Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana żarówek H11 w QQJ11 ze zwykłych na LED , - Wasze doświadczenia.


dareken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie zamawiam te Philips, a jeszcze interesują mnie żarówki postojówki. Co proponujecie ?

W razie czego to wizytę w serwisie :D

Postojówki masz LED-y :D

W5W masz z tyłu przy tablicy,w bagażniku,lampki oświetlenia wnętrza i ew.oświetlenie skarpetek....

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ja czegoś nie wiem lub żyłem w nieświadomości, ale czy u nas w J11 postojówkami nie są przypadkiem te zintegrowane ledy (dzienne), które w tej roli po prostu przygasają? Czy może rzeczywiście gdzieś są te W5W a po prostu ja jestem niedoinformowany?

Tego nie wiedziałem. Nigdy nie miałem styczności z tą marką,  wiec wszystkiego uczę się od nowa. Jak mówicie że LED-y od dziennych przygasają to na pewno tak jest !

Edytowane przez forever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś porównanie halogenowych do ledowych? 

Są marki w których ledowe świeci bardzo słabo. Jak wygląda to w nissanie? 

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś porównanie halogenowych do ledowych? 

Są marku w których ledowe świeci bardzo słabo. Jak wygląda to w nissanie? 

Pawcio,mamy z Pieer'em założone ledy i świecą o niebo lepiej od najlepszych halogenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Tak zacząłem się zastanawiać bo w Teknie są w standardzie Full Led. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówimy o żarówkach led H11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś jak one świecą w nocy? Dają radę czy szału nie ma?

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawcio,mamy z Pieer'em założone ledy i świecą o niebo lepiej od najlepszych halogenowych.

 

Jacko - gdzieś nie mogę tego doczytać, jakie ledy założyłeś i czy maja homologację (w razie czego żeby mi ubezpieczyciel nie podskakiwał) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko - gdzieś nie mogę tego doczytać, jakie ledy założyłeś i czy maja homologację (w razie czego żeby mi ubezpieczyciel nie podskakiwał) ?

 

Homologacja żarówek to fikcja -  wg polskich przepisów nic nie daje jeżeli same lampy nie maja homologacji pod takie ledowe żarówki.

Edytowane przez equinoxe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie niby LED y wkładanie w gniazdo tradycyjnej żarówki to badziew. Celem eksperymentu zmieniłem w5w w pozycjach na LEDy. Działały dopóki nie zrobiło się cieplej, poświecą trochę jak są zimne a potem dyskoteka. Podobno jest problem nawet z oryginalnymi LED w reflektorach. Słabą stroną jest tutaj odprowadzanie ciepła. Dioda LED działa długo tylko jak pracuje w optymalnej temperaturze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już minęło trzy lata pięknej pracy w reflektorach , podświetleniu tablic,i całego środka mego samochodu, ale takie rzeczy to tylko z Philips  :D

1.jpg

0_0_productGfx_2844c77101c66ad8804204927

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie niby LED y wkładanie w gniazdo tradycyjnej żarówki to badziew. Celem eksperymentu zmieniłem w5w w pozycjach na LEDy. Działały dopóki nie zrobiło się cieplej, poświecą trochę jak są zimne a potem dyskoteka. Podobno jest problem nawet z oryginalnymi LED w reflektorach. Słabą stroną jest tutaj odprowadzanie ciepła. Dioda LED działa długo tylko jak pracuje w optymalnej temperaturze.  

Mylisz się. No chyba że kupiłeś nnajtansze dziadostwo typu:

26707405led1941393400789_1395504896.jpg

zresztą Edek już wskazał słuszną droge w poscie wyzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te chińskie starczają na 3-4 miechy (w kabinie bo nad rejestracja to juz swieca ze 6 m-cy) a koszt 2,5zl za szt. A te Philipsa kosztują zdaje się cos koło 60 zł za 2szt. wiec stosunek cena żywotność zbliżony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W5W Led 4000K 49zł 6000K 65zł .

C5W Led 4000K 35zł 6000K 45zł .

Z rosnącą barwą rośnie cena  :)

Mi jakoś 8 żarówek Philips Led w różnych miejscach mego samochodu  nie chce się popsuć a komplet kupowałem w 2013r    :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W5W Led 4000K 49zł 6000K 65zł .

C5W Led 4000K 35zł 6000K 45zł .

Z rosnącą barwą rośnie cena  :)

Mi jakoś 8 żarówek Philips Led w różnych miejscach mego samochodu  nie chce się popsuć a komplet kupowałem w 2013r    :D

czyli tak jak już pisałem stosunek cena-żywotność zbliżony :)

Edytowane przez mbudzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Almerze wydałem więcej kasiory na Ledy Mrugacze bo non stop zakupowałem na wymianę niby to coraz lepszch Mrugaczy.

Teraz z Philips led mam święty spokój a jedyne co mruga to moje powieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako,że nie obawiam się żadnych kłopotów,czy jakichkolwiek niedomówień w kwestii upiększania tudzież poprawiania naszych wozideł,śmiem donieść,że posiadane przeze mnie żarówki LED do świateł mijania zaczęły przygasać.Tak,tak! Zauważyłem to wczoraj w nocy ,wygląda to tak jakby na lewej żarówce spadała moc ,a co za tym idzie zasięg doświetlenia lewej strony.Zauważyłem również,że dzieje się to przy małej prędkości tak do 80km/h

Wyżej już było OK! Ciąłem wczoraj cały czas 140-150 i nic się nie działo,jak tylko spadła prędkość (miasto)to lewa strona przygasała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...