Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

to nie chodzi o to że siesilnik zastał no w skurcie mozna tak poweidzieć.

 

Paliwo jak stoi to dzieją się z nim rożnie dziwne rzeczy pewno pompa paliwa padła albo sie zasyfila i podaje niższe cisnienei - zalej full bak jakiejś dobrej sprawdzonej wachy (BP. shell) i posmigaj delikatnei ale jej nie paluj bo jak pompa slaba to masz uboższą mieszanke i możesz stopić motor jak CI AFR na pełnym gazie podskoczy do ponad 16,5:1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja posiadam P11 GT z 1997 od maja tego roku.

Auto jest sprowadzone z Niemiec, wyprodukowane w Anglii.

Jak narazie jestem bardzo zadowolony z autka, które jast bardzo dynamiczne,wygodne,przestronne i wcale tak dużo nie pali jak myślałem.

Bryczka ma w zasadzie wszystko:klima,2 poduszki,4 el.szyby,autoalarm i centralny zamek z pilota, abs, 6 głośników i b.dobry radiomagnetofon,tepicerkę skórzano-welurową,komputer pokładowy z 6 wskazaniami i jeszcze kilka przydatnych rzeczy.

Jeżdze 4 miesiące i tylko leję gazik i czasami paliwko!

Przebieg to 128 tyś, od maja zagazowana istalacją BRC i jest git - jest troszkę słabsza ale to nic.

Przedtem miałem Fiata Punto i dużo kłopotów z nim.

Poprostu Primerka jest o niebo lepsza od Puntka!

P11 GT to super bryka!!!Trochę się jej bałem bo 150KM robi swoje ale absolutnie nie żałuję decyzji o kupnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko czekam aż ktośkupi poczciwe TD w budzie P11 i zadba w nim o porządny zastrzyk mocy - nikt jeszcze nie poruszył tego tematu a wydaje mi się że troche rezerwy w tym motorku jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wszystko wypali to fura jutro bedzie, a jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku :D:D

I oby tak dalej.Jak juz kupisz to zrob ladne fotki i napisz czy sie odmulila choc troszke.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek wieczorem primerka stanela w koncu pod domem :D:D:D

 

tego sie nie da opisac - samochod cudo :!: zalalem v-powera do pelna i sie odmulil, smiga jak trzeba, wnetrze wyglada jak nowe, technicznie jest w idealnym stanie, duzo duzo lepszym niz almera (wizualnie tez), to byla naprawde swietna wymiana, za chwile podesle foty. przeskok jest olbrzymi, to auto jest lepsze pod kazdym wzgledem od almery, moge go spokojnie polecic, tymbardziej ze ceny poszly bardzo w dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no nawet na sryjnych malyk felgach sie łądnie prezentuje.

5 dzwiowa z tego co widze bo mi sie jakoś podoba.

 

Co do zwiększenia mocy to już Stage I się szukuje :wink:

 

FAjnie że się odmuliła dobra wacha o właściwościach mocno czyszczących i po sprawie oby nie było żadnych innych usterek i coby mocy przypywało jak najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Podoba mi sie tez. Zapodaj tylko ladny spojlerek na tyl, bardziej mi sie podoba 5D niz sedan, klameczki w chromie, nawet niźle wyglada na seryjnych felgach (ale przydalyby sie 17"!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze Wam tez sie podoba :D dzieki Kuba i Greg i innym tez za zainteresowanie tematem i opinie (te przed przed kupnem tez). pzdr

 

PS. z czasem mocy napewno bedzie stopniowo przybywac i mam nadzieje ze na drodze najczesciej bedzie ogladana z tej perspektywy po czym szybko bedzie znikac z pola widzenia :wink: :twisted: :D

 

P8270027.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P11.144 NARESZCIE W DOMCIU :lol::lol:

 

VIN SJNTCAP11U0419345

Model code TBYALUFP11EGADRZGP

Internal color K - GREY

External color KL0 - SILVER

Production year/mon 9910

Model start year 9801

Model finish year 0201

Model NISSAN PRIMERA WAGON WP11E

Description

TRANS - 5-SPEED MANUAL TRANS

AREA - CENTRAL EUROPE SPEC

GRADE - EP2 TYPE

ENGINE - SR20DE TYPE ENGINE

BODY - WAGON

Description

#BWAX-

ABAGS-DRIVER ASSIST AND SIDE AIRBAG

ACON2-F/AIR CON

BLTT5-3PT RR CTR BELT

CNET2-F/CARGO NET

CNSL5-WOOD FINISH

KYLS2-F/KEY LESS ENTRY W/ANTI HIJACK

LMPF6-F/FOG LAMP

LMPHW-GAS DISCHARGE HEADLAMPS

PWDW3-FR &RR PWR WINDOWS

REGEG-

SMETX-W/ON BOARD COMPUTER

WHSTE-LEATHER

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

była pierwsza jazda autko fajnie się zbiera ale coś chyba nie tak po zdjęciu na luz potrafi zgasnąć albo obroty spadają ale może to wina paliwa bo wiadomo co oni zalali ja dzisiaj bp98 ultimate i zobaczymy jak nie minie to reklamacja no i teraz przyzwyczajanko do mocy a jak już będzie oki to zacznie się małe grzebanko :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...