Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić używane QQ? - pytaj tu :)


mucka38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym kupic uzywanego QQ. Jednakze pomiedzy  mna a autem jest dosc duzo km i nie wiem czy jest sens jechac. Chodzi o to czy nie bedzie problemu dla 185 cm mezczyzny zeby komfortowo uzytkowac to auto ?

Ja mam 185 i jest ok , a fotel mam też dość wysoko ustawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego problemu 
ja mam 192cm , fotel opuszczony i daje rade mam jeszcze przestrzeń wolną nad głową 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/106384-qashqai-i-way-16-benzyna/

 

Jak ktoś szuka auta w dobrym stanie :)

 

Pewnie trafi na otomoto w ciągu tygodnia, nie chce mi się go teraz myć w tym mrozie...

Edytowane przez MKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto ale cena chyba jeszcze do lekkiego zbicia. Dla porównania: QQ 1.6Pb, Tekna (panorama, xenon, keyless, felga 18") + koła zimowe alu 17", 4 letni, 41 tyś przebiegu, salon polska, 1 właściciel wyhaczyłem za 53 tyś.

 

Wysłano z Lumia 930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem na szybko allegro/otomoto i rozstrzał tego rocznika w benzynie jest od 47 do prawie 60k.

Ogólnie QQ świetnie trzyma cenę, poprzedniego jak sprzedawałem też cena była zaskakująco dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pilne ! Jestem zainteresowany kupnem QQ z Lubina. Czy jest może jakiś forumowicz(spec od QQ) w celu sprawdzenia auta przed zakupem?, oczywiście nie gratis.

Link do auta

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-ID6yM66z.html#d9983c089a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jestem zainteresowany kupnem używanego QQ w starej "budzie". Budżet do 45 tysi max. Wybór padł na następujące modele http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-qashqai-i-salonpl-i-wl-serwis-21795554.html#f71400ee555ad2a0,1 lub http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-qashqai-i-salonpl-1wl-serwisaso-fravat23-21747530.html#f71400ee555ad2a0,1.Prosiłbym znawców tego modelu o jakąś konstruktywną opinię o powyższych. Chyba że ktoś akurat planuje w najbliższym czasie sprzedawać podobne, to wtedy odpuszczam i czekam. Co pewne to pewne :)  Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam kwestię najniższej wersji wyposażenia, ale ten rocznik można kupić z niższym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym lewe drzwi przednie ,

(mogły być tam malowane,wymienione lub to tylko zły kąt zdjęcia)

Edytowane przez TOM79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam . Zacząłem poszukiwania Qashqaja i jestem ciekaw jak sprawują się skrzynie automatyczne z silnikiem 2.0 benzyna . Czy należy obawiać się typowych usterek - jakie ?  Koszt serwisowania  tej skrzyni , koszty ewentualnych usterek . Różnice w spalaniu automatu i manualnej z 2.0 benzyna . Taki mam blisko https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-tylko-76-tys-km-ksiazka-serwisowa-ID6yOmTh.html#eff495149f .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają przesadzonych cen, taką cenę kształtuje popyt. Ja nie mogę narzekać, przy sprzedaży po 5 latach spadek wartości auta o 33% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mike12345

Nie mają przesadzonych cen, taką cenę kształtuje popyt. Ja nie mogę narzekać, przy sprzedaży po 5 latach spadek wartości auta o 33% ;)

A zazwyczaj to ok. 50-60%, rzeczywiscie ewenement:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zakup QQ można traktować w ramach dobrego zakupu, bo o inwestycji ciężko powiedzieć ;) Oczywiście jeszcze warto kupić nowy w ramach przyzwoitej promocji, ale o to nietrudno.

Pierwszego QQ sprzedałem po 3 latach za jakieś 80% ceny zakupu, drugiego za okolice 66% po 5 latach, niestety tymczasowo zmuszeni byliśmy wziąć Pulsara żeby było łatwo wsiadać rodzicom żony, inaczej byłby pewnie trzeci QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce do opylenia będzie 1.5 dci z 10/2010. Ostatnie sztuki bez dpf. Radio już z mp3 :). Wersja acenta + przyciemniane szyby w salonie. Zakupione w JapanMotors Katowice i tam serwisowane do tej pory. Ostatni serwis 2 tyg. temu. Obecnie na liczniku 131tys. Stan bez zarzutu. Piszę, że wkrótce gdyż czekam na nowy a ma się pojawić na przełomie czerwiec/lipiec. Jakby komuś termin odpowiadał to polecam i zachęcam do kontaktu. booyack@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję zakupić Qashqaia, prosiłbym o ocenę tego egzemplarza, ewentualnie o wskazanie stacji diagnostycznej w Szczecinie, w której mógłbym go dobrze sprawdzić.

 

http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-qashqai-i-panoramadach-kamera-21744922.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siema! mam pytanie- czy qq wersja +2 wychodzila w silniku benzynowym z 6-biegowa skrzynia biegow czy ta opcja pojawiala sie tylko w przypadku diesela? dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieńdobry, mam pytanie, pewnie zbyt szerokie na jednoznaczną odpowiedź, ale może się mylę. Zaczynam poszukiwania egzemplarza QQ dla siebie, nie znam tej marki, tego modelu - po prostu podoba mi się i chcę w to wejść. Interesują mnie te większe silniki, raczej benzyna, ale niekoniecznie. Automatyczna skrzynia biegów. Właściwie to są te podstawowe cechy, jakimi powinien się odznaczać "mój" QQ. Rocznik - około 2010-2013, na droższy mnie nie stać. Czy istnieje model/wariant tego samochodu, którego należy unikać? Naczytałem się, że silnik 1,5 raczej nie polecany, okej, a co jeszcze?

Jeśli komuś się zechce powymądrzać na ten temat będę mocno zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak autko jest zadbane to nawet 1,5 nie zagraża .

Benzynka ,ok , 2L godne polecenia, 1.6 też sobie radzi , ale Kubicą nie będziesz , nie ma typowych usterek ! czyli ten typ tak ma TTTM :) 

Jeśli trafi się awaria to albo miałeś pecha , bo poprzednik nie zadbał "o to" , albo samemu czegoś niedopilnowałeś .

W mojej karierze prywatne auta to tylko benzyny , mniej komplikacji i tani serwis , diesle tylko zawodowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy i średnio zaawansowany w znajomości się w szczegółach motoryzacji. Chcę kupić QQ 1.5 dci Tekna 2008 r. Co myślicie???Auto będzie użytkowane głównie w mieście kilka razy w roku długie trasy.

Jestem zainteresowany taką ofertą co myślicie???Proszę o opinie.

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-wersja-tekna-osoba-prywatna-mozliwa-sprzedaz-przez-komis-ID6yBqdW.html#xtor=SEC-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy i średnio zaawansowany w znajomości się w szczegółach motoryzacji. Chcę kupić QQ 1.5 dci Tekna 2008 r. Co myślicie???Auto będzie użytkowane głównie w mieście kilka razy w roku długie trasy.

Jestem zainteresowany taką ofertą co myślicie???Proszę o opinie.

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-wersja-tekna-osoba-prywatna-mozliwa-sprzedaz-przez-komis-ID6yBqdW.html#xtor=SEC-8

Po co Ci diesel po mieście? Zimą będzie Ci zimno zanim gdziekolwiek dojedziesz, przy krótkich trasach spalanie takie samo jak benzyna, więcej drogich i skomplikowanych w naprawie części. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...