Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana żarówek H11 w QQJ11 ze zwykłych na LED , - Wasze doświadczenia.


dareken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Philips h11 standardowo montowane vs Osram Cool Blue Intens 

 

post-106736-0-89955900-1505831864_thumb.jpg

post-106736-0-87385800-1505831905_thumb.jpg

 

 

 

Może się komuś przyda przed zakupem 

Edytowane przez Agaraf
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dają białe światło,tak samo jak Philips X-treme bo te też testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które żarówki byś polecił? Myślę oczywiście tylko o homologowanych 

Edytowane przez Grika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Bielsze światło dadzą Osram Cool Blue Intense a różnice między fabrycznymi tutaj na foto :

 

 

Philips h11 standardowo montowane vs Osram Cool Blue Intens 

 

attachicon.gifDSC_0002.JPG

attachicon.gifDSC_0004.JPG

 

 

 

Może się komuś przyda przed zakupem 

 

 

 Ale reasumując to i tak mimo wszystko nie będą ksenony, mam w opelu insignia bi ksenony i niestety z soczewek na żarówki halogenowe nigdy nie zrobisz efektu bi ksenonu oczywiście piszę tutaj o legalnych sposobach 

Edytowane przez Agaraf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie mogę się zdecydować na to którego leda H11 wybrać. mam zaufanie do firmy NSSC. Sprawdziły się u mnie w Oplu jako DRL

 

co sądzicie o czymś takim:

 

http://allegro.pl/zarowki-mijania-led-nssc-s-serie-h11-5500-12v-24v-i6938505063.html

 

Zmieści się to wszystko w oprawie lampy czy trzeba będzie przetworniki montować poza kloszem?

Edytowane przez Pablo33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację dopiero po Twoim poscie zajrzałem pod maskę i się przyjrzałem że wtyczka wystaje poza osłonę lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A cóż w tym dziwnego? Te wszystkie Led ChRL padają jak muchy i sporo o tym na różnych forach.

 

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tym względzie zaprzeczeniem.Mam chinole już dość długo i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tym względzie zaprzeczeniem.Mam chinole już dość długo i nic się nie dzieje.

 

Jacek Ty masz tyle innych problemów z silnikiem , że nawet chinole Ci współczują i oszczędzają problemów :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są chińskie i Chinole jak się trafi

 

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cześć dawno nie zaglądałem :). Wpadłem oznajmić że padł mi jeden led R4 wczoraj w drodze . Zrobiłem na nich 35 tys km. Dokładnie R4 H11 6000k 4800lm. Jestem zdruzgotany bo na szybko jutro musze kupić żarówke "normalna" i lecieć w trase. Świeciły naprawdę fajnie ,coś będę musiał znaleźć xnowu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo okaże się że zwykłe H11 wytrzymują dłużej jak LED...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chyba cos jej nie stykalo bo swieci dalej tylko slabiej ... nie wiem czy to i tak koncówka jej zywota? led pada od razu czy wygasza sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że zaczyna mrugać, ale może się mylę. Tak u mnie padały Ledy postojówki jak miałem kiedyś we wspólnym reflektorze i było im za ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Co sądzicie o takich Ledach?? Jeśli to badziew to proszę o wskazanie produktu godnego zakupu na 2018 rok

Zapoznalem się z cały 23 stronicowym  tematem ale większość polecanych przez was żarówek już nie istnieje lub bardzo ciężko je dostać... 

Screenshot_20180730-123314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przeczytałeś,to już masz rozeznanie.Musisz podjąć sam decyzję,bo wątpię by ktoś tutaj (a jest nas mało z takimi ledami)miał akurat takie same.

 

 

I nie powielaj posta w różnych tematach! Wystarczy w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek żarówek ledowych rozwija się tak szybko że komentarze z 2016 czy 2017 roku niczego nie wnoszą i nijak maja się do obecnie dostępnych na rynku... W moim pytaniu liczyłem bardziej na porade od osób które miały już styczność z Ledami i są wstanie wskazać jakąś drogę np jak mocne ledy wybrać czy ilość lumenów będzie wystarczająca itd... 
 

Nie powielam tematu, nie wiem czy zauważyłeś ale na forum są conajmniej 3 posty o tym samym, czyli h11 led... Zapewne dlatego że temat należało by odkurzyc i dostosować do tego co obecnie jest na rynku

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla tego jest mały bajzel bo dopuściło się do tego,że takie same posty pojawiają się w kilku tematach.

Co do posiadania żarówek led,mam takie tylko o mocy 7600L Nie oślepiają,świecą bardzo jasno.Musisz zdecydować czy założyć takie,bo jak zapewne wiesz nie mają one certyfikatu homologacji.Ale...jeżdżę już na nich 3 lata i nawet diagnosta nie zwrócił na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...