczyna. A tak, to bałem się kręcić więcej bo ja wiem jak w takiej starej bryce to jest rozwiązane. :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coyot, niskie spalanie, ja z baku potrafie wykrzesac spalanie 11.5 :one: :diabel2: :027: :028:

ale wtedy 80% jazdy na trasach szybkiego ruchu 130-170 :diabel2:

i widze tez w las wpadasz pojezdzic po trasach, czy agroturystyka byla ?

12 to tez miałem :P ale to bylo umyslnie :P a ten las... poprostu nawigacja mnie porobiła .... :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolg, siema, sluchaj napisz cos wiecej co tam masz, po za kiera i pedalami. ;)

 

ogólnie to słabo > silnik 1.0 , brak obrotomierza , brak wspomagania , brak ABS'u :/

to tak jak mój. Najsmutniejsze dla mnie jest te 40kW. No już takiego muła jak ten mój sprzęt to ciężko znaleźć. A najgorsze jest to, że nie ma łatwego sposobu żeby coś z tym zrobić... A uturbiać takiego grata to szkoda kasy i zachodu. :P

A ja tam lubię mojego golasa :D

oto on(bardziej ona :) )hehe

pozdrawiam wszystkich posiadaczy micrusów!!!

szczególnie w Poznaniu!!

 

[ Dodano: Pon 21 Kwi, 2008 21:37 ]

buuu wiedziałam że nie weszło zdjęcie. Jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię mojego golasa :D

ech...coś jest w tych golasach, że tak wszyscy do nich ciągną hehe

a ten las... poprostu nawigacja mnie porobiła .... :diabel2:

tak tak coyot na pewno :D:D Napisz jeszcze, że z żonką jechałeś navi przetestować :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edzia10, z Poznania jestes i na spotach sie nie pojawiasz?? ... nieladnie :P

 

 

mimier, tak wyszlo ... wracalem z wesela i zamiast najszybsza wybralem najkrotsza droge :P ... ja jestem taki zamotany ...

ale jak obnize micre to tylko autostradami bede jezdzic :)) obiecuje :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten las... poprostu nawigacja mnie porobiła .... :diabel2:

 

heheheh :mikolaj: tlumaczysz sie navigacja :P ja tam tylko sie musze tlumaczyc z blota na aucie (a mowiles ze jedziesz umyc auto a tu jeszcze bloto na nim jest)

 

coyot co do zlotu to podjade tylko na pas. bo mloda ma studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie kur... mi przed chwilą typ z upgrade'ował moją micrę
Przednie do wymiany a tylne raczej do malowania tylko. Zapewne policzą amortyzację, ale nie powinieneś na tym stracić finansowo... Jak próg, cały i prosty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MARCYNKA1983

Witam, może i ja wkońcu pochwalę się moją micrunią :) Moje pierwsze kochane, mimo że troszkę poobijane autko, choć ja tylko doprawiłam prawy przodek(a dokładniej błotnik), a mam ją już ponad roczek :D

Rocznik '97 (pierwsza rejestracja w kraju IV.2000), kolorek złoty, silniczek włożony jest 1.3, skrzynia manualna, regulowana kolumna kierownicy, klima, wspomaganie, podusia kierowcy, 3-drzwiowa, uchylne tylne szybki... To może na początek :D

 

[ Dodano: Pon 28 Kwi, 2008 20:43 ]

Ooo i może kilka fotek: http://MARCYNKA1983.fotosik.pl/albumy/419078.html -tylko się nie przeraźcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...