Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana żarówek H11 w QQJ11 ze zwykłych na LED , - Wasze doświadczenia.


dareken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znaki są dobrze doświetlane - co może nie widać na filmiku. Zważcie, że filmik był kręcony aparatem kompaktowym za marne 300zł - i nie bardzo sobie radzi z nocnym filmowaniem. Tak samo niby niewidoczny pieszy - normalnie go widać - to aparat tam gdzie nie ma oświetlenia robi czarną plamę.

Odbite światło od znaku "ustąp" widać choćby w 1:17, 1:29 (czterdziestka), 1:45 (trzy znaki przy przejściu). Oczywiście nie każdy musi pozytywnie oceniać ten rodzaj oświetlenia.

Spróbuję nakręcić inny filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego filmiku to poza barwą faktycznie d..... nie urywa, ale na żywo może to lepiej wygląda.

Edytowane przez Marcin_1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak nagranie wiec nie ma co pochopnych wnioskow wyciagac aldcwydaje sid ze swieci fajnie. Czy ten full led w qq to tak jak w oplu automat ktory reguluje swiatla w zaleznosci od predkosci innych aut skretu itd?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulsar w teknie ma przeciez led na soczewce ale tylko w mijania. Drogowe sa juz halogenowe. Murano ma jedne z lepszych soczewek biksenonowych. https://hidretrofit.pl/sklep/murano-3-bi-xenon/

Edytowane przez nowakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj sobie  w internetach   jest duzo o tematyce hid na zagranicznych forach.  Chciałbym mieć takie precyzyjne i szeroko świecące soczewki jakie posiada murano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła swiatlami ale jaka muzyczka elegancaka e tle:)

A tak od siebie. Moim zdaniem świecą bardzo dobrze i śmiem powiedzieć że lepiej niż ksenony w skodzie która miałem przyjemność jeździć.

Edytowane przez Pieer
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz - internet? Ja spędziłem wiele "nocogodzin" w Murano i mam swoje zdanie w tej kwestii...

 

Na podstawie opinii uzytkownikow tego modelu oraz ogolnej opini na hidproject. Moze miales wypalone odblysniki ze narzekasz czy palniki. Ja swoje w tej kwestii powiedzialem i amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mijałem Qqłkę ,jechała z naprzeciwka i waliła niesamowicie soczewkami po oczach,raczej na ledy mi to nie wyglądało a na HiDy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pewne wersje wykluczyć - jak nie miała relingów - to na 100% HIDy. Jak były to już loteria - bo do N-Teca można dokupić jako opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pewne wersje wykluczyć - jak nie miała relingów - to na 100% HIDy. Jak były to już loteria - bo do N-Teca można dokupić jako opcję.

 

Acenta plus tez juz moze miec relingi fabryczne jako opcja. Natomiast Ledy ma dalej tylko tekna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem w październiku, to tylko Tekna miała z przodu ledy. W innych wariantach nie były dostępne.

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieer,a jak tam Twoje ledy???

Sprawdzałeś radiatory? Grzeją się???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie grzeja ale zle nie jest. Ty masz chlodzenie pasywne wiec moga ci sie grzac bardziej. Moje sa na 100 chlodniejsze niz halogeny. Dzis jadac w sniegu nawet mi na kloszach nie stopnial. Ciezko bedzie wrocic do zwyklych halogenow ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten minus edek jakos przezyje zwlaszcza ze snop swiatla zawsze poprawia mi samopoczucie zwlaszcza na kretych drogach po jakich od kilku dni sie poruszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieer jakie masz konkretnie te ledy? Pytam, bo temat wymiany robi się dość interesujący. Chodzi mi głównie o poprawę widoczności, ale podczas spotkania z Jackiem zrobiłem na szybko fotę porównawczą więc można porównać barwę tradycyjnego halogena vs Jackowe ledy :). Zdjęcie w dużo mniejszym stopniu oddaje różnicę, ale jest też widoczna szczególnie w odbicu na mokrym asfalcie.

P.S. pozdrowienia dla Jacka i ogromna pochwała za jakość zestawu podnośników wraz z montażem :) - niezdecydowanym polecam gorąco !

W jednym z moich ulubionych chińskich sklepów mają coś takiego:

http://www.banggood.com/1Pair-90W-9000LM-6000K-H4-H7-H11-Philips-LED-Headlight-Bulbs-Conversion-Kit-p-995456.html

post-88565-0-33591800-1452716561_thumb.jpg

Edytowane przez chaddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten minus edek jakos przezyje zwlaszcza ze snop swiatla zawsze poprawia mi samopoczucie zwlaszcza na kretych drogach po jakich od kilku dni sie poruszam.

Dokładnie :D

Co do grzania,u mnie są dość ciepłe,może jeszcze nie gorące ale ciepłe.Ciekawie będzie w lato :D

Dzieki Misiek za reklamę i krótkiego spota! :D

9000L dooobra moc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek ja mam z allegro od alergowicza pds czy jakos tak sie nazywa. Sa to Diody Philips LUMILEDS po 4 na zarowce.

Wada wzgledem jacko to przetwornice i chlodzenie aktywne ktore troszeczke slychac jak silnik nie pracuje zaleta to moc.

Musze kiedys sie z jacko umowic i porownac jak ktore swieca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieer jakie masz konkretnie te ledy? Pytam, bo temat wymiany robi się dość interesujący. Chodzi mi głównie o poprawę widoczności, ale podczas spotkania z Jackiem zrobiłem na szybko fotę porównawczą więc można porównać barwę tradycyjnego halogena vs Jackowe ledy :). Zdjęcie w dużo mniejszym stopniu oddaje różnicę, ale jest też widoczna szczególnie w odbicu na mokrym asfalcie.

P.S. pozdrowienia dla Jacka i ogromna pochwała za jakość zestawu podnośników wraz z montażem :) - niezdecydowanym polecam gorąco !

W jednym z moich ulubionych chińskich sklepów mają coś takiego:

http://www.banggood.com/1Pair-90W-9000LM-6000K-H4-H7-H11-Philips-LED-Headlight-Bulbs-Conversion-Kit-p-995456.html

Przepraszam za lamerskie pytanie, ale.... Który samochód ma LEDy ? Biały czy czarny? Bo na zdjęciu mocniej odbija się światło białej "kukułki"... Przeczytałem cały wątek i muszę przyznać, że startowe żarówki montowane w naszych QQ są beznadziejne... Wymiana ich na na Osramy czy Philispy jest rozwiązaniem połowicznym. Jeżdżąc po autostradach OK, ale jeżdżąc spory po drogach "trudniejszych" wszystkie wyżyłowane żarówki nie wytrzymują roku :( Odbiegając od tematu...Posiadam wersję ACENTA 2014 - czy w tej wersji jest doświetlanie drogi przy skręcaniu? Znajomy kupił KIA Sportage w tym samym czasie, wersje średnio wyposażoną i on taki cudo ma ;) a u w naszych QQ'łkach niema ? Pozdrawiam wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...