Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana żarówek H11 w QQJ11 ze zwykłych na LED , - Wasze doświadczenia.


dareken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co z grzaniem się, nie ma z tym problemu?

Radiatory sana zewnątrz.Na razie za krótko,żeby coś powiedzieć na temat grzania.

Edwardzie,osłona gumowa jest wykrojem taka sama jak przy naszych H11 tylko głębsza,bo i żarówki mają radiatory.Ale nic nie jest zmienione,żarówki pasują,osłony założone,i gra!

Dla Was wszystko panowie,celowo robiłem bez lampy na tle ciemnej bramy garażu aby podkreślić,to o czym pisałem

af09b056a82d18dfmed.jpg

 

Jak widzicie,nie ma tego co jest zazwyczaj widoczne w HiDach ,odbicia i podświetlenie górnych partii nad światłocieniem.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że osłona podlazła  :D

Szkoda że nie świecą jak Philipsy Led H11  :(

Ale one mają tylko 7200lm  :bezradny:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej wychodzi 200pln .

Jak importer/sprzedawca wziął z alliexpres 100szt to dostał cenę hurtową , więc przy nawet Jackowym  200pln allegrowy był do przodu .


Tylko chciałbym Jacko zapytać czy nie ma zakłóceń na FM w radiu , bo tam pewien szwajcar pisze że mu te LEDy sieją na 97.1Mhz  no i używa je w motocyklu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak widzicie,nie ma tego co jest zazwyczaj widoczne w HiDach ,odbicia i podświetlenie górnych partii nad światłocieniem.

Podświetlenie ponad linią nie zależy od Hidów ale od budowy soczewek. Jest to duży + gdyż znaki odbijają sie  i są doświetlone. Odbicie nie oślepia gdyż jest to znikoma ilość światła wystarczająca by doświetlić znaki. Zastosowane jest to również w  avensis i tam również są xenony i nikogo nic nie oślepia. Kwestia wyregulowania i obniżenia    http://swiatla.arbiter.pl/zdjecie/17248.Nowoczesne.reflektory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema żadnych zakłóceń w radiu.

Nowak,no mam mieszane uczucia co do tego co piszesz.Testowałem chińskie HiDy i nie polecam,jest dużo jaśniej nad linią cienia i wyraźnie ta jasność wnika do kabiny jadącego przed nami.Nie wiem,może moje były jakieś jeszcze poniżej chińskiego gatunku???


Oczywiście,nie mówię ,że nie masz racji!Bo odpowiednia regulacja to jest klucz do sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,a co????

Chodzi Ci czy nie marudzili o elektrykę,gwarancję???

A tak na prawdę dopiero w środę może im pokażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,a co????

Chodzi Ci czy nie marudzili o elektrykę,gwarancję???

A tak na prawdę dopiero w środę może im pokażę

 

To kwestia konkretnej osoby / serwisu myślę.. Zresztą, po uderzeniu maską w szczękę, mechanik już nie zwraca uwagi na szczegóły :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ingerujesz w elektronikę.Ewentualne uwagi może zgłosić diagnosta ,bądź policja.

A prawda jest taka,że mijam się z nimi codziennie,kilkakrotnie(komenda jest o rzut kamieniem) często też stoją u wylotu ulicy z osiedla i nie zareagowali.Jechałem za nimi,zero reakcji,więc to co mam jest spoko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest tyle aut z takimi białymi światłami więc ciężko im namierzyć nowe auto bez wystarczającej wiedzy ze ma coś nie tak z żarówkami. Co innego jak byś ich oslepial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego piszę ,że nawet nie reagowali,nawet nie spojrzał we wsteczne,więc mu nie błyskało po slepkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że w końcu jakiś duży gracz "żarówkowy" się rzuci i zrobi homologację na ledy do świateł mijania w miejsce halogenów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo w to wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarowki to lepszy biznes niz ledy dla producenta zwlaszcza te dobre drogie i szybko palace sie :)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo cały myk jest w żarniku im cieniej zwijany tym ....   :)  

....bo ten wolframowy drucik jest zwijany w spiralkę , później spiralka zwijana jest w sprężynkę , a następnie spiralka zwinięta w sprężynkę nawinięta jest w zwoje i tak potrójne motanie ma na celu maksymalne wydłużenie drucika oporowego z wolframu który w gazie szlachetnym nie utlenia się , a świeci :) 

 

Podobają mnie się te Dżekowe LEDy , kto wie , kto wie czy ich nie kupię !? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Philipsach takich jak 100% 120%  czy moich aktualnych White Vision żarniki bo mam dwa są solidne i grube nie takie pokręcone jak w Osramie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca ten temat - ale wrzucam  filmik jak świecą fabryczne FullLED w Qashqaiu

 

Edytowane przez Karminadel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa strona świeci za nisko !!!

Idzie tam człowiek i go nie widać!!!

Światła nie doświetlają znaków po prawej stronie !!

Dla mnie tragedia nie porządnie świecące światła w trasę na nich bym nie wyjechał .

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie doświetlają,widać znaki jak byk! Fakt,ledy fabryczne i te moje również nie mają w prawej stronie podniesionej krzywizny światłocienia.

Być może dla tego by nie razić po oczach kierowców stojących na skrzyżowaniu przy naszym lewoskręcie.Edek ledy i to w soczewkach mocno dają po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trwałości LEDów: jak będą tak trwałe jak popularne domowe LEDy GU10 to producenci się wyżywią..

A zmiany już widać, vide Philips X-tremeVision LED Fog.

A tym czasem.. :whistle: 200PLN.. :ball:  :devil: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...