Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem


toporr23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do panelu dotykowego,to juz się nic nie zmieni,nowoczesność w domu i zagrodzie wkroczyła .Co do jakości,czy flagowy smartfon? Mam zwykłego VORDONa Chińczyk jak się patrzy,tani a na głowę bije wynalazek Nissana,jak chcesz jakości 4K to chyba jeszcze u Chińczyka niedostepne.Tak jak napisał Misil,kto nie ryzykuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie zależy mi na 4k bardziej chodzi mi o funkcjonalność i stabilność :) android na dobrych telefon ładnie śmiga za to na telewizorach kompletnie nie (nawet flagowych) często się zawiesza itp . Moje pytanie właśnie głownie dotyczy stabilności czy po czasie nie zaczyna przymulać i zawieszać się ?:) nie potrzeba mi w aucie 4 k ani nawet full hd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zamula.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie gdzie jest antena DAB w J11A (2016). Chcę zmienić bat anteny na płetwę z 11B i jest tam jedna wtyczka mniej - podobno nie ma podpięcia pod DAB.

W zasadzie mi to nie potrzebne, ale lubię mieć wszystko OK. 

Czy antena DAB jest w elektronice bata, czy w radiu? 

Kombinował już ktoś takie szacher macher?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2022 o 22:42, drds napisał:

Czy może ktoś wie gdzie jest antena DAB w J11A (2016). Chcę zmienić bat anteny na płetwę z 11B i jest tam jedna wtyczka mniej - podobno nie ma podpięcia pod DAB.

W zasadzie mi to nie potrzebne, ale lubię mieć wszystko OK. 

Czy antena DAB jest w elektronice bata, czy w radiu? 

Kombinował już ktoś takie szacher macher?

Antenę DAB masz w bacie lub w płetwie z 11A . W 11B antena dab jest po za płetwą . Sprawdzone , bo sam zmieniałem . Tak po za tym do 11A zdobyć płetwę to jest wyczyn .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wiem, że jest poza płetwą, ale gdzie? Nad podsufitką czy gdzieś za konsolą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JasiQ napisał:

A czy do tej daisaty da się podłączyć fabryczny zestaw głośnomówiący?:)

"Fabryczny' to chyba jest w fabrycznym radiu ? chyba  że się mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się. Chyba że @JasiQ miał na myśli fabryczny mikrofon. Odpowiadając - fabrycznego mikrofonu nie da się podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2022 o 02:31, JasiQ napisał:

A czy do tej daisaty da się podłączyć fabryczny zestaw głośnomówiący?:)

Dasita jak chyba każdy Chińczyk ma swój zestaw głośnomówiący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2022 o 10:37, Robert_B napisał:

Nie mylisz się. Chyba że @JasiQ miał na myśli fabryczny mikrofon. Odpowiadając - fabrycznego mikrofonu nie da się podłączyć.

Tak tak miałem na myśli mikrofon :):) no to spora wada jak dla mnie ;/  ten fabryczny jest całkiem sensowny a jednak wole mieć lepszą jakość rozmów w aucie niż lepsze radio ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie. Ja z tego powodu nie zdecydowałem się na wymianę radia. Choć Dasaita bardzo mnie kusi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JasiQ,mam mikrofon od chińczyka  i działa,bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z powodu kiepskiego mikrofonu w chińczyku wróciłem do fabrycznego radia. Mandaty za telefon są teraz zbyt wysokie 😉. Jak się ociepli wymienię tylko fabryczne głośniki na coś lepszego a nawigacji używam w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co się tutaj rozbija dyskusja, mam Dasaite i nie zakładałem żadnego mikrofonu, wszystko działa tak jak powinno, nikt nie narzeka, że mnie słabo słychać.

Wysłane z mojego IN2013 przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2022 o 12:25, Guzior napisał:

Nie wiem o co się tutaj rozbija dyskusja, mam Dasaite i nie zakładałem żadnego mikrofonu, wszystko działa tak jak powinno, nikt nie narzeka, że mnie słabo słychać.

Wysłane z mojego IN2013 przy użyciu Tapatalka
 

Tak jak u kolegi nie montowałem dodatkowego mikrofonu z Dasaity starcza ten z panelu radia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też używam wbudowanego w dasaite mikrofonu i nikt z rozmówców nie narzeka. A nawet jakby, to zalety przewyższają wady kilkukrotnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam najprostszą wersję chinola z jego własnym mikrofonem i nigdy nie było problemów z jakością dźwięku.Moim zdaniem panowie,chcecie być bardziej papiescy,niż papież.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to dokładnie działa ale na pewno nie lepiej niż ten fabryczny stąd moje obawy:) w końcu jakiś mikrofon wbudowany w samo radio na pewno zbiera więcej dźwięków z otoczenia i jest marnej jakości:/ 

Nie oczekuje cudów ale wiele negatywnych opinii słyszałem na ten temat po prostu a że dla mnie większą zaletą jest dobra jakość połączeń niż bajery w radiu to mam dylemat :)

średnio mi się też podoba ta nakładka vivid czy jak jej tam ale to już osobna kwestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to dokładnie działa ale na pewno nie lepiej niż ten fabryczny stąd moje obawy:) w końcu jakiś mikrofon wbudowany w samo radio na pewno zbiera więcej dźwięków z otoczenia i jest marnej jakości:/ 
Nie oczekuje cudów ale wiele negatywnych opinii słyszałem na ten temat po prostu a że dla mnie większą zaletą jest dobra jakość połączeń niż bajery w radiu to mam dylemat
średnio mi się też podoba ta nakładka vivid czy jak jej tam ale to już osobna kwestia
Mając takie "problemy" i obawy został bym przy oryginalnym archaiku

Wysłane z mojego IN2013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy majsterkowicze.

Mam jak mi się wydaje nowy problem do którego potrzebuję pomocy. W mojej Dasaicie pod koniec zeszłego roku wystąpił problem z działaniem: janosika, g-maila, you-tuba , google mapsów itp. sądziłem że to problem z jakąś aktualizacją co z resztą było opisywane na innych forach związanych z telefonami. Jou Tube nie wyświetla obrazków w oknie głównych a dzwięk działa mapsy wyznaczają trasę ale prowadzą jak chcą.

Więc zrestartowałem tz. przywróciłem stację do ustawień fabrycznych zablokowałem jak mi się zdawało aktualizację googla i wszystko było ok. Jednak jakiś miesiąc temu z powrotem ten sam problem - jednak coś się zaktualizowało. Wszędzie co nie działa wyskakuje ten sam komunikat przedstawiony na zdjęciach, przesyłam też zdjęcia danych stacji.

Co robić !!!!!!!!

IMG_3646.JPG

IMG_3647.JPG

IMG_3649.JPG

IMG_3650.JPG

IMG_3651.JPG

Edytowane przez maniek 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, ze Twoim problemem jest "Android System WebView". Odinstaluj ostatnia aktualizacje i bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dziękuję za podpowiedź, wprawdzie w moim radyjku nie było odinstaluj ostatnią aktualizację ale było usuń "Android System WebView", tak zrobiłem i wszystko śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...