Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana żarówek H11 w QQJ11 ze zwykłych na LED , - Wasze doświadczenia.


dareken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Oby diody po jakimś czasie nie przygasały.Swiatło faktycznie potęga!.Za te pieniądze warto kupić i spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 godzin temu, stasziek napisał:

Sprawdze czego to warte:)

Czy takimi ledami bez problemu możemy zastąpić H11 bez żadnych "przeróbek"? Na stronie którą podałeś jest wpis: Do poprawnego działania żarówek wymagany będzie montaż dodatkowych zewnetrznych filtrów LED....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U wuja w Pasku siedzą tego samego producenta ale H7. Światła dużo i świecą znacznie lepiej od xenonu z przetwornicą. Miał kilka kontroli i nikt się do nich nie przyczepił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kamilos84 napisał:

 

Czy takimi ledami bez problemu możemy zastąpić H11 bez żadnych "przeróbek"? Na stronie którą podałeś jest wpis: Do poprawnego działania żarówek wymagany będzie montaż dodatkowych zewnetrznych filtrów LED....

 

 

Chodzi o to by robiły zakłóceń,ale w Qashqaiu takie żarówki zakłóceń nie robia,mam podobne już kilka lat i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem i.. bez szalu. Jakby kosztowaly 200zł to bylbym rozczarowany a tak to.. :) Przede wszystkim spodziewalem sie mocniejszego swiatla. Moze ostatnio za duzo jezdzilem samochodem z full ledami (?).

 

 

IMG_4076.JPG

IMG_4077.JPG

IMG_4078.JPG

IMG_4079.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,no...co Ty chcesz!? Ze zdjęcia aż razi bielą.Odcięcie jest równe ,wyraźne,bez podbicia cienia nad linią światła.Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no fajnie świeci - pierwsze zdjęcie mogłoby służyć jako reklama:) 

Pytanie jak faktycznie się sprawdzą w praktyce czyli w nocy na drodze bez jakiegokolwiek dodatkowego oświetlenia....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kamilos84 napisał:

Eee no fajnie świeci - pierwsze zdjęcie mogłoby służyć jako reklama:) 

Pytanie jak faktycznie się sprawdzą w praktyce czyli w nocy na drodze bez jakiegokolwiek dodatkowego oświetlenia....?

Moze dzisiaj bedzie okazja pojezdzic po zmroku natomiast w najblizszych dniach nie zapowiada sie na deszcz wiec nie sprawdze jak sie spisuja w takich warunkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JACKO29 napisał:

Nie,no...co Ty chcesz!? Ze zdjęcia aż razi bielą.Odcięcie jest równe ,wyraźne,bez podbicia cienia nad linią światła.Super!

Zobaczymy jak bedzie nocą:) BTW. na pierwszym zdjęciu widać podnośniki do maski od Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa....tylko czemu zamontowane cylindrem do nadwozia??? :D Chyba że ja źle widzę? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, JACKO29 napisał:

Taaaa....tylko czemu zamontowane cylindrem do nadwozia??? :D Chyba że ja źle widzę? :D

 

haha racja! musze przelozyc :)dzialaja super tak czy siak :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Simson86 napisał:

No moimi zdaniem elegancko :)  a jak z montażem bez problemów jak fabryczne uchwyty ?

H11 nie mają uchwytów,mają po prostu oprawkę z połowicznym"gwintem" ,przekręcasz i wyjmujesz,wkładasz przekręcasz i git!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojezdzilem chwile i dalej jakos nie moge sie przekonac:((

Jak samochody jada z naprzeciwka to mam wrazenie, ze slabo widac :/ ale znowu za krotko pojezdzilem aby byc juz w 100% przekonanym..

IMG_4083.JPG

IMG_4082.JPG

IMG_4081.JPG

Edytowane przez stasziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z tymi pseudoledami z allegro. Ja dałem się naciąć, kupiłem ledy za prawie 400 zł. Po trzech miesiącach achów i echów spaliła się jedna przesłałem w ramach reklamacji. Odesłali nową. Dwa tygodnie później padła druga. Nie wytrzymałem i wróciłem do halogenowych h11 dobrej marki i jest git. Problemem w tych ledach jest fatalne chłodzenie. Padają wentylatory.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...